Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sāciet ar grīdu

Ēkās ar daudziem iemītniekiem ir būtiski samazināt trokšņu piesārņojumu. Šī vajadzība ir spēkā neatkarīgi no tā, vai tās ir mājas vai vairākas telpas, vai koplietošanas zonas. Ir vairāki risinājumi, kas palīdz samazināt troksni visā ēkā. Jūs rīkosieties pārdomāti, ja sāksiet ar grīdu.

Flotex vision naturals
Sarlon acoustic

Sarlon akustiskais vinils

Zems trokšņu līmenis ir būtisks, lai mazinātu stresu un veicinātu labsajūtu, komfortu un darba vai mācību efektivitāti. Tikai Forbo piedāvā akustiskus projektu vinila grīdas segumus vienas kolekcijas ietvaros, radot pilnīgu akustiskās grīdas risinājumu jebkādam pielietojumam.
Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu akustisko grīdas segumu klāstā ir grīdas, kas samazina triecienu troksni par 15 un 19 dB.

Sarlon akustiskais vinils

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, sevišķi krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Flotex vision