Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
puzzle

Mūsu Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai.

Izcilā izmēru stabilitāte un stingrais puzles gabaliņu savienojums flīzes padara teicami piemērotas ieklāšanai augstas noslodzes zonās bez līmes. 18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

Materiāli

Allura Puzzle

  Par Allura Puzzle

  Allura Puzzle brīvi stāvošas LVT flīzes

  Allura Puzzle, Allura Click un Allura Ease kolekcijas ir paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai bez līmes. Unikālās Allura Puzzle flīzes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, un priekšrocība ir tā, ka tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

  Izcilā izmēru stabilitāte, grīdas seguma konstrukcija un īpašais ražošanas process nodrošina to, ka flīzes saglabājas gludas (plakanas) neatkarīgi no apstākļiem, kas ir absolūta nepieciešamība brīvi stāvošam grīdas segumam. Pateicoties stingrajam puzles gabaliņu savienojumam, flīzes var izmantot arī augstas noslodzes zonās.

  18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam. Puzzle ir piemērots risinājums brīvi stāvošai ieklāšanai birojos vai mazumtirdzniecības telpās, kur nepieciešama ātra ieklāšana, tas ir pagaidu grīdas risinājums vai pēc laika flīzes ir jānoņem, nesabojājot pamatni.

  Allura Puzzle ir pieejams puzles formas 96 x 96 cm izmēra flīzēs ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.

  Allura Puzzle loose lay vinyl tile

  Atrodiet savu Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

  Kā pareizi izvēlēties materiālu?
  Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
  • DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
  • DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
  • DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
  • FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  • FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  • CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  • EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
  • PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

  Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Tehniskā informācija

  Allura technical specifications table