Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Turvapõrandad

Step Safety vinyl

Ohutus. Kujundus. Usaldus. Kollektsiooni Step jaoks esitleb Forbo oma uut ainulaadset ja uuenduslikku libastumisvastast sarja Step Crystals, milles on suurepärane libastumiskindlus ühildatud selge ja ereda väljanägemisega. Osakestega rikastatud põrandakate on toote kasutusajal libastumisvastaste omadustega, panustab puhtasse ja värskesse kujundusse ning säästab keskkonda.

Meie Stepi kollektsioon sisaldab tooteid, mille libastumiskindluse klass on kuni R12, ja pakub parimaid libastumisvastaseid lahendusi aladele, kus käiakse nii paljajalu kui ka paljajalu/jalatsitega.

 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • 171082
  Surestep Original

  Surestep Original

  Surestep Original pakub tavalisele ohutule põrandakattele parendatud puhtama esteetilisusega värskemat alternatiivi. 24 värvitooniga palett sisaldab erineva heledusastmega toone.

 • 17072
  Surestep Stone

  Surestep Stone

  Elutruu kivimustriga modernse välimusega põrand. Surestep Stone pakub kõva ja tugeva väljanägemisega sarja, mis koosneb kaheksast värvitoonist: tumedatest ja heledatest, soojadest ja külmadest. Step Crystalsi osakestega või ränikarbiidiga rikastatud realistlikud kujundused ja suurepärane libastumiskindlus.

 • 176422
  Surestep Star

  Surestep Star

  Surestep Star on ühtlasi nii uuenduslik kui ka tagasihoidlik ja keerukas. Forbo Surestep Star-kollektsiooni Safety Vinyl holograafilised killud lisavad loomulikule ja neutraalsele värvilisele sarjale värvikust.

 • 89922
  Surestep Mineral

  Surestep Mineral

  Forbo Safety Vinyli põrandakate Surestep Mineral pakub ainulaadset mineraalset kujundust: peeneteraline suurejooneline välimus suurtele aladele. Kollektsioonis on 5 värvitooni.

 • 89022
  Surestep Texture

  Surestep Texture

  Surestep Texture on trendikas õrna tekstiili imitatsioonile keskendunud pehme ja elegantse välimusega kujundus. Märgatavust ja õrna ilmet rikastab lõimise reljeef. Kõik see on kombineeritud Surestepi sarja libastumiskindlate omadustega. Lisandiga Step Crystals veel selgem ja eredam väljanägemine.

 • 18932
  Surestep Wood

  Surestep Wood

  Safety Vinyli kollektsioon Surestep Wood sisaldab naturaalseid, realistlikke ja looduslähedasi kujundusi sooja atmosfääriga aladele. Populaarsel puidumustril on selge ja terav puidu välimus ning püsiva libastumiskindluse parandamiseks peaaegu nähtamatu lisand Step Crystals.

 • 71816
  Surestep Wood Decibel

  Surestep Wood Decibel

  PUR Pearli kaitseviimistlus tagab hea väljanägemise kogu garantiiajaks ja puhastusvajadus on vähendatud isegi suure käimiskoormuse tingimustes.

 • 175032
  Safestep R11

  Safestep R11

  Forbo Safety Vinyl Safestep R11 on kasutatav suurema libastumisriskiga kohtades, nagu tööstusköögid, väikesed toiduainetööstused, lillepoed ja aianduskeskused. Safestep R11 on väga libastumiskindel ja vastab rangetele hügieenistandarditele.
  Ohutu ja kestev, kaetud puhastuse ja hoolduse lihtsustamiseks PUR Pearl™-i kattega. Kõik toodetavad R11 värvitoonid sobituvad Surestepi kollektsiooni toodetega. Võrreldes muude libastumiskindlate kollektsioonidega on mustade osakeste kogust vähendatud, et saada põrandakattele mõnusam välimus.

 • 175952
  Safestep R12

  Safestep R12

  Safestep R12 sari pakub mustust varjavat värvilahendust ning seda võib sobitada Surestepi kollektsiooni ja Safestep R11 toodete värvitoonidega. Ülimalt kõrge libastumiskindluse klassiga R12 põrandakate tagab libastumiskindluse isegi kõige äärmuslikumates tingimustes.

 • 180012
  Safestep Aqua

  Safestep Aqua

  See uue ja ainulaadse reljeefiga modernne loomulik kujundus on loodud paljajalu (ja pehmetallaliste jalatsitega) käidavatele aladele. Safestep Aqua on painduv põrandakate, mida saab paigaldada lihtsalt märgruumide aladele. Ja mis kõige olulisem: see toimib kõrgeima paljajalu käimise ohutusklassina. Puhas ja modernne kollektsioon vastab duširuumide ja ujulate hügieeni ja tundlikkuse nõuetele.

 • 181012
  Surestep Laguna

  Surestep Laguna

  Ohutu põrandakate Surestep Laguna on libastumiskindel ning see sobib kohtadesse, kus käiakse nii paljajalu kui ka jalatsitega. Mõlemale normile vastava Surestep Lagunaga võib katta kõik üleminekualad, nagu riietusruumid ja liikumisalad. Peened mustust varjavad osakesed loovad puhta ja värske väljanägemisega põranda.

