Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura click pro cl5

Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust mis tahes ruumi, mille pindala jääb alla 1000 m2. Allura Clicki paigaldamiseks ei lähe vaja liimi. Tänu sellele saab põrandat kohe jälle kasutada ja ootamisele kulub vähem väärtuslikku aega.

Toode

Allura Click Pro CL5

  Teave Allura Clicki kohta

  Allura Clicki imitatsioonkatteplaadid

  Ühendage imitatsioonkatte mugavus ja klõpspaigaldusega põranda paigalduslihtsus. Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust, mille saab paigaldada liimi kasutamata. Tõetruus mõõdus lauad, loomulik reljeef ja tõepärased värvitoonid teevad iga toote ainulaadseks.

  Kollektsiooni Click laudu ja plaate saab kiiresti ning lihtsalt ilma liimimata paigaldada. Tänu sellele kulub ootamisele vähem väärtuslikku aega, põrandat saab kohe jälle kasutada ja väheneb keskkonnamõju.

  Meie Allura Clicki põrandad on toodetud Euroopas ja mõõtmete stabiilsuse tagamiseks on kasutusel Forbo ainulaadne klaasfiibriga ehitus. Klõpsusüsteemi korral saab plaadid nurga all paika vajutada, mille tulemuseks on veatult paigaldatud põrand.
  KESTLIKKUS
  • 100% ftalaadivaba, minimaalne heide siseruumides
  • Toodetud Euroopas, kasutades 100% taastuvenergiat
  • Täielik läbipaistvus tänu kolmandate osapoolte kontrollitud toote keskkonnadeklaratsioonile (EPD)
  • Järgitakse jäätmevaba tootmise põhimõtteid

  KUJUNDUS
  Realistlikud puidu ja muude materjalide imitatsioonid, mille on välja töötanud meie disainimeeskond
  • Loomingulist vabadust pakkuv suur hulk erinevates mõõtudes plaate, näiteks kalasabaparkett ja XL-mõõtudes plaadid
  • Lai valik tootesarjas, mille hulgast kombineerida endale sobiv

  KVALITEET
  • Kõige vastupidavam ja usaldusväärsem mis tahes suuruses pinna jaoks
  • Ideaalne töökindlus ja toimivus liimitava tootega
  • Tootmises kasutatakse ainult 100% ohutuid ja jälgitavalt REACH-määrusele vastavaid materjale.
  • Tõestatud PUR-laki kaitse, mis tagab ilusa välimuse ja vastupidavuse ka nõudlikes oludes

  Kõik Allura Clicki kujundused on saadaval ka lahtiselt paigaldatava (nakkeainega) (Allura Flex ja täielikult kinniliimitavana (Allura Dryback.

  Allura Click clickable loose lay tiles

  Leidke oma Allura lahendus

  Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

  KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

  Kuidas tellimust kirjeldada?
  Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
  DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
  DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
  DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
  FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
  FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
  CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
  EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
  PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

  Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

  Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Pildid ja videod

  Allura Click pildid ja videod

  Allura Click hõlmab tasakaalustatud valikut kollektsioonide Wood ja Material kujundustest mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena, pakkudes suurepäraseid kujundusvõimalusi. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Clicki lahtise paigaldusega plaadid.

  NCS ja LRV

  NCS-i koodid ja valguspeegeldustegur

  Laadige siit alla Allura NCS-i ja LRV dokument Allura Click Pro NCS & LRV values

  LRV
  Arhitektuuris tähendab valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määra protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid värvitooni valiku otsuseid. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõigile Forbo toodetele on märgitud valguspeegeldustegur. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

  NCS
  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määranud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et määrata kindlaks värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel saab värve ja värvirühmi määrata ja sobitada olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõigile Forbo toodetele on märgitud NCS-i kood. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

  Allura NCS & LRV

  Paigaldamine

  Allura Click paigaldamine

  Allura Clicki plaate saab kiiresti ning lihtsalt paigaldada tänu järeleproovitud ja patenditud klõpsusüsteemile. Lisateabe saamiseks vaadake Allura Click paigaldusvideot.

  Kas tekkis kahjustus ja teil on vaja mõnda plaati parandada? Vaadake Allura Click remondivideost, kuidas seda teha.

  Allura click installation

  Tehnilised andmed

  Allura technical specifications