Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum individuālie dizaini

Ar Marmoleum palīdzību jūs varat veidot izsmalcinātus grīdas dizainus. Mūsu precīzā Aquajet griešanas tehnika ļauj izstrādāt smalkus un detalizētus dizainus, lai piešķirtu jūsu grīdai savu identitāti, iestrādājot, piemēram, logotipu, tekstu vai mākslas darbu. Varat arī izvēlēties individuālu lāzera gravējumu, kas tiks iestrādāts linolejā. Izpētiet visas iespējas zemāk.

Marmoleum individuālie dizaini

  • Kindergarten Berlin, Germany
  • Spiegel Amsterdam, tailor made laser engraving
  • Sygehus Sønderjylland, Denmark
  • M HKA – Museum van Hedendaagse Kunst Antwerpen, Belgium
  • William Morris Gallery, UK
  • Museum of Water, Russia
  • Graaf Engelbrecht College, The Netherlands
  • Rijnstate Ziekenhuis Arnhem, The Netherlands
  • Panta Rhei Amstelveen, The Netherlands

Aquajet dizaini

Aquajet griešanas tehnika

Izmantojot mūsu Aquajet griešanas tehniku, varam veidot smalkus un detalizētus grīdas dizainus. Precīzā ūdens griešanas tehnoloģija nodrošina iespēju veidot ļoti detalizētus dizainus. Tā ir ideāli piemērota, lai piešķirtu jūsu grīdai identitāti, iestrādājot logotipu, mākslas darbu vai pat portretu.

Aquajet cutting machine
MHKA Museum van Hedendaagse Kunst

Ļaujiet savai grīdai izcelties!

Dekoratīvais grīdas segums ir pieejams un efektīvs veids, kā radīt autentisku dizainu.
Forbo Marmoleum grīdas ir pieejamas vairāk nekā 300 krāsās no krāsainiem marmora rakstiem līdz pat liegiem betona toņiem. Izpētiet bezgalīgās dizaina iespējas!

Smelieties iedvesmu no mūsu Marmoleum projektiem

Skaistas un funkcionālas

Dekoratīvās grīdas var būt skaistas un vienlaikus arī funkcionālas. Padomājiet par kustības maršrutu iestrādi grīdās, piemēram, slimnīcās vai muzejos, vai arī zonām, lai identificētu dažādus laukumus/zonas ēkā.

Smelieties iedvesmu no mūsu Marmoleum projektiem

Marmoleum Solid 3724 XT hallway
Fuji film logo Aquajet Arch28
Kindergarten Letten
William Morris Gallery

Atdzīviniet vēsturi

Iztēlojieties sevi pagātnē un ļaujiet leģendāru mākslinieku rakstiem un tekstūrām atdzīvināt jūsu grīdu.

Kreisajā pusē varat aplūkot Viljama Morisa galerijas piemēru. Viljams Moriss (1834.–1896. gads) ir angļu tekstila dizainers, mākslinieks un rakstnieks, kura oriģinālie ziedu dizaini ir izmantoti mēbelēs, tapetēs un tagad, pateicoties mūsu smalkajai Aquajet tehnikai, arī grīdas segumā.

Sienu risinājumi

Jūs varat akcentēt arī sienas, klājot Marmoleum individuālā dizaina linoleju vertikāli pie sienas vai balstiem.

Smelieties iedvesmu no Sygehus Sønderjylland projekta Dānijā, kurā Marmoleum portreti tika pielikti pie balstiem slimnīcas uzņemšanas telpā.

Sygehus Sønderjylland Denmark
Aquajet Bulletin Board LIKE

Individuālā dizaina Bulletin Board

Ar mūsu Aquajet griešanas tehniku var apstrādāt ne tikai Marmoleum grīdas segumu, bet arī citus materiālus, piemēram, mūsu Bulletin Board ziņojumu dēļu linoleju.

Aplūkot mūsu Bulletin Board kolekciju

Lai iegūtu vairāk informācijas par Marmoleum individuālā dizaina iespējām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Forbo Flooring biroju.

Lāzera gravējumu dizaini

Lāzera gravējumu dizaini

Lāzergravēšana piešķir mūsu Marmoleum grīdas segumam jaunu dimensiju, papildinot linoleju ar neuzkrītošiem gravējuma rakstiem.

Marmoleum apstrādē mēs izmantojam pavisam jaunu gravēšanas tehnoloģiju. Bezkontakta apstrādē tiek radīts gravējums, kas tiek dabiskā veidā iestrādāts linolejā, burtiski veidojot tajā līnijas, vienlaikus ņemot vērā linoleja struktūru un uzticamās īpašības.

Marmoleum laser engraving
Ravioli stool laser engraving

Iespaidīgu ēnu efekti

Gravēšana izceļ mūsu linoleja rotaļīgo raksturu un rada iespaidīgus ēnu efektus.

Šo tehniku var izmantot gan Marmoleum grīdas seguma, gan mēbeļu linoleja apstrādē, piešķirot mēbelēm unikālu un autentisku ārieni.

Gravēšana pēc individuāla pasūtījuma

Forbo piedāvā Marmoleum Signature, gatava dizaina flīzes ar lāzergravējumu, kā arī iespēju radīt unikālu grīdas dizainu.

Piešķiriet savai grīdai vai mēbelēm autentisku izskatu, iegravējot sava uzņēmuma logotipu, tekstu, mākslas darbu vai radošu dizainu, kas papildina jūsu izstrādājumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Marmoleum individuālā dizaina iespējām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Forbo Flooring biroju.

Spiegel Amsterdam, tailor made laser engraving
CIRCLE 3242 detail top

Uzticams risinājums

Gravēšana ir dekoratīva tehnika, kurā netiek izmantota krāsa, tāpēc tas ir uzticams grīdas dekoratīvais risinājums, kas gādā par to, lai grīdas dizains būtu baudāms vēl daudzus gadus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Marmoleum individuālā dizaina iespējām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Forbo Flooring biroju.