Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum — mūsu linoleja zīmols

Dabīgs grīdas segums

Marmoleum ir izgatavots no dabīgām izejvielām. To ražo klimatam pozitīvā veidā (pilnā ražošanas ciklā). Topshield Pro nodrošina lielisku virsmas pārklājumu. Šis grīdas segums piedāvā bezgalīgas dizainu iespējas.

LV - Main image

TEICAMS GRĪDAS SEGUMA RISINĀJUMS

Marmoleum daudzējādā ziņā ir teicams grīdas seguma risinājums. Marmoleum ir paredzēts telpām, kurās var strādāt, mācīties, rotaļāties, ārstēties, atveseļoties, atgūt enerģiju, atpūsties vai socializēties. Visā pasaulē ir ieklāti miljoniem kvadrātmetru mūsu grīdas segumu, un mēs zinām, kas jums kā klientam ir vajadzīgs. Marmoleum ir labākais elastīgais dabiskas grīdas risinājums, kāds pieejams tirgū.

Marmoleum raksturo skaisti dizaini ➔
✔ Bezgalīgas krāsu un dizainu iespējas

Marmoleum ir videi draudzīgs ➔
✔ To izgatavo no dabiskām izejvielām
✔ Klimatam pozitīvs, bez kompensācijas
✔ Pārstrādājams
✔ Palīdz nodrošināt veselībai draudzīgus interjerus

Marmoleum ir stiprs un izturīgs
✔ Izcila kvalitāte, pateicoties Topshield Pro virsmas apdarei
✔ Izturība un lielisks izskats
✔ Zema iegādes cena
✔ Viegli tīrāms un kopjams
✔ Izturīgs pret ūdeni
✔ Piemīt pretvīrusu, bakteriostatiskas un pretalerģiskas īpašības

MARMOLEUM IR SKAISTI DIZAINI

Marmoleum ir paredzēts telpām, kurās var strādāt, mācīties, rotaļāties, ārstēties, atveseļoties, atgūt enerģiju, atpūsties vai socializēties. Ja vēlaties uzzināt, kā citi izmanto Marmoleum, aplūkojiet mūsu mājaslapas sadaļu “Iedvesma un atsauces”.

Atklājiet Marmoleum grīdas segumu dabisko skaistumu vairāk nekā 300 krāsās un dizainos. Klāstā ir pieejami marmora, lineārie, betona un citi dizaini, kas ir pieejami lokšņu, flīžu un dēļu formātā. Ar dizainu un krāsu kombinācijām iespējams veidot individuālu dizainu, kas atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām.

PASŪTIET BEZMAKSAS PARAUGU

Saņemiet bezmaksas paraugu, lai varētu pārliecināties par Marmoleum grīdas seguma patieso izskatu un faktūru.

Pasūtīt bezmaksas Marmoleum paraugu

MARMOLEUM IR STIPRS, IZTURĪGS UN VIEGLI KOPJAMS

Visā pasaulē ir ieklāti miljoniem kvadrātmetru mūsu grīdas segumu, un mēs zinām, kas ir jāuzlabo funkcionālo grīdas segumu aspektos. Marmoleum daudzējādā ziņā ir teicams grīdas seguma risinājums. Uzlabotā Topshield Pro virsmas apdare, kas izstrādāta ar jaunākajām tehnoloģijām, apvienojumā ar mūsu pieredzi nodrošina ilgāku ārienes saglabāšanos un padara virsmu gludāku, lai to būtu vieglāk tīrīt.

3 x labāka — Stiprāka grīda

Pateicoties jaunākajai inovatīvajai pārejai no Topshield 2 uz Topshield Pro virsmas apdari, mēs varam lepni apgalvot, ka Marmoleum ir labākais dabiskas grīdas risinājums. To ir apliecinājis TÜV Rheinland, viens no pasaulē vadošajiem testēšanas pakalpojumu sniedzējiem.
Lejupielādēt testa atskaiti
Labāka nodilumizturība — Mūsu biezā virsmas apdare padara Marmoleum vēl izturīgāku pret nodilumu un nodrošina lielisku dizaina izskatu ilgāku laiku.

Labāka noturība pret traipiem — Jaunā un uzlabotā virsmas apdares tehnoloģija padara Marmoleum vēl noturīgāku pret traipiem, kuru kļūst arvien vairāk, mainoties prasībām attiecībā uz roku dezinfekcijas līdzekļu izmantošanu daudzās vietās.

Labāka tīrīšana un kopšana — Topshield Pro inovatīvais pielietojums un Marmoleum uzlabotā gludā virsma nodrošina viendabīgu un pastāvīgu aizsardzību jūsu grīdai. Rezultātā uz virsmas uzkrājas mazāk netīrumu un to ir vieglāk tīrīt.

Uzzināt vairāk par Topshield Pro

Marmoleum — Topshield Pro — 3 x labāk

Taču ir vēl citas priekšrocības…

Zema iegādes cena — Marmoleum ir ļoti ilgs kalpošanas mūžs.

