Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo uudiste ülevaade

Laadi alla pressiteade Forbo Flooring Systemsi viimaste uudisartiklite kohta.


LEEDi kuldsertifikaat Forbo laohoonele

LEEDi kuldsertifikaat Forbo laohoonele

Forbo Flooring Systems on esimene ettevõte Hollandis, mis sai LEEDi kuldsertifikaadi laohoonele. Forbo LEEDi sertifikaadiga laohoone on esitatud ka LEEDi aasta projektiks ja ettevõte ise on esitatud tootjate auhinnale Leadership Award.

Press MXD

LEEDi kuldsertifikaati kajastav pressiteade

 • Leed Gold certificate

  Pressiteade
  Laadi alla pressiteade selle artikli kohta.

 • Leed certificate

  LEEDi sertifikaat
  Laadi alla LEEDi sertifikaadi koopia

Mängi Marmoleum Modulari uue kollektsiooniga

Mängi Marmoleum Modulari uue kollektsiooniga

Paljud põrandakatete alternatiivid esitlevad end moodulkujul: puit-, kivi-, keraamilised või vaibaplaadid – kõik pakuvad erinevaid viise oma enda identiteediga põrandate loomiseks. Linoleumi korral on sul samasugune valik, aga seejuures naturaalsel kujul.

Marmoleum Modular lines

Marmoleum Modular press release

 • Press release Marmoleum Modular

  Marmoleum Modular
  Laadi alla pressiteade

Flotexi bioonilised omadused

Flotexi bioonilised omadused

Flotex on moodne kõrgtehnoloogiline põrandakate, mis näeb välja ja tundub nagu vaip, ent on ilma ühegi tekstiilpõrandakatete puuduseta. Samal ajal toimib see nagu vetruv vastupidav veluurilaadne pind, mis on kõndimiseks mugav, soe jalgealune suurepärase libisemiskindluse ja akustiliste omadustega.

Termin „bioonilised omadused” viitab omadustele ja nähtustele, mida võib täheldada looduses ja mis on üle kantud inimeste valmistatud toodetele ja protsessidele. Selline tehnoloogia ülekandmine elavast loomastikust ja taimestikust aitab välja töötada optimeeritud ja ülitõhusaid tooteid.

Flotex colour

Flotex press release new collection

 • Press release Flotex collection 2014

  Flotexi bioonilised omadused
  Laadi alla pressiteade

Uus Allura imitatsioonkatete (LVT) kollektsioon

Uus Allura imitatsioonkatete (LVT) kollektsioon

Kujuta ette puitu, mis ei aja pinde, ei pragune, ei tõmbu kokku ega muuda päikese käes värvi. Kujuta ette kivi, mis ei murdu, jäädes siledaks ja soojaks jalgealuseks. Või kuidas oleks metalliga, mis ei roosteta ja on kergesti lõigatav, või isegi klaasiga, millel oleks mugav kõndida. Tere tulemast imitatsioonkatete ehk LVT ehk disainvinüüli maailma, nagu seda nüüd sageli nimetatakse.

Tõeline Forbo
Uus Forbo Allura LVT kollektsioon on elav mitmekülgne põrandakattevalikute sari, mis viib imitatsioonkatete maailma uuele rafineerituse ja talitluse tasemele. Allura on kaasaegne puidu-, kivi- ja abstraktsete kujunduste kollektsioon, mis on Forbo Flooringi rahvusvahelise disainimeeskonna poolt ettevõttesiseselt välja töötatud. Allura kujundused ei pärine printeri andmepangast, vaid on ainulaadsed ning esindavad aastatepikkuse põrandakatete disaini kogemusi.

Allura