Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura decibel wood

Allura Decibel ir Forbo akustiskais LVT grīdas seguma risinājums. Dizaina vinila flīzes piedāvā 19 dB akustisko īpašību un lielisku tehnisko īpašību apvienojumu. Allura Decibel 0.35 grīdas segumi ir risinājums lietojumam zonās ar vidēju noslodzi, un tie ir īpaši izstrādāti izmantošanai jebkurā dzīvojamā vidē.

25 Wood grīdas seguma dizainu varianti piedāvā līdzsvarotu klasiska dabīgā koka un mūsdienīga koka dizaina variantu kombināciju. Kolekcija piedāvā plašu krāsu un formu izvēli, tai skaitā dēļu izmērus, kas ir ideāli piemēroti skujiņveida ieklāšanas rakstiem. Allura Decibel atbilst visām dizaina vinila flīžu estētiskajām prasībām, tai skaitā slīpētajam efektam un perfektai atbilstībai katram atsevišķajam rakstam, kā arī dažādām dēļu formām.

Materiāli

Allura Decibel Wood

  Par Allura Decibel

  Nebaidieties radīt troksni!

  Allura Decibel 0.35 ir Forbo akustiskais LVT grīdas seguma risinājums jūsu mājoklim.
  Dizaina vinila flīzes piedāvā unikālu kombināciju – 19 dB akustiskās īpašības un lieliskas tehniskās īpašības. Iespēja veidot brīvi stāvošu klājumu, izmantojot fiksācijas līmi, padara ieklāšanu ātru un vienkāršu. Kalpošanas mūža beigās grīdas segumu var vienkārši noņemt pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai, samazinot ietekmi uz vidi.

  Allura Decibel 0.35 kolekcija piedāvā gan klasiskus, gan mūsdienīgus koka dizaina variantus, ko papildina populārie betona dizaina varianti, kā arī dažas dabīgas un koka krāsas, tāpēc dažādus produktus ir ļoti viegli savstarpēji kombinēt.

  Allura Decibel 0.35 Wood kolekcijā ir iekļauti 25 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
  Allura Decibel 0.35 Material kolekcijā ir iekļauti 12 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

  ILGTSPĒJĪBA
  • Nesatur ftalātus, zems emisiju līmenis iekštelpās
  • Izgatavots labākajā iespējamajā veidā attiecībā uz vidi un ietver pārstrādātus materiālus
  • Beidzoties kalpošanas laikam, viegli noņemams pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai, tādējādi mazinot ietekmi uz vidi
  • Viegla un ātra ieklāšana, kurai nepieciešama tikai fiksācijas līme, lai ieklātu produktu ilgstošai kalpošanai

  DIZAINS
  • Reālistiski koka, citu materiālu un krāsu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
  • Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros
  • Atbilst visām dizaina vinila flīžu estētiskajām prasībām, tai skaitā slīpētajam efektam un perfektai atbilstībai katram atsevišķajam rakstam, kā arī dažādām flīžu un dēļu formām

  KVALITĀTE
  • D3S galvenā tehnoloģija nodrošina labāko formas stabilitāti šāda veida produktam
  • Ideāls līdzsvars starp augstajām 19 dB akustiskajām īpašībām un izcilo nodilumizturību
  • Zems trieciena trokšņu līmenis telpās un patīkama sajūta kājām

  Allura Decibel ir grīdas seguma risinājums jebkuram lietojumam, kas pieejams divos dažādos kvalitātes līmeņos: produkts ar 0.8 mm nodiluma slāni intensīvai lietošanai un produkts ar 0,35 mm nodiluma slāni lietošanai jebkurā dzīvojamā vidē.

  Allura Decibel

  Attēli

  Allura Decibel attēli

  Allura Decibel kolekcijā ir plašs Wood un Material dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura dizaina vinila flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām.
  Iedvesmojieties no visām Allura dizaina vinila flīžu sniegtajām iespējām!

  Brošūra

  Allura Decibel brošūra

  Vairāk informācijas par akustiskajiem LVT risinājumiem atradīsiet šeit:

  Tehniskā informācija

  Allura Decibel

  Ieklāšana un kopšana

  Allura Decibel ieklāšana un kopšana

  Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklāt, tīrīt un kopt.

  Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Lejupielādes

  Forbo piedāvā plašu kājslauķu sistēmu Coral entrance flooring lai saglabātu jūsu Allura grīdu tīru!

  Allura Dryback and Coral entrance flooring

  NCS & LRV

  NCS & LRV vērtības

  Lejupielādēt Allura Decibel NCS & LRV tabulu

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

  Allura NCS & LRV