Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Budownictwo senioralne - Wejścia

Zapobiegaj zabrudzeniom i wilgoci

Entrance flooring

Czystość w placówce zaczyna się od wejścia

Personel zmienia się przez całą dobę a nieustanny napływ gości sprawia, że w strefach wejściowych może gromadzić się sporo zanieczyszczeń. Może to nie tylko uszkodzić wewnętrzne wykładziny podłogowe, ale także stwarzać niepotrzebne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa ludzi.

Jeżeli chodzi o system wejść najbardziej istotne jest to, aby zatrzymać maksymalną ilość brudu na wejściu. W ten prosty sposób można zabezpieczyć podłogi wewnętrzne i obniżyć koszty czyszczenia nawet o 65%.

Bezpieczne wejście to takie, które:
• Zmniejsza poślizg przy wejściach
• Chroni wewnętrzne wykończenia podłóg
• Zmniejsza koszty czyszczenia

Fakt: Zatrzymując do 95% wchodzącego brudu i wilgoci, nasze maty wejściowe Coral mogą przedłużyć żywotność Twojej podłogi, a także znacznie zmniejszyć koszty czyszczenia i ryzyko poślizgnięcia się.

Polecane wykładziny

 • Coral

  Coral

  Pierwsze kroki w ochronie twojego budynku

  Coral

  Maty wejściowe Forbo Coral zatrzymują do 95% wnoszonego do budynku brudu i błota, co prowadzi do znacznych oszczędności w budżecie przeznaczonym na utrzymanie czystości oraz wydłuża cykl życia wykładzin i podłóg. Maty Coral, produkowane nieprzerwanie od 50 lat, stanowią niezawodny system wejścia do każdego budynku.

 • Entrance Flooring Nuway

  Nuway

  Znakomita pierwsza linia obrony

  Nuway

  Żadne wejście nie jest ani zbyt małe, ani zbyt duże, ani dziwnego kształtu na to, by zastosować w nim system mat Nuway. Żaden ruch pieszy lub kołowy nie jest zbyt intensywny by stanowić jakąkolwiek przeszkodę. Wieloletnie doświadczenie oraz techniczne zaawansowanie mat Nuway sprawia, że zawsze dostarczamy rozwiązanie, którego aktualnie szukasz.