Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

STWÓRZ WŁASNĄ TABLICĘ I WYGRAJ!

Zapraszamy do udziału w konkursie „0,6 do kwadratu”, którego celem jest stworzenie inspirujących i kreatywnych tablic Bulletin Board.

Stwórz własną tablicę - Bulletin Board

  • Konkurs - stworz wlasna tablice bulletin board

O konkursie

O konkursie

0,6 do kwadratu to nowy konkurs Forbo kierowany do architektów, projektantów, designerów oraz studentów architektury i ASP w Polsce, którego celem jest stworzenie ciekawych i kreatywnych tablic Bulletin Board.

Zadaniem uczestników jest wyrażenie siebie na tablicy - swoich zainteresowań, pasji, pracy, stylu czy marzeń. W tym celu można użyć rozmaitych środków: zdjęć, próbek materiałów, ważnych przedmiotów, pamiątek, symboli, tego nad czym pracujemy – im bardziej kreatywnie, tym lepiej.

Jak otrzymać tablicę?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszony poniżej, wybrać kolor, a my bezpłatnie wyślemy tablicę Bulletin Board w wymiarze 60 x 60 cm na podany adres. Będzie to okazja do przetestowania materiału oraz kreatywnej zabawy. Otrzymana tablica staje się już Waszą własnością .

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać 5000zł należy przesłać 3 zdjęcia wykonanej pracy wraz z opisem do nas na adres: konkurs@forbo.com

Rejestracja na konkurs została zakończona. Dziękujemy za zgłoszenia. Czekamy na Wasze prace do 30 października 2021 r.

konkurs bulletin board

Jury

Jury konkursu Stwórz tablicę Bulletin Board

• Przewodniczący Jury: prof. Jan Sikora, architekt, wykładowca, właściciel pracowni Sikora Wnętrza
• Kamil Białas, redaktor naczelny magazynu whiteMAD i portalu whitemad.pl
• Magdalena Federowicz-Boule, prezes i dyrektor kreatywna pracowni Tremend
• Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna magazynów M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze oraz serwisu Urządzamy.pl
• dr Szymon Hanczar, architekt, projektant i wykładowca, właściciel Hanczar Studio
• Katarzyna Księżopolska, redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com
• arch. wnętrz Joanna Kulczyńska z pracowni Kulczyński Architekt
• fotografka Jola Skóra oraz arch. wnętrz, stylistka i fotografka Anna Olga Chmielewska, które razem tworzą agencję projektową i kreatywną JAM KOLEKTYW
• arch. Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – Wnętrza.

Patronat medialny

Patronat medialny


Architektura & Biznes
Czas na Wnętrze
Designteka.pl
Dobre Wnętrze
Foorni.pl
LABEL
M jak Mieszkanie
MAGAZIF.com
OKK! Design
Sztuka-wnetrza.pl
Urządzamy.pl
whiteMAD

Patronat medialny konkursu Bulletin Board - logotypy

O Bulletin Board

O Bulletin Board

Bulletin Board to unikalna tablica wykonana z linoleum służąca do przypinania notatek, zdjęć czy tworzenia inspirujących moodboardów. To odpowiednik popularnej tablicy korkowej, który przewyższa ją pod wieloma względami.

Tablica Bulletin Board jest wytwarzana z naturalnych i odnawialnych surowców. Połączenie żywicy, drobno mielonego korka i utlenionego oleju lnianego sprawia, że jest sprężysta i elastyczna, a także o wiele bardziej trwała niż zwykła tablica korkowa. Jej zaletą jest także to, że się nie kruszy – w tablicę można wbijać pinezki na całą głębokość, produkt ma bardzo mały efekt pamięci. Ponadto Bulletin Board jest higieniczna, nie przyciąga kurzu, ma właściwości bakteriostatyczne, co jest szczególnie istotne w miejscach takich jak placówki edukacyjne czy medyczne. Dodatkową zaletą jest estetyka – Bulletin Board jest dostępna w 15 pięknych kolorach – w palecie znajduje się kilka odcieni szarości, beże, pomarańcze, a także kolor zielony, niebieski i żółty. Tablica jest przyjazna dla środowiska i produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Zobacz więcej o Bulletin Board

Bulletin Board

Inspiracje