Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Imagine

Marmoleum Imagine'i jaoks palusime kolmel rahvusvahelisel disaineril luua valiku Marmoleumi kujundusi, mille teeb võimalikuks meie rafineeritud lõiketehnoloogia Aquajet. Kujundusi saab soovi korral kohandada. See annab kasutajale lõputult võimalusi.

Marmoleum Imagine

  • Dare-to-Rug-DtR-combi-1-3_1
  • Kustaa Saksi Iris-1-1_1.
  • Kustaa Saksi Oasis-1-1_2-1a_2-1b_1
  • Sigrid Calon Knot combi_1.
  • Sigrid Calon Weave 1_1 B
  • Sigrid Calon Weave-2_3-BB B
  • Sigrid Calon Stitch-2_3
  • Dare-to-Rug-DtR-Meadow-1-1_1

Sigrid Calon

Sigrid Calon

Kolm Sigrid Caloni loodud Marmoleum Imagine'i kujundust – WEAVE, STITCH ja KNOT – on igaüks oma iseloomuga ning kõik nad esindavad Sigridi töö ainulaadseid jooni.

Sigrid Calon 7
Sigrid Calon Weave 2_1 detailshot

Lõputud mustrid

Sigrid Caloni loodud Marmoleum Imagine'i kujunduste aluseks on ruudustik. Süstemaatiliselt ruudustiku punkte ühendades loob ta lõpmatuid mustrivõimalusi. Marmoleum Imagine'i jaoks valisime kolm kujunduste valikut – WEAVE, STITCH ja KNOT – igaühel oma iseloom, kõik väljendamas Sigridi töö ainulaadset iseloomu.

Dare to Rug

Dare to Rug

Dare to Rug on Rumeenia kaubamärk, mille tõid 2015. aastal turule Andreea Batros ja Flavia Scînteanu. Need kaks noort Rumeenia sisekujunduskunstnikku tegutsevad Bukarestis, kus neil on stuudio ja väljapanekuruum oma vaibakollektsioonidega. Nende esimest vaibakollektsiooni „Rumeenia meeleolud“ tutvustati rahvusvahelisel turul Milanos tänavusel Salone del Mobile'i disaininädalal.

Portrait Dare to Rug colour
Dare to Rug black-white-red

Nende käsitsi taftitud vaipades on kokku segatud käsitöö ja nüüdisdisain. Vaibad on inspireeritud traditsioonilistest Rumeenia mustritest. Oma materjali ja värvide valikus, mida toodete jaoks kasutatakse, keskenduvad nad jõuliselt säästvusele. Mõlemal disaineril on rahvusvahelised kogemused ja nad on elanud Šanghais ning Milanos.

Lugege Dare to Rugi kohta lähemalt veebisaidilt www.daretorug.com

Rumeenia kujunduspärand

Dare to Rugi loodud Marmoleum Imagine'i kujundused vihjavad Rumeenia folkloori kolmele põhielemendile, mis on jõulised üksikultki, kuid töötavad hästi ka koos. Kollektsioonis põimuvad omavahel motiivid BEE, MEADOW ja PEONY, luues jõulise pildi Rumeenia kujunduspärandist. See teisendab etnilise inspiratsiooni universaalseks kujunduseks, mis sobib paljudesse interjööridesse ja ruumidesse.MEADOW kõigi kujunduste vaatamiseks klõpsake siin

Dare to Rug DtR Meadow 1-1_1_B
Dare to Rug DtR combi-1-3_2_B.

Marmoleumi kolm Dare to Rugi kujundust BEE, MEADOW ja PEONY on saadaval kolmes erinevas värvikombinatsioonis. See annab võimaluse tohutu hulga erinevate põrandakujunduste loomiseks. BEE ja MEADOW koosnevad kahest värvitoonist, mis pakuvad võimalust luua positiivne ning sellele vastupidine element. PEONY on loodud kolmes värvitoonis. Kujunduste mõõdud on omavahel seotud, tekitades huvitava mängu.DtR COMBI kõigi kujunduste vaatamiseks klõpsake siin

Kustaa Saksi

Kustaa Saksi

Kustaa Saksi on Soome visuaalkunstnik, tekstiilidisainer ja illustraator, kes spetsialiseerub graafilisele lugude jutustamisele mustrite, tekstiilikunsti ning installatsioonide kaudu. Oma kujundustes ühendab ta orgaanilised omadused detailirikaste, rikkalikus värvipaletis tekstuuridega ning eksperimentaalse materjalikasutusega. Saksi kunstitöid on näidatud kogu maailma galeriides ja muuseumides.

Kustaa Saksi on teinud tellimisel kunstitöid sellistele ettevõtetele nagu Nike, Issey Miyake, Levi's, Salvatore Ferragamo, Lacoste, LVMH, Moooi ja Marimekko.

Lugege Kustaa Saksi kohta lähemalt veebisaidilt www.kustaasaksi.com

Kustaa Saksi woolgathering-exhibition B
Kustaa Saksi Iris 1-1

Orgaaniline ja narratiivne

Kustaa Saksi loodud Marmoleumi kujundused räägivad omaenese keelt: orgaanilist, mõistatuslikku, narratiivset. Looduselt saadud inspiratsiooni kajastavad kaks kujunduste valikut: IRIS ja OASIS. Mustrite teatav keerukus pakub vaatajale ilusaid järelemõtlemishetki.IRIS kõigi kujunduste vaatamiseks klõpsake siin