Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
original

Eternal Original ir izturīga projektu vinila grīda, kas ir piemērota gandrīz jebkādiem apstākļiem. Tās kopšanai pietiek ar standarta tīrīšanas režīmu, un PUR pārklājums pasargās no nodiluma daudzus gadus.

Kolekcijā ietilpst četri dažādi dizaini, tostarp mūžzaļie toņi ar populāriem koka un betona elementiem, kā arī mūsu izstrādātais smaragda dizains plašā krāsu klāstā.

Materiāli

Eternal Original

  Kolekcija

  Kolekcija

  Produkta konstrukcija
  Eternal tiek gatavots uz neaustas, pilnībā piesūcinātas stikla šķiedras, kas nodrošina izmēru stabilitāti un izliektu klājumu, rezultātā nodrošinot ilgtspējīgu, kompaktu, augstāko tehnoloģiju pamatni. Stabilitāti un Eternal projektu vinila augstos kvalitātes standartus nodrošina uzlabota kalandrētā pamatkārta — stingrs, taču elastīgs slānis, kas atvieglo ieklāšanu mitrajās telpās, kā arī gadījumos, kad nepieciešams izmantot pārejas. Unikālais un inovatīvais nodiluma slānis ar tekstūru pasargā no nodiluma un gādā par teicamu ārējā izskata saglabāšanos. Konstrukcijas pamatslānis satur, līdz 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

  Autentiskums
  Visi Eternal dizaini ir oriģināli, ko radījuši uzņēmuma dizaineri, pārvēršot jaunākās klasiskās, mūsdienīgās un modernās tendences izsmalcinātā grīdas segumā, kas nav atšķirams no dabīgajiem materiāliem, piemēram, koka vai betona. .

  PUR Pearl
  Vairumā dizainu Forbo izmanto pārbaudīto PUR Pearl lakojuma aizsardzības tehniku. Lakojuma kārtas uzklāšanas tehnika nodrošina vienmērīgu lakas daudzumu gan augšējos, gan dziļākos raksta reljefa slāņos. Tas novērš netīrumu uzkrāšanos uz virsmas, kā arī garantē kvalitāti un spīduma vienmērīgumu, samazinot tīrīšanas izmaksas.

  Nesatur ftalātu
  Visas Eternal kolekcijas ir radītas, ievērojot visaugstākos vides standartus un izmantojot vispiemērotākos izejmateriālus, kā arī kontrolētu otrreizēji pārstrādātu materiālu saturu, kas nodrošina noslēgtu ražošanas ciklu. Turklāt visi Eternal klāsta produkti nesatur ftalātu.

  Eternal collection

  Segmenti

  Eternal visiem segmentiem

  Forbo Eternal grīdas segumu kolekcija piedāvā plašu reālistisku koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu, plašu krāsu paleti un iedvesmojošus digitāli drukātus attēlus. Eternal dizaina vinila loksnes atbilst dažādu segmentu funkcionālajām un praktiskajām prasībām.

  Atpūta un viesu uzņemšana
  Eternal piedāvā vienu no plašākajiem tirgū pieejamajiem iedvesmojošu materiālu un abstrakto grīdas dizainu klāstiem.

  Veco ļaužu aprūpes centri
  Eternal grīdas segumu dabiskais izskats nodrošina mājīgumu privātās un koplietošanas telpās, reģistratūrās un ēdināšanas telpās.

  Mazumtirdzniecība
  Neraugoties uz to, vai domājat par visu grīdas laukumu, vai koncentrējaties tikai uz veikala telpu, Eternal piedāvā plašu izvēli, kas palīdzēs radīt lielisku vidi mazumtirdzniecības uzņēmumā.

  Izglītība
  Mācību vidē ir nepieciešama viegli kopjama, izturīga grīda, kas, gadiem ejot, saglabā ārējo izskatu.

  Veselības aprūpe
  Eternal atbilst trim galvenajiem veselības aprūpes telpu grīdas segumu kritērijiem — higiēna, ierobežota baktēriju veidošanās un viegla kopšana.

  Biroji
  Radiet biroju, kas ir ne tikai darba vieta, bet arī vide, kas līdzsvaro domas un iedvesmu. Eternal paveiks šo uzdevumu.

  Eternal segments

  Apkārtējā vide

  Labākas vides radīšana

  • Mūsu universālo vinila grīdu pamatnes sastāvā ir aptuveni 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, un tā nesatur ftalātu.

  • Viss mūsu vinils tiek ražots Eiropā un atbilst visaugstākajiem spēkā esošajiem un nākotnes REACH standartiem attiecībā uz ķīmisko sastāvu.

  • Ražošanā tiek izmantota tikai 100 % atjaunojama elektroenerģija, un mūsu vinila ražotnes ietilpst efektīvas vides vadības sistēmā, kas saņēmusi ISO 14001 sertifikātu.

  • Mūsu vinilam ir pārdomāta materiāla konstrukcija un izturīga apdare. Smalkās tekstūras tehnoloģija samazina nepieciešamību pēc tīrīšanas ar ķīmiskiem līdzekļiem un pagarina grīdas kalpošanas mūža ilgumu.

  Creating better environments

  PUR Pearl aizsardzība

  PUR Pearl aizsardzība

  Mūsu Eternal kolekcijas dizainu izstrādē Forbo lielākoties izmanto pārbaudīto PUR Pearl lakojuma aizsardzības tehniku. Lakojuma kārtas klāšanas tehnika nodrošina vienmērīgu PUR Pearl daudzumu gan augšējos, gan dziļākos raksta reljefa slāņos. Tas mazina netīrumu uzkrāšanos uz Eternal virsmas un samazina uzturēšanas izmaksas.


  Eternal_Original_11612_mid_oak

  Tehniskā specifikācija

  Eternal Technical Specifications

  Tīrīšana & kopšana

  Tīrīšana & kopšana

  Forbo projektu vinila kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas, pateicoties gludajai un izturīgajai PUR apdarei.

  Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Floorcare method

  Ieklāšana

  Ieklāšana

  Kvalitatīva ieklāšana ir ārkārtīgi svarīgs grīdas seguma ilgmūžības nosacījums.

  Lejupielādēt

  Projektu vinila ieklāšana


  Project vinyl installation.