Noturība pret ūdeni pat ilgstošas iedarbības laikā; metināšana nav nepieciešama.

Nekādu ķīmisko līdzekļu — Lai gadiem ilgi nodrošinātu optimālu izskatu, nav nepieciešama vaskošana vai pulēšana.

Izcilas higiēniskās īpašības — Uz Marmoleum virsmas nevar izplatīties tādas baktērijas kā MRSA, un gludo virsmu ir viegli uzturēt tīru.

Veselībai ir apzināta nozīme — Marmoleum ar Topshield Pro piemīt pretvīrusu īpašības, tas ir bakteriostatisks, pretalerģisks, ar zemu emisiju līmeni, videi draudzīgs un nesatur cilvēkiem bīstamas toksiskās vielas un plastmasu.

Marmoleum Concrete 3725

Marmoleum inovācijas

Vecākas Marmoleum grīdas (+25 gadus vecas) nereti izmanto kā pamatu pieņēmumiem par Marmoleum īpašībām. Šīs grīdas joprojām labi kalpo izturības īpašību dēļ, taču tās pārstāv citu paaudzi un nav salīdzināmas ar to Marmoleum, kuru ražojam šobrīd.

Laika gaitā Marmoleum ir veiktas produkta inovācijas, kas ievērojami uzlabo tā īpašības un padara par vienu no vislabāk kalpojošajiem un ilgtspējīgākajiem elastīgajiem grīdas segumiem. Inovācijas līmes, virsmas apdares un linoleja tehnoloģiju jomā nodrošina to, ka šobrīd Marmoleum ir starp labākajiem pret skrāpējumiem, traipiem un ūdeni noturīgajiem grīdas segumu produktiem tirgū.

MARMOLEUM IR DABĪGS —Ilgtspējīga grīdas seguma izvēle

Marmoleum ir dabīgs elastīgs grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām. Tas ir ražots klimatam pozitīvā veidā visā ražošanas ciklā.

Dabas radīts

Marmoleum, Forbo linoleja zīmols, ir grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām. Galvenās izejvielas, ko izmanto linoleja ražošanā ir: linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām, koksnes milti, kas ir ražošanas atkritumi no sertificētām mežaudzētavām, un džuta — kultūraugs, kura šķiedras kalpo par materiāla pamatni, uz kuras kalandrē linoleju.

Šīs izejvielas iegūst no vietām, kur tās aug un atjaunojas, bieži vien pat 12 mēnešu laikā.

Marmoleum ir klimatam pozitīvs

Izvēloties Marmoleum, jūs izvēlaties grīdu, kas pēc būtības ir klimatam pozitīva. Linoleja ražošanā izmantotās izejvielas augu, koku un kultūraugu augšanas laikā ir absorbējušas tik daudz CO2, ka šis CO2 daudzums pārsniedz produkta laikā izdalīto CO2 apjomu.

Marmoleum ir otrreizēji pārstrādājams produkts

Aprites ekonomikas pamatā ir dabas resursu atjaunošanas spēja. Pēc būtības linolejs ir biocikla produkts. Tas nozīmē, ka dabiskās izejvielas teorētiski var kompostēt un atgriezt zemē kā barības vielas jaunajām ātri augošajām dabiskajām izejvielām.

Tas ir vienīgais veids, kā aizturēt CO₂ produktā, izvairoties no kompensācijas nepieciešamības. Otrreizēji pārstrādātu, pārstrādātu (piem., kakao čaumalas un taleļļa) un atkārtoti izmantotu materiālu izmantošana ir aprites ekonomikas princips, kas Marmoleum produktiem tiek piemērots jau ilgu laiku.

Aprites ekonomika

Palīdz nodrošināt veselībai draudzīgus interjerus

Grīdas segumi ir nozīmīga radītās vides daļa. Tie ir klātesoši katrā mūsu skolu, veselības aprūpes iestāžu, darbavietu, atpūtas centru un māju kvadrātmetrā. Šobrīd vairāk nekā puse pasaules iedzīvotāju, pāri par 54 %, dzīvo urbanizētās teritorijās. Vidēji 80-90 % no sava laika mēs pavadām iekštelpās, un šī tendence tikai pieaugs. Iekštelpu vides kvalitāte un uzmanības pievēršana zaļajai arhitektūrai un veselībai draudzīgām ēkām kļūst arvien svarīgāka.

Forbo Marmoleum grīdas ir veidotas ar mērķi sniegt ieguldījumu drošā, higiēniskā un komfortablā iekštelpu vidē. Mūsu misija ir izstrādāt un piedāvāt grīdas segumu produktus, kas pozitīvi ietekmē cilvēku veselību un komfortu.

