Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bezpieczeństwo i estetyka

Utrzymanie czystości w siłowni o dużym natężeniu ruchu stanowi prawdziwe wyzwanie. Dlatego też w takim pomieszczeniu najbardziej funkcjonalne stają się materiały łatwe w pielęgnacji. Forbo oferuje specjalistyczne wykładziny o estetycznym wyglądzie, zapewniające łatwość pielęgnacji, ale również antypoślizgowość i bezpieczeństwo przy wykonywaniu intensywnego treningu.

Sports
Linoleum Sport wykładziny podłogowe w obiektach sportowych

Wykładzina Marmoleum Sport

Pierwszorzędny wybór do hal wielofunkcyjnych i sportowych
Budowa powierzchni podłogowych przeznaczonych do użytkowania sportowego musi spełniać normy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Zastosowanie warstwy Marmoleum Sport zapewnia antypoślizgowość, dzięki czemu minimalizuje ryzyko urazów spowodowanych upadkiem lub poślizgnięciem, a także zmniejsza ryzyko uszkodzeń i przeciążenia mięśni i stawów.

Naturalny zwycięzca
Kompozycja naturalnych składników sprawia, że Marmoleum Sport jest takie wyjątkowe. Spełnia wszystkie wymagania produktów ekologicznych najwyższej klasy, dając w rezultacie tak dobry materiał.
Zobacz więcej - Podłogi sportowe linoleum

Wykładzina Flotex

Wykładzina Flotex jest w 100% zmywalna i higieniczna oraz, dzięki zawartości
środka antybakteryjnego Sanitized®, oferuje idealne dywanowe rozwiązanie do siłowni i sal ćwiczeń różnego rodzaju. Flotex jest unikalną wykładziną flokowaną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Zbudowany z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Flotex jest stabilnym wymiarowo, odpornym na zużycie i łatwym w pielęgnacji pokryciem podłogowym.
Zobacz więcej - Flotex

Flotex wykładziny podłogowe w obiektach sportowych
wykładziny podłogowe Eternal PCV

Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej - Eternal