Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sklepy - Jak oczarować klienta od progu

Sklepy - Dobre pierwsze wrażenie ..

..można zrobić tylko raz!

Coral Brush 5767 & Marmoleum Modular t3716

Budowanie pozytywnych doświadczeń klienta zaczyna się od momentu, w którym klient stawia stopę w budynku. Louise Serjeant, Menedżer ds. Kluczowych Klientów w Wielkiej Brytanii, omawia znaczenie wyboru skutecznego systemu mat wejściowych dla obiektów handlowych.

Z dyplomem w dziedzinie projektowania Louise ma ponad 2 dekady doświadczenia w sprzedaży, a ponad połowa tego czasu to praca wyłącznie z klientami w sektorze detalicznym. Przez 8 lat była menadżerem ds. Kluczowych Klientów Forbo w branży. Jest ściśle związana z głównymi klientami międzynarodowymi, od siedzib marek, przez projektantów wnętrz i wykonawców wyposażenia sklepów, dostarczając rozwiązania podłogowe dla wszystkich obszarów środowiska handlu detalicznego.

Louise Serjeant KAM Retail

Przy ciągłym napływie klientów odwiedzających sklep lub centrum handlowe, strefy wejściowe są szczególnie narażone na zużycie. Dlatego pierwszym krokiem do ochrony wnętrza budynku jest zainstalowanie wysokiej jakości systemu mat wejściowych. Jest to pierwsza linia ochrony przed ziemią i wilgocią z obuwia klientów, jak i z kółek wózków. Brud może sprawić, że wnętrza wyglądają nieatrakcyjnie, i może uszkodzić wewnętrzne wykładziny podłogowe lub spowodować niepotrzebne zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa.

Wybór skutecznego systemu mat wejściowych wymaga zatem podjęcia świadomych decyzji, biorąc pod uwagę szereg czynników, w tym liczbę osób wchodzących i wychodzących w danym okresie oraz kierunki, w jakich poruszają się po sklepie.

Castle Key Shopping Centre Nuway
Coral Logo Blush beauty clinic

Tekstylne systemy mat wejściowych, takie jak seria Forbo Coral, zatrzymują do 95% zabrudzeń i wilgoci przed dostaniem się na podłogi budynku, skracając czas czyszczenia nawet o 65% i przedłużając żywotność wykończeń podłogowych. Dane z Cleaning Research International wykazały, że koszt utrzymania podłóg w należytej kondycji wynosi 86% całkowitych kosztów komercyjnych pokryć podłogowych w całym cyklu ich życia, dlatego dobrze zaprojektowany system mat wejściowych i przejrzysty system czyszczenia są niezbędne nie tylko do stworzenia zdrowszego środowiska w pomieszczeniach, ale także w celu zmniejszenia przyszłych kosztów utrzymania obiektu. W rzeczywistości Coral obejmuje trzystopniową strefę czyszczenia i może zasadniczo zwrócić się w ciągu 6 miesięcy poprzez obniżenie kosztów czyszczenia.

Wejściowe systemy podłogowe nie muszą być wcale nudne. Na przykład dostępne są opcje, które pozwalają łatwo wyciąć lub wydrukować projekty klienta, od odtworzenia logo marki do bardziej skomplikowanego i złożonego wzoru. Może to wywrzeć miłe, pozytywne wrażenie przy wejściu do centrum handlowego lub innego sklepu.

Co więcej, gotowe modułowe systemy mat wejściowych „Fast Fit” można montować błyskawicznie i chodzić po nich natychmiast po instalacji. Jest to idealne rozwiązanie, dla coraz bardziej popularnych 24-godzinnych punktów sprzedaży detalicznej, gdzie minimalne przestoje mają kluczowe znaczenie w przypadku instalacji i zapewniają, że prace nie spowodują zakłóceń w codziennej działalności.

Mechanizmy zatrzaskowe Coral Click można po prostu złączyć razem za pomocą gumowego młotka, bez stosowania metalowych elementów, zatem bez kolidowania z elektronicznymi systemami rozpoznawania produktów.

FastFit

Chociaż na rynku dostępna jest szeroka gama systemów mat wejściowych, zaprojektowanych do obsługi dużego ruchu w budynku handlowym, nie ma wątpliwości, że przy ich wyborze brane są pod uwagę także potrzeby klienta. Posiadamy produkty pasujące do każdego projektu: od zaprojektowanych mat jedno- i dwustronnych, jak seria Nuway, idealna do intensywnego ruchu, po kolekcje zawierające atrakcyjne i zrównoważone systemy czyszczące.