Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

 • Assendelft, Holandia

  Assendelft, Holandia

  Forbo Flooring BV

  Forbo Flooring w Assendelft opracowuje, produkuje i sprzedaje wykładziny linoleum, okładziny Bulletin Boards i materiały wykończeniowe na meble. Assendelft jest jednym z dwóch zakładów produkujących linoleum (drugi jest w Szkocji) - wykładziny sprzedawane w ponad 40 krajach na każdym kontynencie. Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001.

 • Coevorden, Holandia

  Coevorden, Holandia

  Forbo Novilon BV

  Forbo Flooring w Coevorden opracowuje i produkuje wykładziny podłogowe do zastosowań obiektowych i domowych, m.in. Novilon, Novilux, Step, Eternal and Allura. Wykładziny te są sprzedawane na całym Świecie.

  Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 (zgodnie z EMAS).

 • Giubiasco, Szwajcaria

  Giubiasco, Szwajcaria

  Forbo Giubiasco SA

  Fabryka w Giubiasco specjalizuje się w produkcji homogenicznych wykładzin PVC w płytkach i jest światowym dostawcą wykładzin podłogowych ESD.

  Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001.

 • Kaluga, Rosja

  Kaluga, Rosja

  Forbo Kaluga OOO

  Wszystkie wykładziny produkowane w Forbo Kaluga LLC spełniają wymogi rosyjskich i europejskich norm oraz standardów jakościowych Forbo. Nasza firma zwraca szczególną uwagę na szkolenia wewnętrzne swoich pracowników oraz organizuje seminaria dla firm współpracujących. Centrum szkoleniowe powstało na terenie fabryki oferując możliwość poznania i uzyskania informacji na temat technik instalacji różnych wykładzin obiektowych.
  W grudniu 2007 roku, Linoleum LLC dołączyła do grona fabryk Grupy Forbo. W kwietniu 2008 roku zmieniono nazwę z Linoleum LLC na Forbo Kaluga LLC. Od 2009 roku zmodernizowano i unowocześniono linie produkcyjne, dzięki czemu obecnie fabryka produkuje kilka kolekcji wykładzin PVC.

 • Kirkcaldy, Szkocja

  Kirkcaldy, Szkocja

  Forbo Nairn UK Ltd.

  Fabryka Forbo Flooring w Kirkcaldy opracowuje i produkuje wykładziny linoleum, m.in Marmoleum Modular. Fabryka posiada certyfikat środowiskowy ISO 14001.

 • Reims, Francja

  Reims, Francja

  Forbo Sarlino SAS

  Fabryka Forbo Sarlino SAS (Société par Action Simplifiée) opracowuje i produkuje akustyczne wykładziny PVC oraz dywanowe igłowane, które są w sprzedaży na całym świecie.
  Fabryka o kapitale € 6 400 000 posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

 • Krommenie, Holandia

  Krommenie, Holandia

  Forbo Coral BV

  Forbo Flooring Coral to fabryka, w ktorej produkujemy maty wejściowe Coral. Kolekcja Coral jest liderem na rynku systemów mat wejściowych. Działamy zgodnie z normami ISO 9001 i ISO14001.

 • Bamber Bridge Wielka Brytania

  Bamber Bridge, Wielka Brytania

  Forbo Flooring UK Ltd.

  Kolekcja tuftowanych wykładzin tekstylnych w płytkach (największa na świecie tego typu produkcja w jednym miejscu) jest wytwarzana w Bamber Bridge. Dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom powstają ciekawe wzorniczo płytki, których proces produkcyjny jest niezmiernie skomplikowany. Działamy zgodnie z normami ISO 9001 i ISO14001.

 • Ripley, Wielka Brytania

  Ripley, Wielka Brytania

  Forbo Flooring UK Ltd.

  W fabryce w Ripley produkujemy wykładziny flokowane Flotex w rolce (Classic) oraz w płytce. Działamy zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001. W 2001 roku zainstalowaliśmy pierwszą linię produkcyjną, w której do produkcji warstwy spodniej wykorzystujemy materiał z recyklingu, eliminując tym samym konieczność korzystania z wysypisk. Obecnie przetwarzamy niemal 50 ton odpadów tygodniowo.

 • Telford, Wielka Brytania

  Telford, Wielka Brytania

  Forbo Flooring UK Ltd.

  W fabryce w Telford produkujemy systemy mat wejściowych Nuway; te niezwykle wytrzymałe maty przeznaczone są do miejsc o intensywnym natężeniu ruchu już na zewnątrz budynku. Działamy zgodnie z normami ISO 9001 i ISO14001.

 • Chateau Renault, Francja

  Chateau Renault, Francja

  Forbo Chateau Renault SAS

  W fabryce w Chateau Renault produkujemy wykładziny flokowane Flotex HD oraz Flotex Sottsass. Dwie maszyny do nadruku cyfrowego nadrukowują wzory na białym tle wykładziny Flotex. Działamy zgodnie z normami ISO 9001 i ISO14001.