Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ważna informacja dotycząca koronawirusa (COVID-19)


Firma Forbo Flooring Systems w pełni rozumie obawy i utrudnienia związane z pandemią koronawirusa COVID-19, która stała się częścią codziennego życia. Podchodzimy do tej sytuacji bardzo poważnie w każdym regionie, w którym jesteśmy obecni, ograniczając rozprzestrzenianie się wirusa oraz dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, kontrahentów i pracowników na ile to możliwe. Przestrzegamy ściśle przede wszystkim zasad wprowadzonych przez władze państwowe i lokalne organy ochrony zdrowia we wszystkich krajach, w których prowadzimy działalność.

Wszystkie nasze zakłady produkcyjne są obecnie czynne i jesteśmy w stanie przetwarzać zamówienia i wysyłać próbki. Nasz dział obsługi klienta pracuje bez zmian, a zespół przedstawicieli w regionach pozostaje do Państwa dyspozycji.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem Forbo, osobą ds. kontaktów z klientem lub międzynarodowym działem obsługi klienta.

Z życzeniami zdrowia i bezpiecznego przetrwania tego szczególnego okresu,
Forbo Flooring Systems

WYSZUKAJ PRODUKT

W znalezieniu odpowiedniej podłogi wśród tysiąca produktów Forbo pomoże nasza WYSZUKIWARKA. Skorzystaj z filtrów wyszukiwania znajdujących się po lewej stronie w naszej wyszukiwarce. Produkty znaleźć można korzystając z następujących kategorii: rodzaj wykładziny, wzór, rodzaj instalacji, format, LRV, właściwości czy segment przeznaczenia.

Wyszukaj produkt

Allura 60055 | 60389 | 63497

ZOBACZ PODŁOGĘ WE WNĘTRZU

Za pomocą naszego narzędzia do wizualizacji podłóg możesz sprawdzić jak podłoga będzie prezentować się w wybranym wnętrzu. Narzędzie jest bezpłatne, a wybraną podłogę można sprawdzić w przykładowych wnętrzach placówek edukacyjnych, służby zdrowia, wypoczynkowych, biurowych, jak również domowych.

Przejdź do floorplannera

Floor planner Marmoleum Striato

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

Możesz zobaczyć nasze obiekty referencyjne i realizacje Forbo bez wychodzenia z domu. Kilkaset przykładowych realizacji z Polski i ze świata znajduje się pod poniższym linkiem. Możesz je wyszukać korzystając z filtrów: produkt, segment, kraj.

przejdź do referencji

Archidea 56 - Library Caledonian University Library