LV - Floors benefits for health - Education

Marmoleum izgatavošana ir māksla

Linoleja ražošana pēdējo 150 gadu laikā ir pilnveidojusies. Forbo ir veicinājis šo pilnveidi ar Marmoleum zīmolu. Marmoleum izgatavošana ir māksla, kuru nevar apgūt nevienā arodskolā vai amatniecības skolā. Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum.

Pareizo sastāvdaļu izvēle
, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst Marmoleum ekspertiem. Mēs lepojamies ar saviem ekspertiem, kas ar lepnumu rada mūsu Marmoleum grīdas.

Iedvesmojoši Marmoleum projekti:

 • Dālbijas skola ātrijs raksts marmoleum marbled

  Dālbijas skola

  eksperimentēšana ar krāsām

  Dālbijas skola — eksperimentēšana ar krāsām

  Arhitektu biroja Nova5 Arkitekter īstenotais Dālbijas skolas paplašinājuma projekts Kolbijas pilsētā izceļas ar savu rotaļīgo krāsainību. Ar izteiksmīgu krāsu palīdzību uz 3000 m² grīdas virsmas radītā vide piešķir gaismas un prieka, drošības un pārdomu sajūtu.

  “Izglītības kāpnes” ietver astoņu zaļā Marmoleum tonālo nokrāsu gammu. Tās apspēlē izaugsmes un veselības tēmu, kā arī pakāpeniska mācību procesa nianses. Jaunākajiem skolēniem paredzētajām kāpnēm pamatā ir izmantoti zilie toņi, kas simbolizē mieru un harmoniju.

  Forbo Marmoleum tika izvēlēts, pateicoties plašajai toņu gradācijai, it sevišķi dzelteni zilajās un dzelteni zaļajās krāsu gammās.

 • Antoine de Ruffi_France_Marmoleum Fresco

  Antoine de Ruffi skolu grupa

  Pierādīta kvalitāte

  Antoine de Ruffi skolu grupa — Pierādīta kvalitāte

  Tautem Architecture pārstāvja Adriana Garsina (Adrian Garcin) citāts:
  “Antoine de Ruffi skolu grupai Forbo Marmoleum produkti tika izmantoti vismaz 2980 m² platībā. Mēs nolēmām izmantot šo materiālu visā ēkā, izņemot ārējās zonas un mitrās telpas (garderobes, virtuve utt.). Materiāla raksturīgo iezīmju dēļ tas ir īpaši piemērots izmantošanai bērniem draudzīgās telpās (elastīga grīda, viegla apkope utt.).
  Turklāt šis materiāls mums palīdzēja sasniegt ambiciozus projekta mērķus vides jomā: sudraba līmeņa marķējumu “Ilgtspējīga Vidusjūras reģiona ēka”, kā arī izmēģinājuma ēku jaunajai E+C- regulai, sasniedzot E3C1 līmeni.”

 • Zaļš Marmoleum atpūtas zonā “HVEG Fashion Group” biroju ēkā

  HVEG Fashion Group

  Ilgtspējīgs grīdas seguma risinājums

  HVEG Fashion Group —Ilgtspējīga grīdas seguma izvēle

  HVEG Fashion Group ir globāla mēroga modes un ar modi saistītu uzņēmumu grupa, kas specializējas privāta marķējuma apģērbu un aksesuāru izstrādē, dizaina veidošanā, pirkšanā un pārdošanā.

  Lote Helmiga (Lotte Helmig) no uzņēmuma Your Tailormate ir atbildīga par biroja telpu, uzņēmuma restorāna un atsevišķo salonu pievilcīgo renovāciju. Klients vēlējās industriālu, modernu izskatu. “Es to varēju panākt ar lietu grīdu, taču man patīk strādāt ar Marmoleum tā skaistā matējuma un krāsu daudzveidības dēļ,” min Lote. Grīdas izvēlē fakts, ka Marmoleum ir 100 % biosabrūkošs, arī spēlēja svarīgu lomu. HVEG Fashion Group korporatīvajā stratēģijā ilgtspējībai ir liela nozīme.

  Fashion Ling apģērbu salonā sieviešu nodaļai ir izvēlēta gaišpelēka grīda (krāsa Titanium no Marmoleum Walton kolekcijas), savukārt vīriešu nodaļā ir tumši apģērbu plaukti un tumši pelēka grīda (krāsa Lead no Marmoleum Walton kolekcijas).

  Marmoleum Rosemary Green ieejas zonā raisa sajūsmu. Zaļie toņi patīkami un neuzkrītoši saskan ar stikla un antracīta elementiem kāpnēs un logu rāmjos. Vēlamā “zaļā” atmosfēra ir panākta gan krāsas, gan izturīgu materiālu ziņā.

  Klients ir ārkārtīgi apmierināts ar gala rezultātu. Grīda ir ne vien izturīga, bet arī viegli kopjama un daudzpusīga.

Ja vēlaties uzzināt, kā citi izmanto Marmoleum, aplūkojiet mūsu mājaslapas sadaļu “Iedvesma un atsauces”.