Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Flotex Lineari plaadid

Flotex Linear esindab laiahaardelist valikut viiest joonelisest kujundusest erinevates värvitoonides, mis täiendavad kaubandus- ja hariduskeskkondi, aga annavad ka mängulisi efekte puhke-, majutus- ja müügiruumides. Valitud Flotex Lineari kujundused on saadaval ka paanide kujul – palun vaadake üksikasju eraldi sarjade kohta.

 • Flotex Lineari plaadid
 • Flotex Lineari plaadid
 • Flotex Lineari plaadid
 • 270002
  Flotex Cirrus

  Flotex Cirrus

  Kujundus Flotex Cirrus sobib suurepäraselt ulatuslikele paigaldustele ja pakub paindlikkuse suurendamiseks täiendavaid paigaldusmeetodeid.
  Kasutamisel koos Stratuse kujundusega saab hõlpsasti luua kooskõlastatud värvitoonidega lahendusi.

 • 550005
  Flotex Complexity

  Flotex Complexity

  Sõltumata sellest, kas valite kodusema korduva mustriga stiili või ebatavalisema telliskivistiili, annab Flotex Complexity igale äriruumile lööva ja huviäratava mulje.
  Suurima paindlikkuse tagamiseks on joonkujundus loodud olema kõrvuti Integrity²-ga.

 • 350012
  Flotex Intergrity 2

  Flotex Intergrity 2

  Tagasihoidlikud värvitoonid, stiilne kujundus – Flotex Integrity² võimaldab mõlemat. Mosaiigi kasutamine võimaldab luua vaoshoitud põrandakatte kujundusi. Tulemuseks on peen keerukas joonmuster.

 • 565011
  Flotex Pinstripe

  Flotex Pinstripe

  Kaunist Pinstripe’i võib paigaldada telliskivistiilis, mosaiikmustrina või malekorras. Sama plaat omandab erinevat paigaldusviisi kasutades väga muutliku ilme, mis näitab kujunduse mitmekülgsust.

  Pinstripe sobib ühtmoodi nii kontori-, kaubandus- kui ka vabaajakeskkonda, sest see stiil rikastab nii suuri kui ka väikseid põrandapindu.

 • 242005
  Flotex Stratus

  Flotex Stratus

  Põrandakatte Flotex Stratus erinevate paigaldusmeetodite olemasolu pakub palju põrandakatte kujundusvõimalusi ja kasutamisel koos moodsa Cirruse kujunduse värvitoonidega avanevad peaaegu piiramatud loomingulised võimalused.

Kollektsioon

Flotex Linear

Flotex Linear pakub laia valikut nii klassikalisi kui ka moodsaid triipkujundusi, mis sisaldavad nii lehti kui ka plaate – eraldi ja omavahel segamini. Toodetakse viit eri kujundust: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus ja Pinstripe.

Flotexi Lineari kollektsiooni sarjade värvitoonid on omavahel kooskõlas ja ühildatavad, eriti Integrity² ja Complexity ning Stratus ja Cirrus.

Kollektsiooni mitmesugused lehtede ja plaatide valikud annavad ruumile lisavõimalusi.

Flotex linear stratus and cirrus combined

Flotex & keskkond

Säästev toode

Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete toodete valmistamisel taastuvat elektrienergiat ning vähimat jäätmevoogu, mis omakorda võetakse tootes taaskasutusse. Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest, kõik Flotexi valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist. Pritsmeid ega jäätmeid ei teki.

Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma toodete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.
Flotexi kasutamise tõeline eelis on toote suur vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda. Toodet saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Toote tavalise määrdumise puhastamiseks piisab lihtsast majapidamisseebist, samas muud pesuained eemaldavad tindi-, õli- ja raskemini eemaldatavaid plekke. Kasutusest kõrvaldatud toote saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Flotex

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Flotexi tekstiilist põrandakatte tõeline väärtus seisneb puhastamislihtsuses. Ettenähtud puhastusmeetodite järgimisel ületab Flotex väljanägemise poolest kõiki tekstiilist põrandakatteid. Selle siledad püstised nailon-6,6 kiud võimaldavad hõlpsasti tavalise tolmuimejaga pori eemaldada. Kuna kuiv tolm ei haaku kiu aasade ega mingite harjaste taha, siis ulatub tolmuimeja karvastiku põhjani ja kogu mustus saab eemaldatud. Vinüülpõhimikuga seotud nailon-6,6 kattekiht võimaldab puhastada igasugused pritsmed või määrdunud kohad vaid vee ja pesuainete abil. Samuti võib kasutada auruga või mehaanilisi puhastusmeetodeid. Flotex on pestav nagu päris tekstiil, kuivab kiiresti ja püsib seetõttu kauem puhtana.

Flotex cleaner for longer

Brošüür

Brošüür

Loe veel Flotex kohta.
Kas soovid Flotex kohta rohkem lugeda? Palun laadige alla meie brošüür. Flotex brošüür

Flotex Brochure

Tehniline teave

Dokumentide allalaadimiskeskus

Forbo iga toote kohta on olemas lai valik reklaam- ja tehnilist dokumentatsiooni. Dokumente võib leida toodete valiku käigus. Seejärel saate seonduvaid dokumente alla laadida.Allalaadimiskeskus

Tech specs Linoleum