Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

modul'up compact

Rūpējoties par nākotni. Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, un materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā. Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā.

Modul'up Compact piedāvā vairāk nekā 90 krāsu 4 dizaina virzienos: Wood, Material, Graphic un Colour.

Materiāli

Modul'up Compact

  Par Modul'up

  Par Modul’up

  Modul’up brīvi stāvošais grīdas segums, rūpējoties par nākotni.

  Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, savukārt materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā.

  Miljoniem pārdotu kvadrātmetru visā pasaulē pierāda to, ka Modul’up koncepcija bez līmes ir droša un uzticama. Klāsts ir piemērots ilgtspējīgiem risinājumiem otrreizējās izmantojamības dēļ.
  Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā. Abi formāti piedāvā labāko iespējamo kvalitāti un izturīgumu, ko tagad papildina arī XtremPUR™ pārklājuma aizsardzība uz visiem materiāliem.

  Abu produktu priekšrocība ir tā, ka ieklāšanā nevajag izmantot līmi, un tie ir ļoti piemēroti intensīvi izmantotās zonās. Salīdzinājumā ar standarta līmējamiem grīdas segumiem ieklāšanas laiks ir samazināts par 50 %, darba ritms tiek traucēts minimāli un neizplatās līmes smaka.
  Pa Modul’up var staigāt uzreiz pēc seguma ieklāšanas. Tā kā Modul’up ir nepieciešama minimāla pamatnes sagatavošana, izmaksas var samazināt par vairāk nekā 20 % salīdzinājumā ar standarta līmējamo grīdas segumu.

  Pilns akustisko un kompakto grīdas segumu klāsts tagad ir pieejams vairāk nekā 90 dizainos un krāsās, tādējādi padarot to par koncepciju, ko var izmantot dažādiem lietojuma un dinamikas veidiem.

  Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

  Daudzveidības koncepcija

  Daudzveidība, labāk kopā

  Sarlon 15 dB ir daļa no mūsu jaunās koncepcijas “Daudzveidība, labāk kopā”. Tā ir viena dizaina koncepcija ar neatkārtojamu grīdas segumu produktu daudzveidību. Akustiski, kompakti, līmējami vai pilnībā brīvi klājami produkti.

  Koncepcija ietver mūsu Sarlon 15 dB un 19 dB akustisko grīdu klāstus, kā arī Modul'up brīvi klājamos grīdas segumus. Šie klāsti piedāvā daudzveidību funkciju ziņā, bet tos vieno viena krāsu koncepcija. Šī krāsu koncepcija ietver vairāk nekā 90 krāsu un dizainu.

  Tas nozīmē, ka dažādi klāsti var cits citu papildināt, un, ja projektā ir nepieciešamas dažādas funkcionalitātes, vienmēr ir iespējams kombinēt dažādus grīdas segumu produktus neatkarīgi no tā, vai tas būtu brīvi klājams, akustisks vai kompakts segums.

  Sarlon un Modul'up kopā ir labāki.

  Noskatieties tālāk redzamo video, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

  Sarlon diversity

  Attēli & video

  Modul'up attēli & video

  Apskatiet tālāk redzamo attēlu un video galeriju, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

  Tehniskā informācija

  Sarlon | Modul'up technical specifications table