Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Flotex Colouri plaadid

Flotex Colour pakub kolme paindlikku ja värsket kujundust, mis moodustavad kollektsiooni: Metro, Calgary ja Penang. Koos pakuvad need sarja 110st unikaalsest värvitoonist, mis kõik on saadaval paanide ja plaatidena ning kõiki on täiendatud 26 Artline’i äärisega. Flotex Colouri sarjades ei ole nende rohelise disaini tõttu mustri kordumisi. Kõik Flotex Colouri tooted on saadaval ka paanide kujul.

 • Flotex Colouri plaadid
 • Flotex Colouri plaadid
 • Flotex Colouri plaadid
 • 290002_590002
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Flotex Calgary pakub valikut pehmetest ja looduslikest värvitoonidest, mida saab lihtsalt kombineerida muude Flotexi või plasti sarjadega. Flotex Calgary on sobib täiuslikult kasutusaladele, kus nõutakse vaikset ümbrust.

 • Flotex Metro Neon 287006
  Flotex Metro Neon

  Flotex Metro Neon

  Täiesti uue kujundusvõimalused avanud uus sari Flotex Metro Neon pakub 8 ergast värvitooni, mis on toimivad nutikalt nii omavahel kui ka kooskõlas tavalise Metro sarjaga.

 • Flotex Penang 482007-382007
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang annab igale moodsale keskkonnale vaimustava väljanägemises. Puitlaudisele vihjav kujundus tagab üsna neutraalse põrandakujunduse.

 • Flotex Metro 246005-546005
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro on mitmekesine kujundus, mis hõlmab laia ja moodsat värvitoonide panka. Vaoshoitud muster tekitab kindla vormita tekstuuri, luues Flotexile omase originaalmulje.

Kollektsioon

Värvitoonide maailm

Flotexi värvitoonide kollektsioon sisaldab kollektsioone Calgary, Metro, Metro neoonvärvused ja Penang. Kõik tooted on müügil lehtede ja plaatidena. Samuti on võimalik kombineerida ja mängida erinevate värvitoonidega.

Flotexi flokeevaip on täiesti eriline tekstiilist põrandakate, milles on ühildatud plastist põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik koos tihedalt flokeeritud pinnaga nailon-6,6 kiududest, mis on ankurdatud tugevalt põhimiku kihti. Flotex on ülimalt hea mõõtmete püsivusega ja tekstiilist põrandakatte väljanägemisega, kuid otstarbekas ja vastupidav. Seda on lihtne puhastada nagu muid plastist põrandakatteid.

Flotex colour

Flotex & keskkond

Säästev toode

Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete toodete valmistamisel taastuvat elektrienergiat ning vähimat jäätmevoogu, mis omakorda võetakse tootes taaskasutusse. Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest, kõik Flotexi valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist. Pritsmeid ega jäätmeid ei teki.

Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma toodete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.
Flotexi kasutamise tõeline eelis on toote suur vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda. Toodet saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Toote tavalise määrdumise puhastamiseks piisab lihtsast majapidamisseebist, samas muud pesuained eemaldavad tindi-, õli- ja raskemini eemaldatavaid plekke. Kasutusest kõrvaldatud toote saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Flotex

Allergy UK & Sanitized®

Flotex on saanud Briti Allergialiidu heakskiidu

Briti Allergialiit
Flotex on saanud Briti Allergialiidu heakskiidu, sest sellel on järeleproovitud mõju allergikute heaolule. Vaip suudab allergeene siduda ja seejärel neid tavaliste puhastusseadmete abil ohutult eemaldada. Puhastamisel vabastab Flotex kaks korda rohkem allergeene kui tavalised vaibad. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Sanitized®
Sanitized®-töötlusega Flotex takistab majapidamise tolmulestade (dermatophagoides pteronyssinus) paljunemist isegi tolmuimejaga raskesti ligipääsetavates kohtades. Sõltumatud katsetused on näidanud, et Sanitized®-töötlusega Flotexi näidisele paigutatud tolmulestade asurkond vähenes kaheksa nädal jooksul keskmiselt 86%.

Hightechtextile

Brošüür

Brošüür

Loe veel Flotex kohta.
Kas soovid Flotex kohta rohkem lugeda? Palun laadige alla meie brošüür. Flotex brošüür

Flotex Brochure

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Flotexi tekstiilist põrandakatte tõeline väärtus seisneb puhastamislihtsuses. Ettenähtud puhastusmeetodite järgimisel ületab Flotex väljanägemise poolest kõiki tekstiilist põrandakatteid. Selle siledad püstised nailon-6,6 kiud võimaldavad hõlpsasti tavalise tolmuimejaga pori eemaldada. Kuna kuiv tolm ei haaku kiu aasade ega mingite harjaste taha, siis ulatub tolmuimeja karvastiku põhjani ja kogu mustus saab eemaldatud. Vinüülpõhimikuga seotud nailon-6,6 kattekiht võimaldab puhastada igasugused pritsmed või määrdunud kohad vaid vee ja pesuainete abil. Samuti võib kasutada auruga või mehaanilisi puhastusmeetodeid. Flotex on pestav nagu päris tekstiil, kuivab kiiresti ja püsib seetõttu kauem puhtana.

Flotex cleaner for longer

Tehniline teave

Dokumentide allalaadimiskeskus

Forbo iga toote kohta on olemas lai valik reklaam- ja tehnilist dokumentatsiooni. Dokumente võib leida toodete valiku käigus. Seejärel saate seonduvaid dokumente alla laadida.Allalaadimiskeskus

Tech specs Linoleum