Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Darbs Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems ir pasaules līmeņa linoleja, vinila, tekstila, šķiedru un ieejas grīdas segumu ražotājs. Mēs esam daļa no Forbo grupas, kas kotēta Šveices biržā.

Working for Forbo

Forbo Flooring, kas mēs esam

Kas mēs esam?

Mēs esam pasaules mēroga, inovatīvs un uz dizainu orientēts grīdas risinājumu ražošanas uzņēmums, kas rūpējas par mūsu darbiniekiem, planētu, produktiem un klientiem visā pasaulē. Tas ir iespējams, pateicoties vairāk nekā 3000 darbinieku pašaizliedzībai un iedvesmai.

Forbo e-žurnāls

Working for Forbo
Working for Forbo

Kur mēs atrodamies?

Mūsu ražotnes un pārdošanas biroji atrodas vairāk nekā 20 valstīs.

Kas mums patīk? Kā būtu ar jums?

Mēs ieguldām savos darbiniekos un piedāvājam stimulējošu, patīkamu un drošu darba vidi.
Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki ir zinošākie, prasmīgākie un uzticamākie sadarbības partneri šajā nozarē un lai viņi būtu orientēti uz attīstību.
Mums ir trīs svarīgas vērtības:

Iedvesma: visu maņu noregulēšana uz “uztveršanu”. Interese par visu, kas aizkustina cilvēkus. Atrašanās vienu ideju vai vienu soli priekšā. Koncentrēšanās uz labākiem risinājumiem, nevis problēmām. Zināšanas par to, kas ir svarīgākais, un darbs ar šiem svarīgākajiem elementiem. Lēmumu pieņemšana, pamatojoties uz zināšanām un vīziju. Tiekšanās uz vienkāršību un dabiskumu. Jaunu virzienu aizsākšana un īpašu rezultātu sasniegšana. Sevis un citu motivēšana, lai veiktu darbu ar entuziasmu.

Uzdrīkstēšanās: augstu prasību uzstādīšana, jo īpaši sev. Sacīt "nē" viduvējiem risinājumiem un "jā" — vislabākajiem risinājumiem. Domāt skaidri, rīkoties izlēmīgi. Ticēt savām spējām. Izmantot iespējas, pirms kāds cits ir aizsteidzies priekšā. Cīnīties par vislabāko risinājumu, nevis samierināties ar "gana labu" rezultātu. Rīkoties ātri un precīzi. Runāt skaidru un tiešu valodu. Veikt savu darbu ar prieku un aizrautību. Pierādīt apņemšanos un izturību, lai sasniegtu mērķus.

Gādība: izturēšanās pret sevi un citiem ar iejūtību un cieņu. Pamanīt gaidas un vajadzības, pirms tās ir izteiktas. Dalīties vērtībās un rādīt piemēru. Saglabāt spēku un dot spēku citiem. Turēt doto vārdu un virzīties uz priekšu kopā.
Uzņemties atbildību par situāciju. Rūpēties par detaļām un radot uzticību. Veidot vērtīgas attiecības ilgtermiņā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Forbo Flooring Systems, lūdzu, apmeklējiet sadaļu Par Forbo

Working for Forbo

Mūsu ražotnes

Veidosim labāku vidi

Ilgtspējība ir mūsu sirdī

Tas, kā vadām savas ražotnes, kā izvēlamies izejmateriālus, kā ražojam grīdas, ir liela daļa no tā, kā pildām savu misiju — veidot labāku vidi.
Mēs izmantojam dzīves cikla novērtējumu, atvērtu un caurskatāmu metodi, lai novērtētu mūsu produktu pilnīgu ietekmi uz vidi.
Mēs ievērojam zaļās ražošanas principus: palielināt efektivitāti, samazinot jaunu izejmateriālu izmantošanu un vienmēr meklējot vispiemērotākos risinājumus videi.
Veidosim labāku vidi

Working for Forbo

Seko mums

social media