Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
modular shade

Shade rotaļa.
Eksperimentējot ar toņiem, esam sagatavojuši betona struktūru kolekciju vēsos un siltos pelēcīgajos toņos, kā arī melnos un baltos toņos. Tās ir radītas, lai būtu savstarpēji kombinējamas, un krāsu klāsts ir attēlots delikātās krāsu pārejās, radot reālistiskus akmens un betona rakstus. XL izmēra flīzes ļauj uzsvērt materiāla saikni ar slānekli un akmeni.


Marmoleum Modular kolekcijas ietvaros varat izveidot savu grīdu, klājot dažādas krāsas nejaušā kārtībā vai arī izvēloties kādu no piedāvātajiem klājuma veidiem. Mūsu grīdas dizainu paraugus varat aplūkot, izvēloties vienu no zemāk redzamajiem klājuma veidiem.

Materiāli

Marmoleum Modular Shade

Brošūra un spēle

Spēlējieties ar rakstiem un grīdas plāniem

Marmoleum Modular piedāvā bezgalīgu formu, izmēru un krāsu izvēli. Mūsu brošūrā ir parādītas dažādas iespējas, kas iedvesmos lieliskas grīdas radīšanai.
Brošūru varat lejupielādēt šeit: Marmoleum Modular Brochure

Kolekcija ļauj spēlēties ar krāsām un rakstiem. Mēs esam izveidojuši vairākus dažādu grīdas tipu paraugus jūsu ieskatam.
Jūs varat tiešsaistē izvēlēties klājuma krāsu un aplūkot, kā tas pārvēršas īstā grīdā, īstā vidē,Lūdzu sekojiet šai saitei,
lai tiešsaistē eksperimentētu ar grīdas rakstiem un dizainu.

Marmoleum Modular

Tehniskā informācija

Marmoleum Modular ieklāšanas veidi

Marmoleum Modular tehniskā informācija Marmoleum Modular

Šeit atradīsiet plašāku informāciju par ieklāšanas veidiemMarmoleum Modular ieklāšanas veidi un materiāla aprēķins

Lejupielādes centrs
Forbo ir pieejams plašs tehniskās dokumentācijas klāsts par katru tā produktu. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu. Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus. Informācijas lejupielāde

Technical Specifications