Kollektsioon

Ohutus. Kujundus. Usaldus

Meie Stepi kollektsioon on igati ainulaadne. See on erakordse libastumiskindlusega (kuni R12) ja rikkalike kujundusvõimalustega kestev põrandakate. PUR Pearli pind tagab pikaajalise ja silmapaistva välisilme ning sobivuse.

Kollektsioon on jagatud kolme sarja: Surestep (R10), Safestep (R11, R12) ja Wetroom

Surestep
Libastumiskindlus R10: kõik Surestepi tooted on rikastatud libastumisvastaste osakestega ja on kasutatavad igasugust tüüpi käimisaladel, kus libastumisoht võib suureneda. Tüüpilised kohad on suure käimiskoormusega alad, koridorid, kaldteed, eripiirkonnad, nagu kohvinurgad, pesu-, tualettruumid, käsitöötoad ja avalikud ruumid.

Safestep
Safestepi tooted sobivad aladele, kus põranda juhusliku, avariilise või pideva saastatuse tõttu võib tekkida suurenenud libisemisoht. Nendes kohtades ei ole töökeskkonna eripära tõttu lihtsalt võimalik pritsmeid vältida. Tüüpilised kohad on köögid, väikesed toiduainetööstused, lillepoed ja aianduskeskused.

Wetroom
Wetroomi põrandakattetooted on loodud kasutamiseks niisketes piirkondades, kus vesi on sageli põrandal ja inimesed kõnnivad paljajalu, või kus kõnnitakse nii paljajalu kui ka jalatsites. Tüüpilised kohad on duširuumid, veepargid/ujulad, riietus- ja vahetusruumid.

Step collections

Libastumiskindlus

Libastumiskindluse selgitus

Libastumiskindluse tagamiseks lisatakse tootesse osakesi, et vastata standardi EN 13845 nõuetele. Nimetatud standard täpsustab nõuded, mida tuleb täita, et tagada pidev libastumiskindlus erinevate kasutuskoormuste korral. Kõik Stepi põrandad on kooskõlas standardiga EN 13845.

Põrandate libastumiskindlust hinnatakse sageli R-skaala abil, mis tugineb standardil DIN 51130. Libastumiskindlust mõõdetakse õliga kaetud kaldteel erinevate nurkade all ja nende tulemusel määratakse erinevad libisemisklassid. Klassidega R10 kuni R12 Step Safety põrandakatete ulatuslik valik on mõeldud kasutamiseks aladel, kus käiakse jalatsitega.

Paljajalu kasutatavatel aladel rakendatakse standardit DIN 51097. Katsetusmeetod on sarnane standardiga DIN 51130, kuid seekord uhatakse toodet seebiveega, mis on paljajalu rakendustes palju olulisem katsetusmeetod. Stepi sari pakub samuti ainulaadseid lahendusi paljajalu kasutatavatele aladele, kus on nõutav kõige kõrgem libastumiskindluse klass. Iga rakenduse jaoks kõige õigema Stepi põrandakatte valimisel saab oluliselt vältida võimalikke libastumisest tulenevaid õnnetusi.

Slip resistance explained

Säästlik ja vastupidav

Säästlik Safety Vinyl

Olelustsükli parendamisele keskendumisel arendame jätkuvalt kogu oma tootmise säästlikkust. Kollektsiooni Step Safety Vinyl tootmisel võetakse taastöötlusse kõik tootmisjäätmed. Aluskihi puhul oleme suurendanud taastöödeldava materjali osatähtsust 39%-lt 60%-ni. Taastöödeldava kõrvaltoote Step Crystals kasutamisel vajame tootmiseks vähem energiat. Lisandit Step Crystals kasutava toote enda puhul on tulemuseks selgem väljanägemine ja väiksem määrdumine, mis omakorda vähendab veekulu puhastuse ja kasutuse ajal.

Kõik muud Forbo säästvuse eelised jäävad alles:
• Parem siseõhu kvaliteedile; kooskõlas AgBB nõuetega, lenduvate orgaaniliste ühendite kogusisaldus 250 μg/m3
• Kooskõlas REACH-määruse kemikaalide nimekirjaga
• Toodetud 100% taastuvenergia abil
• Trükitud kujundustes kasutatakse veepõhiseid tinte
• Väike puhastus- ja hooldusvajadus, vähendatud vee ja pesuainete kasutus
• Forbo Spray meetod sobib kõikidele R10-toodetele, 100% biolagundatav, kloorivaba, pH-neutraalne
• 100% ringlussevõetav toode

Step Safety Vinyl

Kus mida kasutada

Kus mida kasutada

Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete kohaselt. Kõik Stepi kollektsiooni tooted täidavad ja ületavad rangeid töötervishoiu ja -ohutuse ning Euroopa standardite nõudeid.

Surestep; üldalad ja suure libastumisriskiga pritsmealad
Safestep R11; juhusliku või alalise saastatuse tõttu suure libastusriskiga alad
Safestep R12; kergetööstuse alad
Surestep Laguna; märgruumide alad, valdavalt paljajalu, aga ka jalatsitega liikumiseks
Safestep Aqua; veekeskuste, duširuumide ja ujulate alad

Step wetroom