Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

mēbeļu linolejs

Mēbeļu linolejs ir unikāls virsmas materiāls, kas piemērots tādām mēbelēm kā galdi, soli, skapīši, durvis un stendi. Materiālam piemīt dabisks elastīgums, tāpēc tas ir piemērots dažāda veida konstrukcijām.

Šis dabīgais mēbeļu virsmas materiāls ir matēts un silts. Tas pieejams vairākās jaunās un modernās krāsās, kas papildina klasiskos pelēkos un melnos toņus.

Materiāli

Mēbeļu linolejs

  Par mēbeļu linoleju

  Aplūko mani, sajūti mani, pieskaries man!

  Mēbeļu linolejs ir unikāls virsmas materiāls, kas piemērots tādām mēbelēm, kā galdi, soli, skapīši, durvis un stendi. Tas pazīstams ar savu eleganci un izturību, ražots no dabīgām izejvielām, tāpēc ir ilgtspējīgs virsmas apdares risinājums.

  Tā unikālā estētika un taustes īpašības piešķir katram priekšmetam individuālu raksturu. Matētās virsmas un siltās, mīkstās tekstūras kombinācija palīdzēs radīt interjera mēbeles ar patiesi atšķirīgu, individuālu ārieni un taustes īpašībām.

  Vienkārša lietošana
  Pateicoties mēbeļu linoleja dabiskajam elastīgumam, ar to var veidot lokanas un organiskas formas. Tas ir pieejams ruļļos un to var izmantot horizontālām, vertikālām, kā arī izliektām virsmām.

  Higiēnisks un antistatisks
  Dabiskais sastāvs un īpašā virsmas apdare nodrošina to, ka mēbeļu linolejs ir dabīgi antistatisks. Virsma aktīvi novērš statiskās enerģijas uzkrāšanos un neļauj putekļiem vai netīrumiem pielipt pie virsmas.

  Nekādu pirkstu nospiedumu
  Šī dabīgā linoleja virsma ir viendabīga un līdzinās zemei, un tai piemīt unikāla īpašība: uz tās nav redzami pirkstu nospiedumi!

  Vienkārša elegance
  Klasiskajam krāsu klāstam ir pievienotas vairākas jaunas un modernas krāsas, kas pieskaņotas jaunākajām dizaina tendencēm. Dodieties uz krāsu pārskatu, lai redzētu, kā mēbeļu linolejs var papildināt Jūsu interjeru.

  Furniture Linoleum unique surface solution

  Brošūra

  brochure Furniture linoleum

  Tehniskās īpašības

  Techn. specs. Furniture Linoleum

  Ieklāšana & Kopšana

  Ieklāšana & Kopšana

  Mēbeļu linoleja pareiza uzklāšana ir svarīga tā ilgai kalpošanai. Vairāk informācijas par Desk Top uzklāšanu un kopšanu atradīsiet Lejupielādes

  Furniture Linoleum floorcare

  Apkārtējā vide

  Sajūti, pieskaries, iemīli...

  “Rūpes par ikviena veselību” ir mūsu apņemšanās gādāt par ilgtspējību, koncentrējoties uz visiem veselības, labsajūtas un komforta aspektiem, kas saistīti ar mūsu produktiem un pakalpojumiem — domājot gan par esošajām, gan nākamajām paaudzēm.

  Mēbeļu linolejs ir unikāls virsmas materiāls, kas piemērots tādām mēbelēm, kā galdi, soli, skapīši, durvis un stendi. Tas pazīstams ar savu eleganci un izturību, ražots no dabīgām izejvielām, tāpēc ir ilgtspējīgs virsmas apdares risinājums. Vairāk informācijas

  CHO

  Vairākas godalgas

  Mēbeļu linoleja godalgas

  Forbo mēbeļu linolejs ir plaši pazīstams, pateicoties tā estētisko un funkcionālo īpašību apvienojumam, un ir saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus, tostarp Red Dot dizaina balvu, Good Industrial Design apbalvojumu un Interzum balvu.

  Furniture awards

  Unikālas priekšrocības

  Mēbeļu linoleja unikālas priekšrocības

  Unikālas priekšrocības
  • virsma, kam patīkami pieskarties
  • dabīgi izejmateriāli
  • videi draudzīga izvēle
  • uzlabota izturība pret traipiem un skrāpējumiem
  • matēta virsma
  • nav saskatāmi pirkstu nospiedumi
  • antistatisks
  • krāsas, kas neizbalē
  • elastīgs
  • vienkārši uzklājams
  • piemērots dažādiem pamatmateriāliem
  • apstrāde līdzīga kokam
  • iespējami dažādi pārklājumi
  • iespējama uzklāšana gan pašu spēkiem, gan rūpnieciski  Furniture Linoleum for curved furniture finishes