Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum, patvariausia grindų danga

Marmoleumas – Forbo Flooring Systems gaminamas CO2 neutralus linoleumas (cradle to gate), neprisidedantis prie pasaulinės klimato kaitos. Šis produktas sujungia ekologiškumą ir šiuolaikiškumą, todėl yra svarbus indėlis kuriant tvarų pasaulį.

Tree
co2 neutral

Padarykite pasaulį geresne vieta gyventi. Pradėkite nuo grindų

Per pastaruosius metus pasaulį ištiko nemažai stichinių nelaimių, susijusių su klimato kaita. Prisiminkite pasaulį kankinančias sausras, potvynius ir ypač stiprius uraganus. CO2 neutralus marmoleumas (cradle to gate), kuris neprisideda prie pasaulinės klimato kaitos – Forbo Flooring indėlis į švaresnę aplinką.

Forbo Marmoleum – vienintelė CO2 neutrali (cradle to gate) atspari grindų danga ir puikus pasirinkimas kiekvienam tvariam interjerui. Savo namuose, biure, mokykloje, traukinyje, ligoninėje ar parduotuvėje naudodami patvarias medžiagas jūs taip pat prisidedate prie švaresnės aplinkos!

Šis linoleumas pagamintas naudojant atsinaujinančias medžiagas: vienmečius augalus, tokius kaip linai ir džiutas, arba perdirbtą medieną, kuri yra gaunama iš riboto kirtimo miškų. Linoleumo gamyboje naudojami pagrindiniai šeši ingredientai: linų sėmenų aliejus, pušų sakai, medienos miltai, klintis, džiutas ir natūralūs dažikliai.

Mes manome, kad linoleumo gamyba yra menas, kurio neįmanoma išmokti jokioje prekybos ar amatų mokykloje. Forbo grindų dangos ekspertai turi atrasti ir įvaldyti teisingą ingredientų proporciją, atrasti, kiek laiko žaliavos turi „susigulėti“, naudoti tinkamą temperatūrą ir slėgį.

Dėl gamyboje naudojamų augalų, tokių kaip džiutas ir linai, bei medienos, kurie sugeria anglies dioksidą, šis linoleumas beveik neišskiria anglies dioksido (yra CO2 neutralus) (cradle to gate) ir gamybos procese suvartojama mažiau energijos. Gebėjimas pagaminti CO2 neutralią daugiau kaip trisdešimt metų eksploatuojamą ir biologiškai irią grindų dangą yra tikrai išskirtinis.

100 % skaidri ekologinio gaminio deklaracija

Kad įrodytų gaminio ekologiškumą, Forbo pasitelkia keletą vertinimo sistemų. Pirmoji – eksploatavimo trukmės įvertinimo (LCA) sistema, kuri matoma ekologinio gaminio deklaracijoje (EPD). Šioje visiškai skaidrioje deklaracijoje, kurią patvirtina trečioji šalis, nurodytas poveikio aplinkai vertinimas, atsižvelgiantis į visas gaminio stadijas nuo žaliavos, apdirbimo, gamybos, prekybos, naudojimo, remonto ir priežiūros iki galutinio produkto sunykimo ar perdirbimo.

Šis vertinimas atsižvelgia į šiuos aspektus: žaliavos gavimo įtaką aplinkai, energijos suvartojimą ir efektyvumą, medžiagų sudėtį ir chemines medžiagas, oro, dirvožemio ir vandens taršą bei atliekų susidarymą.

Čia galite susipažinti su mūsų linoleumo ekologinio gaminio deklaracija

Marmoleum 2.0 and 2.5 mm EPD
Quality Marks Linoleum

Ekologiniai ženklai ir sertifikatai

Vykdydami veiklą mes jaučiame atsakomybę prieš aplinką ir ateities kartas. Mes nuolatos stengiamės tobulinti mūsų gaminius ir juos gaminti nekenkiant aplinkai.

Mūsų gaminiai yra gavę teisę būti ženklinami pasaulinio lygio kokybės ženklais ir gavę pasaulinio lygio sertifikatus, patvirtinančius, kad gaminiai nekenksmingi aplinkai. Forbo Mermoleum – ilgaamžiškiausia grindų danga pasaulyje. Mes didžiuojamės, kad aplinkosaugos ekspertai patvirtina šį teiginį.

Daugiau apie ekologinius ženklus, kuriais yra pažymėti mūsų gaminiai, sužinosite čia