Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

coral classic flīzes

Coral Classic flīzēm piemīt tās pašas produkta īpašības, kas raksturīgas mūsu Coral Classic lokšņu grīdas seguma klāstam, taču tās piedāvā papildu elastību, pateicoties modulārajam formātam un samazinātām ieklāšanas pārpalikumu apjomam.

• Maksimāla mitruma uzsūkšana un efektīva netīrumu aizturēšana
• Modulāra formāta priekšrocības un mazāks ieklāšanas pārpalikumu apjoms
• Classic flīzes var klāt vienlaidus vai mozaīkas veidā.
• Atbilst visaugstākajam tekstila produktu ugunsdrošības klases standartam: Bfl-s1
• Piemērots smagai noslodzei: nodiluma klase 33

Materiāli

Coral Classic flīzes

  LRV & NCS kodi

  LRV un NCS kodi

  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
  Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti visiem kolekcijas produktiem. Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
  Izmantojot NCS sistēmu, var identificēt krāsas un krāsu grupas, un saskaņot tās, neskatoties uz to, kāds materiāls tiek izmantots. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādos interjera aspektos. Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

  LRV&NCS

  Coral kalkulators

  Coral calculator

  Atbilstība ugunsdrošības standartiem

  Atbilstība ugunsdrošības standartiem

  Visi Coral vinila pamatkārtas produkti atbilst Bfl-s1 ugunsdrošības klasei. Tas ir svarīgi, jo katra ieeja un izeja ir arī evakuācijas izeja. Ja ir nepieciešams nodrošināt atbilstību vēl stingrākiem ugunsdrošības noteikumiem, mēs varam piedāvāt savu tekstila produkciju ar īpašu lateksa pamatkārtu.

  Šo pamatkārtu iesakām izmantot, arī klājot Coral uz kāpnēm.

  Fire_exit_Coral_HD.jpg

  Tehniskā informācija

  Coral brush blend