Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Wyznaczając kierunki ruchu

Począwszy od wejść do budynku po sale ćwiczeń, obiekty sportowe wymagają znacznie więcej niż specjalistycznej podłogi. Uwagę przyciągają rozwiązania o atrakcyjnym wzornictwie oraz takie, które poprzez zaakcentowanie koloru wyznaczają kierunek ruchu do pomieszczeń w budynku.

Wykładziny Linoleum sport wykładziny podłogowe w obiektach sportowych
Wykładzina podłogowa Coral Duo wykładziny podłogowe w obiektach sportowych

Coral

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są zaprojektowane tak, by sprostać wymaganiom związanym z utrzymaniem czystości w różnych miejscach aplikacji.
Zobacz więcej

Allura - Wykładzina w płytkach

Kolekcja Allura to najwyższa jakość wykładzin
w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu
najnowocześniejszych procesów i technologii
produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie
bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu
drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.
Produkowana w Europie zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu, kolekcja płytek i paneli Allura oferuje przyciągające spojrzenia wzory oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością.
Zobacz więcej

Wykładzina podłogowa w płytkach Allura wykładziny podłogowe w obiektach sportowych
Eternal wykładzina pvc wykładziny podłogowe w obiektach sportowych

Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne.

Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa. Budowa wykładziny Flotex czyni ten produkt wyjątkowo trwałym i odpornym na zużycie, nawet na krzesła na rolkach.
Zobacz więcej

Wykładziny podlogowe pvc Flotex colour wykładziny podłogowe w obiektach sportowych