Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ekologiniai ženklai ir sertifikatai

Laikantis mūsų tvarumo strategijos, mes pasitelkiame įvairias trečiųjų šalių pasaulinio lygio skaidraus sertifikavimo įmones, kurios periodiškai tikrina ir vertina mūsų grindų dangos gaminius.

Forbo Flooring Systems tai labai naudinga, nes atkreipia dėmesį į įmonės tvarumo strategiją ir parodo, kur reikia patobulėti. Be to, tai yra patvirtinimas mūsų klientams, nes gauta teisė gaminius ženklinti atitinkamais ženklais yra įrodymas – aplinkosaugos ekspertai taip pat mano, kad mūsų grindų danga yra viena iš tvariausių ir stipriausių rinkoje.

Daugiau apie ekologinius ženklus, kuriais gavome teisę ženklinti savo gaminius, galite sužinoti šiame puslapyje.

Eco Labels

Der Blaue Engel

Der Blaue Engel

Mūsų linoleumai Marmoleum, Linoflex, Linoleum Tile, Sport Linoleum, Decibel ir Acoustic bei tekstilinės grindų dangos Object Needle, Fleece Forte / Forte Graphic ir Markant / Markant Graphic buvo apdovanoti Der Blaue Engel ženklu.

Der Blaue Engel – pirmasis pasaulinis aplinkosaugos ženklas prekėms ir paslaugoms. Šiuo ekologinio produkto ženklu pažymėtos tik geriausiomis įmanomomis charakteristikomis pasižyminčios prekės ir paslaugos. Šis ženklinimas reikšmingai prisideda prie struktūrinių ekonomikos pokyčių, vedančių tvarios plėtros link, spartinimo. Šiai dienai Der Blaue Engel ženklu pažymėti apie 15 000 prekių ir paslaugų iš maždaug 200 produktų kategorijų.

Elastinės ir tekstilinės grindų dangos kategorijoje Der Blaue Engel ženklas vartotojams padeda atpažinti aplinkai nekenksmingą produktą. Blaue Engel ženklu suteikta teisė žymėti tik elastingą grindų dangą, kurios gamybos procesas nekenkia aplinkai ir kuri yra sveikatos požiūriu saugi naudoti gyvenamosiose patalpose, nes sudėtyje nėra teršalų, kurie kenkia regeneracijai. Tekstilinės grindų dangos kategorijoje šiuo ženklu gali būti pažymėti tik tie produktai, kurie į vidaus patalpų aplinką išskiria labai nedidelius kiekius organinės kilmės medžiagų ir sveikatos požiūriu yra laikomi nekenksmingi gyvenamajai aplinkai.

Daugiau informacijos apie Der Blaue Engel ženklą galite rasti čia:
www.blauer-engel.com

Der Blaue Engel logo

Nordic Swan Ecolabel

Nordic Swan ženklinimas

Nordic Swan ženklo paskirtis – sumažinti prekių gamybos ir vartojimo metu daromą poveikį aplinkai bei padėti eiliniams vartotojams bei specialistams pasirinkti ekologiškiausias prekes ir paslaugas.

Grindų danga – heterogeninio projekto grupė, apimanti keletą skirtingų medžiagų / žaliavų ir medžiagų kombinacijų. Nordic ženklu gali būti pažymėtos medinės grindų dangos (medžio masyvo ir parketinės grindys), laminuota grindų danga, linoleumas, kamštinės medžiagos grindų danga, bambukinė grindų danga, tekstilinė grindų danga ir plastikinė grindų danga, kurios sudėtyje nėra PVC. Nordic ekologinis ženklinimas yra daugialypis, todėl jis kelia reikalavimus produktui visose stadijose, kurių kryptis gali būti keičiama.

Nordic ekologiniu ženklu pažymėta grindų danga pasižymi šiomis savybėmis:
• Sudėtyje yra didelis kiekis atsinaujinančių ir (arba) perdirbtų medžiagų.
• Atitinka griežčiausius reikalavimus, taikomus sveikatai ir aplinkai žalingoms cheminėms medžiagoms.
• Į aplinką beveik neišskiria žalingų medžiagų ir užtikrina sveiką aplinką patalpose.
• Pagaminta suvartojant nedaug energijos

Daugiau informacijos apie Nordic Swan ženklinimą rasite čia:
www.nordic-ecolabel.org

Nordic Swan eco label

UL certified EPD

UL sertifikuota ekologinio gaminio deklaracija

Ekologinio gaminio deklaracija (EPD) – išsami, tarptautiniu mastu harmonizuota ataskaita, kurioje nurodyta, kokią įtaką aplinkai produktas daro kiekvienoje savo stadijoje nuo žaliavos iki eksploatacijos pabaigos.

EPD yra parengiama tik po to, kai atliekamas eksploatavimo trukmės vertinimas, ir yra paremta atitinkamai prekių kategorijai taikomomis taisyklėmis (PKT).

EPD programos vykdytojas UL Environment gamintojams padeda identifikuoti jau esamas arba sukurti naujas PKT ir tuomet patvirtina, kad visa gamintojo eksploatavimo trukmės vertinime ir ekologinio gaminio deklaracijoje pateikta informacija yra tiksli. UL Environment taip pat išduoda skaidrius apibendrintų duomenų sertifikatus, kurių tikslas ekologinio gaminio deklaracijoje nurodytą pagrindinę informaciją padaryti lengviau prieinama.

Daugiau apie UL:
www.ul.com

Norite susipažinti su mūsų Mermoleum ekologinio gaminio deklaracija?
EPD Linoleum

UL certified environmental product declaration

Österreichisches Umweltzeichen

Österreichisches Umweltzeichen

Mums buvo suteikta teisė žymėti linoleumo grindų dangas Mermoleum ir Linoflex, Linoleum Modular, Linoleum Decibel ir Linoleum Acoustic Austrijos ekologiškumo ženklu Österreichisches Umweltzeichen.

Österreichisches Umweltzeichen ženklu leidžiama žymėti prekes ir paslaugas, kurios atitinka aukštus aplinkosaugos ir kokybės reikalavimus. Šiuo ekologiniu ženklinimu pažymėtos prekės privalo atitikti keletą aplinkos apsaugos reikalavimų, o atitiktį tiems reikalavimams privalo įrodyti nepriklausomų vertintojų ataskaita. Šiuo ženklu suteikiama teisė žymėti tik tas prekes, kurios yra pasiekusios atitinkamą tvarumo ir kokybės lygį. Taip šis ekologiškumo ženklas sujungia aukštus aplinkos apsaugos standartus su kokybe ir produkto saugumu.

Daugiau informacijos apie Österreichisches Umweltzeichen rasite čia: www.umweltzeichen.com

Oesterreichisches Umweltzeichen

Daugiau informacijos apie mūsų linoleumo produktus rasite šiame puslapyje: Linoleumas