Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pievienojies mūsu komandai!

Mēs vēlamies ieguldīt tavā izaugsmē un piedāvāt stimulējošu darba vidi.

Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki ir zinošākie, prasmīgākie un uzticamākie sadarbības partneri šajā nozarē, un īpašu uzmanību veltām izglītībai, kā arī drošai un patīkamai darba videi.

Working for Forbo

Mēs meklējam tieši tevi

Working for Forbo

Ikvienam visos līmeņos

Mēs piedāvājam karjeras iespējam ikvienam.
Mūsu organizāciju visos līmeņos veido dažādi departamenti, tostarp pārdošanas un mārketinga, biznesa attīstības, finanšu, ražošanas, IT un inženierzinātņu departaments. Praktikanti, profesionāli eksperti un vadītāji darbojas

...visos līmeņos.

Neatkarīgi no tā, vai esat praktikants, jauns vai pieredzējis profesionālis, mēs sniegsim ieguldījumu jūsu karjerā un dosim iespēju sevi pilnveidot.

Tu vari augt

Mēs vēlamies augt kā uzņēmums un varam to panākt, veicinot tava talanta izaugsmi. Mēs sniegsim ieguldījumu tavā talantā un sekmēsim profesionālo karjeru uzņēmuma ietvaros. Mēs piedāvājam iespēju ieguldīt savā karjerā, kā arī izmantot un attīstīt savu talantu ikdienas dzīvē. Tava izaugsme var būt ļoti daudzpusīga — kā profesionālā un vadības virzienā, tā valsts un starptautiskā mērogā. Vai vēlies pieņemt mūsu izaicinājumu?

Working for Forbo
Working for Forbo

Darbs kopā

Mūsu darbinieki lepojas!

Viņi lepojas ar to, ka ir daļa no uzņēmuma, kas ražo un pārdod unikālus grīdas segumu risinājumus. Mūsu DNS ir iekodēta sadarbība ar visu disciplīnu pārstāvjiem, lai nonāktu pie šiem unikālajiem risinājumiem. Mūsu kultūra ir atvērta, mudinot mūsu darbiniekus strādāt daudzveidīgās komandās starptautiskā vidē. Mēs nepārtraukti uzlabojam savus darba procesus un augstu vērtējam mūsu darbinieku ieguldījumu un jaunās idejas.

Vai tavs DNS ir līdzīgs?

Starptautiska vide

Kopīgs darbs starptautiskā vidē sniegs jums iespēju iepazīties ar ārzemju kolēģiem, strādājot projektu grupās, piedaloties apmācībās un viesojoties citās valstīs. Mūsu starptautiskā apmācību programma ir paredzēta talantīgiem vadītājiem un speciālistiem, un tās ietvaros mūsu darbinieki pilnveido vispārējās zināšanas par dažādām organizācijas struktūrvienībām, kā arī iemaņas problēmu risināšanā, lēmumu pieņemšanā un projektu vadībā. Jums arī būs iespēja veidot savu iekšējo globālo tīklu.

Working for Forbo
Working for Forbo

Esat laipni gaidīti!

Esat laipni gaidīti mūsu uzņēmumā.
Lai sekmīgi sāktu darbu, ir svarīgi iepazīt uzņēmumu un kolēģus. Mēs iepazīstinām jūs ar mūsu uzņēmumu plašā un individuāli pielāgotā ievada programmā, tostarp iepazīstinot jūs ar tirgiem, kuros darbojamies. Mūsu uzņēmuma konteksta pārzināšana, sava virziena atrašana un tīkla izveidošana palīdzēs veiksmīgi uzsākt karjeru Forbo Flooring.

Apmācības & attīstība

Attīstiet sevi

Uzņēmumā Forbo Flooring mēs augstu vērtējam personīgo izaugsmi. Mēs sekojam principiem un esam sertificēti kā "Investori cilvēkos" ("Investors in People"). Mēs jums piedāvājam iespējas uzlabot savas funkcionālās zināšanas un iemaņas, kā arī personīgās, vadīšanas un līdera prasmes. Mūsu valstu vietnēs mēs sīkāk skaidrojam vietējā mēroga iespējas.

Forbo Expo

Iepazīstieties ar saviem kolēģiem

Šie ir jūsu kolēģi

Forbo Flooring Systems ir vairāk nekā 3000 darbinieku visā pasaulē. Viņi aktīvi darbojas dažādās jomā, piemēram, ražošanas, kvalitātes vadības, ekspluatācijas, izpētes un attīstības, iepirkumu, loģistikas, IT, mārketinga, sakaru, pārdošanas, finanšu un grāmatvedības un cilvēku resursu jomā gan operatīvajā, gan vadības līmenī.

Colleagues