Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Euroshop 2020

Forbo Flooring na targach Euroshop

W dniach 16-20 lutego 2020r. odbędą się najważniejsze targi branży detalicznej: EuroShop! Na tej stronie prezentujemy informacje dotyczące tego wydarzenia oraz produkty i tematy, które przedstawimy w ciągu pięciu targowych dni w Düsseldorfie.

Allura floors at Euroshop 2020

EuroShop to największe światowe targi dla inwestorów z branży detalicznej. Spółka Forbo Flooring Systems pojawi się na nich w roku 2020, aby przedstawić rozwiązania, inspirujące wzory, oraz inne ciekawe tematy związane z zastosowaniem wykładzin w obiektach handlu detalicznego. Przewidzieliśmy również pokazowe instalacje wykładzin w takich obiektach. W dzisiejszych czasach duże znaczenie ma wpływ produktu na środowisko naturalne. Dotyczy to również sektora wykładzin. Dlatego też podczas targów opiszemy działania, jakie podejmujemy, aby przyczynić się do poprawy jakości środowiska.

Nasi przedstawiciele obecni na stoisku Forbo Flooring zwrócą uwagę na takie kluczowe aspekty, jak szybka instalacja wykładzin w sektorze detalicznym, wpływ różnych typów wykładzin na środowisko naturalne oraz wymogi związane z różnymi obszarami sklepu. Odwiedzający będą mogli zobaczyć różnorodne rodzaje wykładzin, obejrzeć prezentacje, uczestniczyć w pokazowych instalacjach oraz poznać mnóstwo trendów wzorniczych obowiązujących w najbliższych latach.

Ponieważ uwielbiamy współpracować z firmami działającymi w sektorze detalicznym, chcielibyśmy przekazać Państwu informacje na temat wielu istotnych dla tego segmentu aspektów, które należy wziąć pod uwagę, wybierając nową wykładzinę. Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń na EuroShop 2020!

Nasze stoisko na Euroshop
Co chcemy pokazać i o czym mówić na targach branży detalicznej

Forbo stand at Euroshop 2020
Fast Fit logo

Fast Fit - produkty bez użycia kleju

Fast Fit to proponowana przez Forbo seria produktów bez użycia kleju, w której znaleźć można maty wejściowe oraz wykładziny stosowane we wnętrzach w rolce, płytce i panelu, co daje maksymalnie dużo możliwości zastosowań.

W przypadku branży detalicznej niezwykle ważne jest to, aby instalacja wykładziny przebiegła tak szybko, jak to możliwe. Aby uniknąć przestojów w pracy, zazwyczaj preferuje się montaż w ciągu jednej nocy. Wykładziny Forbo Fast Fit doskonale nadają się do tego celu. Co więcej z wykładzin tych można korzystać zaraz po instalacji bez potrzeby chronienia ich przed intensywnym ruchem przez 48 godzin.

Podczas targów EuroShop 2020 wykonamy wiele instalacji pokazowych w specjalnie przygotowanym w tym celu miejscu. Dzięki naszym instalatorom przekonają się Państwo sami, jak łatwo i szybko instaluje się wykładziny Fast Fit.

Tworzymy lepsze środowisko (w branży detalicznej)

W swoich działaniach Forbo przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Nasze wykładziny są projektowane, produkowane i dostarczane z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Podczas targów EuroShop opowiemy szczegółowo o tym, jak pracujemy i produkujemy różne rodzaje wykładzin. Zawsze pamiętamy o naszej misji: Tworzyć lepsze środowisko!

Jednym z tematów przygotowanych przez nas prezentacji jest historia marki Marmoleum, produktu neutralnego pod względem emisji CO2 w ciągu całego cyklu życia.

Tree in hand environment
Allura 2020

Wzornictwo

Wzornictwo jest jednym z kluczowych elementów wpływających na przestrzeń obiektów detalicznych. Przebywanie w sklepie powinno być dla klienta wyjątkowym doświadczeniem, którego nie jesteśmy w stanie zapewnić bez odpowiedniej wykładziny.

Forbo Flooring System oferuje wiele rodzajów wykładzin, a wszystkie kolekcje dają praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania najlepszego wzoru do wymogów przestrzeni sklepowej.

Chcielibyśmy przedstawić nasz zespół projektowy i opowiedzieć szerzej o trendach w sektorze detalicznym. Ilustracją naszych słów będą różne rodzaje wykładzin o wielorakich kolorach i fakturach.

Na naszym stoisku będzie można zobaczyć maty wejściowe Coral, stoły z Furniture Linoleum, płytki winylowe Allura (bardzo często stosowane w sklepach detalicznych), wykładziny flokowane Flotex i oczywiście wykładziny Marmoleum. Wyjaśnimy również na czym polega usługa nadruku na zamówienie, pokazując kilka przykładów takiego rozwiązania.

Produkty, które do siebie pasują

Wnętrza sklepów detalicznych składają się z różnych przestrzeni, a w każdej z nich można zastosować inny rodzaj wykładziny. Stosując produkty Forbo, mogą Państwo zaprojektować całą przestrzeń podłogi składającej się z wielu pasujących do siebie wykładzin.

Na przykład wykładziny Allura LVT doskonale łączą się z innymi rodzajami wykładzin, takimi jak maty wejściowe Coral, wykładziny flokowane Flotex i płytki dywanowe Tessera.

Jedna z części naszego stanowiska na targach Euroshop poświęcona jest Allura Circle, nowym płytkom z kolekcji Allura, które połączyliśmy z wykładzinami tekstylnymi w różnych kolorach. Zaproponujemy poza tym prezentację na temat historii atrakcyjnej wykładziny sportowej Allura w połączeniu z Furniture Linoleum i Marmoleum Walton.

Allura 63410, 63412 | Tessera 3300, 3307

Informacja praktyczne

Lokalizacja
Targi w Duesseldorfie
Hala 11 - Stoisko A40

Termin
16 - 20 luty 2020. W dniach 17 i 18 lutego na stoisku obecny będzie nasz przedstawiciel z Polski.

Godziny otwarcia
Codziennie: 10:00 - 18:00

Strona www
https://www.euroshop.de/

Euroshop 2020 logo