Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

modul'up 19 db material

Kolekcija Sarlon Material piedāvā modernu dizainu klāstu, kuru pamatā ir tādi populāri grīdas segumu materiāli kā cements, betons, akmens un tekstilizstrādājumi. Cementa un betona dizaini ir plaši atzīti un izmantoti. Tagad klāstā ir ietverts arī izsmalcinātais metāliskais Slabstone, dabiskais, dzīvespriecīgais akmens Stromboli un hibrīda Dissolved Stone ar betona/akmens efektu. Nairobi un Canvas ir piešķirti tekstilauduma efekti ar dažādiem mēroga un izsmalcinātības līmeņiem. Abi grīdas segumi ir ļoti piemēroti toņu kombinācijām, kur ir nepieciešams zems kontrasts.

Materiāli

Modul'up 19 dB Material

  Par Modul'up

  Par Modul’up

  Modul’up brīvi stāvošais grīdas segums, rūpējoties par nākotni.

  Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, savukārt materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā.

  Miljoniem pārdotu kvadrātmetru visā pasaulē pierāda to, ka Modul’up koncepcija bez līmes ir droša un uzticama. Klāsts ir piemērots ilgtspējīgiem risinājumiem otrreizējās izmantojamības dēļ.
  Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā. Abi formāti piedāvā labāko iespējamo kvalitāti un izturīgumu, ko tagad papildina arī XtremPUR™ pārklājuma aizsardzība uz visiem materiāliem.

  Abu produktu priekšrocība ir tā, ka ieklāšanā nevajag izmantot līmi, un tie ir ļoti piemēroti intensīvi izmantotās zonās. Salīdzinājumā ar standarta līmējamiem grīdas segumiem ieklāšanas laiks ir samazināts par 50 %, darba ritms tiek traucēts minimāli un neizplatās līmes smaka.
  Pa Modul’up var staigāt uzreiz pēc seguma ieklāšanas. Tā kā Modul’up ir nepieciešama minimāla pamatnes sagatavošana, izmaksas var samazināt par vairāk nekā 20 % salīdzinājumā ar standarta līmējamo grīdas segumu.

  Pilns akustisko un kompakto grīdas segumu klāsts tagad ir pieejams vairāk nekā 90 dizainos un krāsās, tādējādi padarot to par koncepciju, ko var izmantot dažādiem lietojuma un dinamikas veidiem.

  Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

  Daudzveidības koncepcija

  Daudzveidība, labāk kopā

  Sarlon 15 dB ir daļa no mūsu jaunās koncepcijas “Daudzveidība, labāk kopā”. Tā ir viena dizaina koncepcija ar neatkārtojamu grīdas segumu produktu daudzveidību. Akustiski, kompakti, līmējami vai pilnībā brīvi klājami produkti.

  Koncepcija ietver mūsu Sarlon 15 dB un 19 dB akustisko grīdu klāstus, kā arī Modul'up brīvi klājamos grīdas segumus. Šie klāsti piedāvā daudzveidību funkciju ziņā, bet tos vieno viena krāsu koncepcija. Šī krāsu koncepcija ietver vairāk nekā 90 krāsu un dizainu.

  Tas nozīmē, ka dažādi klāsti var cits citu papildināt, un, ja projektā ir nepieciešamas dažādas funkcionalitātes, vienmēr ir iespējams kombinēt dažādus grīdas segumu produktus neatkarīgi no tā, vai tas būtu brīvi klājams, akustisks vai kompakts segums.

  Sarlon un Modul'up kopā ir labāki.

  Noskatieties tālāk redzamo video, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

  Sarlon diversity

  Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

  Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

  Forbo Flooring ir trokšņa samazināšanas eksperts.
  Ir 2 dažādu veidu skaņas, kas var ietekmēt vidi, kurā dzīvojat vai strādājat: trieciena trokšņu samazinājums un telpas trieciena trokšņu samazinājums.


  Telpas trieciena trokšņu samazinājums
  Telpas trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar triecienu troksni pašā telpā. Standarts NF-S31-074 iedala visus grīdas segumus dažādās kategorijās.
  Visas Forbo Sarlon grīdas atbilst A klasei – visaugstākajam līmenim klasē!

  Trieciena trokšņu samazinājums
  Trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar troksni, kas no telpas tiek pārvadīts uz telpām apakšējos stāvos. Šis ir visbiežāk pieminētais trokšņa samazinājuma mērs. Forbo ir līderis šajā jomā, un mūsu Sarlon grīdas nodrošina dažādus uzlabojuma līmeņus trieciena troksnim, kas nāk no augšējo stāvu telpām. Šos normatīvus nosaka EN ISO 717-2, un mūsu Sarlon grīdas segumu trieciena trokšņu slāpēšanas spēja pēc šī normatīva ir 15 un 19 dB.

  Nodilums
  Grīdām ir jābūt izturīgām un jāsaglabā pievilcīgs ārējais izskats, tāpēc nodilums spiediena ietekmē ir būtiska problēma. Šī noturība ir jānodrošina ilgtermiņā un liela svara ietekmē. Nodilumizturība ir jebkura grīdas seguma galvenā īpašība, un Forbo Sarlon nodrošina vislabākos rādītājus savā klasē.

  Sarlon 19 dB
  Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

  Sarlon 15 dB
  Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi:
  Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam, taču Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko akustiskā grīdas seguma risinājumu tirgū.

  Sarlon acoustic flooring

  Attēli & video

  Modul'up attēli & video

  Apskatiet tālāk redzamo attēlu un video galeriju, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

  Tehniskā informācija

  Sarlon | Modul'up technical specifications table