Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
meets mendini

Ciešā sadarbībā ar itāļu arhitektu un dizaineru Alessandro Mendini esam radījuši trīs unikālus Marmoleum dizainus, kas atspoguļo viņa puantilistisko stilu: Proust, Harlekino un Plato. Šie trīs dizaini ir pieejami gaišā, kontrastējošā versijā un mazliet pieklusinātākos, pelēkos toņos, izmantojot vienu un to pašu ģeometrisko rakstu.

“Forbo Flooring īpašais pasūtījums sniedza man iespēju izstrādāt Marmoleum grīdas seguma Proust dizainu. Variācijas ir veidotas tā, lai būtu viegli atpazīstamas un savietojamas viena ar otru.”

Materiāli

Marmoleum meets Mendini

  Allesandro Mendini

  Allesandro Mendini

  Alesandro Mendini (Alessandro Mendini) ir dzimis Milānā 1931. gadā un studijas beidzis 1959. gadā. Viņš ir arhitekts, mākslinieks, dizainers un dizaina menedžeris, teorētiķis un žurnālists, kurš savu profesionālo karjeru sāka Nizzoli studijā.

  1970. gadā viņš pameta projektēšanu, lai pievērstos žurnālistikai, kas saistīta ar arhitektūru un dizainu. Viņš ir strādājis par redaktoru Casabella, Modo un Domus, ar kuru līdzdalību ir izplatījis savas idejas par to, kā atsvaidzināt pasaules dizainu. Kopā ar Branzi (Branzi) un Sotsasu (Sottsass) un savu līdzdalību Global Tools un radikālā dizaina kustībā, viņš bija galvenais virzītājspēks, kas atjaunoja itāļu dizainu XX gadsimta 80. gados.

  XX gadsimta 70. gadu beigās viņš atkal pievērsās dizainam un dažādiem projektiem, un 1979. gadā pievienojās Alchimia Studio. Šī radikālo dizaineru grupa XX gadsimta 80. gadu Memfisā kaitināja funkcionālisma dizainerus, radot priekšmetus tīram mākslinieciskam baudījumam, atsaucoties uz popkultūru un kiču. Tie neiekļāvās industriālās ražošanas un praktiskajās normās.

  Kopā ar Alchima viņš radīja priekšmetus, mēbeles, vides, gleznas, instalācijas un arhitektūras darbus. Starp viņa nozīmīgākajiem šī perioda darbiem ir Groningenas muzejs un Alessi tēla atjaunošanas projekts, kurā viņš darbojās kā konsultants.

  1989. gadā, Milānā, kopā ar savu brāli Frančesko viņš atklāja Atelier Mendini un turpināja savu karjeru kā izsmalcināts popkultūras dizainers. Galvenais elements vienmēr ir pārdomāts vidusceļš starp mākslu un dizainu, kā rezultātā tiek iegūts populārs mākslas objekts, kas gūst lielus komerciālus panākumus.

  Alessandro Mendini portrait

  Marmoleum meets Mendini

  Marmoleum meets Mendini

  “Gala rezultāts nekad nav tikai mans ieguldījums. Kad man rodas laba ideja, es cenšos to realizēt un pēc tam izvēlos uzņēmumu. Ja uzņēmums ir slikts, rezultātā tiek iegūts slikts produkts vai arī produkts netop vispār. Taču spēcīga uzņēmuma rīcībā ir visas nepieciešamās tehnoloģijas un ražošanas kapacitāte.”

  “Forbo Flooring īpašais pasūtījums sniedza man iespēju izstrādāt Marmoleum grīdas seguma Proust dizainu. Variācijas ir veidotas tā, lai būtu viegli atpazīstamas un savietojamas viena ar otru, piemēram, veidojot veikala grīdas segumu.

  Taču efekts ir daudz iespaidīgāks, ja kombinācijas tiek veidotas vienā telpā gan uz grīdas un sienām, gan griestiem. Priekšrocība ir tā, ka sienas kalpo kā Marmoleum stends, un tādējādi rodas trīsdimensionāls Marmoleum katalogs.”

  Mendini_virtual_room

  Harlekino

  Arlekīna iedvesmots

  Arlekīns, kas ir arī paša Mendini simbols, ir grīdas segumu kolekcijas “Marmoleum meets Mendini” pamatelements. Košā, krāsainā versija atspoguļo Arlekīna kostīmu, kamēr liegākā versija ir ieturēta klasiskākā stilā un lieliski sader ar marmoru.

  Harlekino dizains ir veidots septiņās krāsās. Krāsainās līnijas, kas veido rombveidīgās formas, var atkārtoti izmantot, veidojot vienkāršu robežjoslu gar telpas perimetru.

  Mendini self portrait

  Proust

  Atmiņas par Prustu

  Šis grīdas dizains visvairāk līdzinās Mendini agrīnajiem dizainiem, piemēram, Poltrona di Proust. Uz grīdas ir labi redzami otas triepieni, kas palielināti aptuveni 50 cm izmērā. Proust dizains ir veidots septiņās krāsās.

  Arī šī dizaina tāpat kā visu Mendini grīdu paneļus ir iespējams savienot, izveidojot dizainu no vienas sienas līdz otrai. Tāpat arī paneļus ir iespējams klāt, atdarinot paklāju un tādējādi iegūstot spēcīgu akcentu, kas iestrādāts lielākā, viendabīgā Marmoleum grīdas laukumā.

  Poltrona di Proust

  Plato

  Platoniskās attiecības

  Dizains Plato atspoguļo puantilisma principus, otas triepienus abstraktā veidā ietverot kvadrātveida formās, kas pārklājas dažādos veidos. Dizains Plato ir pieejams košu krāsu versijā (8 Marmoleum krāsās) un liegāku toņu versijā.

  Katrā pasūtījumā Mendini rokraksts tiek iestrādāts Marmoleum loksnē, lai to varētu iekļaut kopējā dizainā.

  Mendini Plato Forte

  Brošūra

  Brošūra Marmoleum meets Mendini

  Lai uzzinātu vairāk par kolekciju Marmoleum meets Mendini un tās tapšanu, lejupielādējiet brošūru šeit Marmoleum meets Mendini brochure

  Marmoleum meets Mendini brochure