Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
modular lines

Abstrakti lineāri dizaini dēļu un flīžu formātā
Šo pievilcīgo Marmoleum dēļu un flīžu kolekciju veido 15 atsevišķas krāsas, kas sadalītas pēc nokrāsām un toņiem. Modular Lines ir ideāli piemērota kolekcija dabīga izskata grīdas veidošanai, gan klājot rindās, gan skujiņas rakstā, gan kombinācijā ar mierīgiem abstrakta koka rakstiem.


Dēļu izmēri ir 100 x 25 cm un 100 x 15 cm. Papildus piedāvājam 50 x 50 cm izmēru un interesanto 25 x 50 cm flīzi ar šķiedrai pretēju svītrojumu dzeltenos toņos, kas rada bambusam līdzīgu efektu.

Materiāli

Marmoleum Modular Lines

Brošūra un spēle

Spēlējieties ar rakstiem un grīdas plāniem

Marmoleum Modular piedāvā bezgalīgu formu, izmēru un krāsu izvēli. Mūsu brošūrā ir parādītas dažādas iespējas, kas iedvesmos lieliskas grīdas radīšanai.
Brošūru varat lejupielādēt šeit: Marmoleum Modular Brochure

Kolekcija ļauj spēlēties ar krāsām un rakstiem. Mēs esam izveidojuši vairākus dažādu grīdas tipu paraugus jūsu ieskatam.
Jūs varat tiešsaistē izvēlēties klājuma krāsu un aplūkot, kā tas pārvēršas īstā grīdā, īstā vidē,Lūdzu sekojiet šai saitei,
lai tiešsaistē eksperimentētu ar grīdas rakstiem un dizainu.

Marmoleum Modular

Tehniskā informācija

Marmoleum Modular ieklāšanas veidi

Marmoleum Modular tehniskā informācija Marmoleum Modular

Šeit atradīsiet plašāku informāciju par ieklāšanas veidiemMarmoleum Modular ieklāšanas veidi un materiāla aprēķins

Lejupielādes centrs
Forbo ir pieejams plašs tehniskās dokumentācijas klāsts par katru tā produktu. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu. Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus. Informācijas lejupielāde

Technical Specifications