Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sadarbība un sertifikācijas

Ritiniet, lai atklātu

Sadarbības

Forbo sadarbojas ar uzticamiem partneriem

Forbo Flooring Systems sadarbojas ar starptautiskām asociācijām un iestādēm, veidojot izmēģinājuma projektus un apvienības, kurās var pārbaudīt un ieviest inovācijas un jaunus pilnveidojumus. Tas ir īpaši vērtīgi, veidojot aprites ekonomiku.

Mēs sadarbojamies ar Eiropas iestādēm, piemēram, Eiropas Elastīgo grīdas segumu ražotāju institūtu, Daudzslāņu modulāro grīdas segumu asociāciju, Eiropas Paklāju un grīdceliņu asociāciju, kā arī citiem nozares līderiem, piemēram, Zaļās Būvniecības padomi, universitātēm un inovatīviem jaundibinātiem uzņēmumiem. Mūsu mērķis ir nepārtraukti uzlabot uzņēmuma vides raksturlielumus un produktu portfeli.

Company_story_sustainability

Sociālā atbildība

SA8000 standarts ir mūsu apņemšanās īstenot garantētu taisnīgu attieksmi pret darbiniekiem.

Mūsu piegādātāju prasību programma nosaka prasības pret mūsu piegādātājiem kā juridiski saistošs dokuments. Mūsu pieeja ietver ciešu sadarbību ar individuālajiem piegādātājiem. To mēs īstenojam, organizējot sanāksmes, apmeklējumus uz vietas un piegādātāju novērtējumu, kas ietver mūsu pircēju vai atbildīgo vadītāju veiktas revīzijas.

Šie novērtējumi nodrošina to, ka mūsu piegādātāji pienācīgi ievēro cilvēktiesības un darba tiesības, arodveselības un darba drošības prasības, vides aizsardzības prasību mērķus un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi ikdienas darbībās.

SA8000_raw materials

Ekomarķējums

Ekomarķējums un sertifikācija

Atbilstoši mūsu ilgtspējības stratēģijai, mēs izmantojam dažādas pārredzamas sertifikācijas sistēmas no neatkarīgām trešajām pusēm visā pasaulē, kas regulāri pārbauda un novērtē mūsu grīdas segumus.

Tas ir pozitīvs aspekts uzņēmumam Forbo Flooring Systems, jo pievērš uzmanību mūsu ilgtspējības stratēģijai un nosaka pilnveides iespējas. No otras puses, tas ir apliecinājums arī mūsu klientiem, jo šie ekomarķējumi apstiprina vides ekspertu pārliecinātību par to, ka mūsu grīdas segumi ir vieni no ilgtspējīgākajiem un spēcīgākajiem tirgū.

Uzziniet vairāk par dažādiem ekomarķējumiem, kas piešķirti mūsu produktiem.

Lasīt vairāk par ekomarķējumiem
Eco labels

Kontaktinformācija

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sadarbībām, ilgtspējības stratēģiju, grīdu segumu risinājumiem un citām tēmām? Sazinieties ar mums!

Kontaktinformācija