Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Imagine

Vai zinājāt, ka ar Marmoleum varat veidot patiešām iespaidīgus grīdas dizainus? Izstrādājot Marmoleum Imagine, mēs trim starptautiskiem dizaineriem lūdzām radīt Marmoleum dizainu sēriju, kuras īstenošanā tika izmantota mūsu Aquajet smalkā griešanas tehnika. Dizainus var pielāgot atbilstoši pasūtījumam, tāpēc dizaina iespējas ir nebeidzamas.

Marmoleum Imagine

  • Kustaa Saksi Oasis-1-1_2-1a_2-1b_1
  • Sigrid Calon Knot combi_1.
  • Sigrid Calon Weave 1_1 B
  • Sigrid Calon Weave-2_3-BB B
  • Sigrid Calon Stitch-2_3
  • Dare-to-Rug-DtR-Meadow-1-1_1
  • Dare-to-Rug-DtR-combi-1-3_1
  • Kustaa Saksi Iris-1-1_1.

Sigrid Calon

Sigrid Calon

Sigrīda Kalona (Sigrid Calon) ir daudzsološa holandiešu māksliniece, kurai ļoti tuvs ir grafiskais un tekstila dizains. Viņas rokraksts ir izteiksmīgs un ļoti atpazīstams.

Pārveidojot tradicionālo rakstu digitālā rakstā, tika radīts daudzpusīgs sākumpunkts plašai grafisko dizainu sērijai. Riso-print tehnoloģijas izmantošana drukas procesā piešķir dizainiem papildu slāni. Sigrīdas Kalonas rakstus izmanto arī tādi zīmoli kā Swatch un Oxydo.

Vairāk par Sigrīdu Kalonu lasiet vietnē www.sigridcalon.nl

Sigrid Calon 7
Sigrid Calon Weave 2_1 detailshot

Bezgalīgie raksti

Sigrīdas Kalonas (Sigrid Calon) veidoto Marmoleum Imagine dizainu pamatā ir režģis. Sistemātiski savienojot režģa punktus, viņa radīja bezgalīgas rakstu iespējas. Marmoleum Imagine kolekcijā izvēlējāmies iekļaut trīs dizainu sērijas, proti, WEAVE, STITCH un KNOT. Katrai no tām piemīt savas raksturīgās īpašības, un tajās visās ir redzams Sigrīdas unikālais rokraksts.

WEAVE apskatiet dizainus šeit

Dare to Rug

Dare to Rug

Dare to Rug ir rumāņu zīmols, kuru 2015. gadā izveidoja Andrea Batrosa (Andreea Batros) un Flāvija Skūntānū (Flavia Scînteanu). Abas jaunās rumāņu interjera dizaineres strādā Bukarestē, kur vada studiju un savu paklāju kolekciju izstāžu zāli. Viņu pirmā paklāju kolekcija Romanian Moods starptautiskajā tirgū šogad tika prezentēta Milānā, Salone del Mobile.

Portrait Dare to Rug colour
Dare to Rug black-white-red

Viņu rokām gatavotie paklāji apvieno meistarību un mūsdienu dizainu, iedvesmu gūstot no tradicionālajiem rumāņu rakstiem.
Izvēloties ražošanā izmantojamos materiālus un krāsvielas, viņas jo īpaši koncentrējas uz ilgtspējīgumu. Abām dizainerēm ir arī starptautiska pieredze, un viņas ir dzīvojušas Šanhajā un Milānā.

Vairāk par Dare to Rug lasiet vietnē www.daretorug.com

Rumāņu dizaina mantojums

Marmoleum Imagine dizaini, ko veidojis zīmols Dare to Rug, atspoguļo trīs būtiskus rumāņu folkloras elementus. Tie ir spēcīgi katrs par sevi, tomēr arī lieliski sader kopā. Kolekcijas ietvaros savijas BEE, MEADOW un PEONY motīvi, radot izteiksmīgu rumāņu dizaina mantojuma interpretāciju. Etnogrāfiskā iedvesma pārvēršas universālos dizainos, kas iederas dažādos interjeros un telpās.
MEADOW noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu visus dizainus

Dare to Rug DtR Meadow 1-1_1_B
Dare to Rug DtR combi-1-3_2_B.

Trīs Marmoleum Dare to Rug dizaini — BEE, MEADOW un PEONY — ir pieejami trīs dažādās krāsu kombinācijās, nodrošinot plašas grīdas dizaina iespējas. BEE un MEADOW dizaini ir veidoti no divām krāsām, ļaujot radīt pozitīvus un pretējus elementus. PEONY dizains ir veidots no trim krāsām. Dizainu mērogi ir saskaņoti tā, lai veidotu interesantu saspēli.


DtR COMBI noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu visus dizainus

Kustaa Saksi

Kustaa Saksi

Kustā Saksi (Kustaa Saksi) ir somu vizuālais mākslinieks, tekstila dizainers un ilustrators, kurš specializējas grafisko stāstu veidošanā, izmantojot rakstus, tekstilmākslu un instalācijas. Savos dizainos viņš apvieno organiskās īpašības ar detalizētu tekstūru bagātīgās krāsu paletēs, eksperimentējot ar materiāliem. Saksi mākslas darbi ir aplūkojami galerijās un muzejos visā pasaulē.

Kustā Saksi ir radījis mākslas darbus tādiem uzņēmumiem kā Nike, Issey Miyake, Levi’s, Salvatore Ferragamo, Lacoste, LVMH, Moooi un Marimekko.

Vairāk par Kustā Saksi lasiet vietnē www.kustaasaksi.com

Kustaa Saksi woolgathering-exhibition B
Kustaa Saksi Iris 1-1

Organisks un savu stāstu stāstošs

Kustā Saksi (Kustaa Saksi) veidotie Marmoleum dizaini runā paši savā valodā, kas ir organiska, mīklaina un stāstoša. Dabā smeltā iedvesma ir atspoguļota divās dizaina sērijās: IRIS un OASIS. Zināmā rakstu sarežģītība sniedz vērotājam patīkamus pārdomu brīžus.


IRIS noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu visus dizainus