Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
original

Eternal Original on vastupidav vinüülpõranda projekt, mis sobib pea kõigis oludes kasutamiseks. Puhastamiseks piisab standardsest puhastusrežiimist ja PUR-kaitse takistab katte kulumist paljude aastate jooksul.

Kollektsioon sisaldab nelja disaini, mis hõlmab paari eksemplari meie ajatust ja populaarsest puidu- ja betoonimustritest ning meie oma kujundust Smaragd, mis on saadaval paljudes eri toonides.

Toode

Eternal Original

  Kollektsioon

  Kollektsioon

  Toote ülesehitus
  Eternali katted valmistatakse lausriidest, täielikult impregneeritud klaaskiudkangast alusele, mis tagab mõõtmete stabiilsuse ja võimaldab toota õhukest katet, mille tulemuseks on jätkusuutlik, kompaktne ja kõrgtehnoloogiline põhimik. Stabiilsust ja projekti Eternal vinüüli kõrget kvaliteedistandardit edendab veelgi selle optimeeritud kalandreeritud põhimik: tugev, kuid paindlik kiht, mistõttu on katet lihtne paigaldada ka ülespööretena seinale või niisketesse ruumidesse. Unikaalne ja uuenduslik reljeefne kulumiskiht tagab maksimaalse kulumiskindluse ja aitab toote head välimust optimaalselt säilitada. Konstruktsiooni alumine kiht sisaldab kuni 50% ulatuses taaskasutatud materjale.

  Autentsus
  Kõik Eternali disainid on täiesti algupärased ja need on välja töötanud majasisene kujundusspetsialistide meeskond, kes tõlgendavad uusimaid trendid ümber klassikaliseks, tänapäevasteks ning moodsateks ja uuenduslikeks põrandakateteks, mida ei ole võimalik eristada nendele eeskujuks olnud originaalsetest materjalidest (nt puit- ja betoonpõrandad).

  PUR Pearl
  Enamikul meie kujundustest kasutab Forbo spetsiaalset lakikaitsekihti PUR Pearl. Kaitsekihi paigaldustehnika tagab ühtlase lakikihi nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See takistab mustuse kogunemist pealispinnale ning on parim garantii ühtlase kvaliteedi ja läike tagamiseks, mis vähendab hoolduskulutusi.

  Ftalaadivaba
  Kõik Eternali kollektsioonid toodetakse kõrgeimaid keskkonnanõudeid silmas pidades ja nendes kasutatakse nii parimaid toormaterjale kui ka kontrollitud taastöödeldud materjale, tänu millele moodustub suletud tootmissüsteem. Lisaks sellele on kõik Eternali tootevaliku tooted ftalaadivabad.

  Eternal collection

  Segmendid

  Eternal sobib igasse kasutusvaldkonda

  Forbo Eternali põrandakatete kollektsioon sisaldab laia valikut realistlikke puidu- ja kivi imitatsioonide ning abstraktsete kujundustega põrandakatteid, laia värvivalikut ja loomingulisi digitaalselt trükitud kujundusi, mis on loodud teid inspireerima. Eternali kujundatud vinüülkatted täidavad kõiki erinevates kasutusvaldkondades esitatud funktsionaalseid ja praktilisi nõudmisi.

  Vaba aeg ja võõrustamine
  Eternal pakub teile tõenäoliselt kõige laiahaardelisemat inspireerivate materjalide ja abstraktse kujundustega põrandakatete valikut, mida praegu turult leida võib.

  Vanurite hoolekanne
  Eternali põrandakatted muudavad era- ja ühisruumid, vastuvõtuala ja kohvikud õdusateks, naturaalse ilmega kodusteks ruumideks.

  Jaemüük
  Hoolimata sellest, kas kujundate korraga kogu korrust või loote igale poele eraldi kontseptsiooni, pakub Eternal teile laia tootevalikut, mis aitab jaemüügipinnad suurepäraseks muuta.

  Haridus
  Õppekeskkond nõuab lihtsalt hooldatavaid ja kulumiskindlaid põrandakatteid, mille hea välimus säilib aastaid.

  Tervishoiuasutused
  Eternal täidab kolme tervishoiuasutuste põrandakatete võtmetingimust, tagades hügieeni ja aidates bakterite levikut kontrolli all hoida, kuna need katted on lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

  Büroo
  Looge kontor, mis ei ole pelgalt töökoht vaid keskkond, mis võimendab mõttetöö ja loovuse vahelist tasakaalu. Eternal on ka selleks võimeline.

  Eternal segments

  Kaitsekiht PUR Pearl

  Kaitsekiht PUR Pearl

  Enamikul meie Eternali põrandakatetest on Forbo spetsiaalne lakikaitsekiht PUR Pearl. Lakikihi paigaldustehnika tagab kaitsekihi PUR Pearl ühtlase jaotumise nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See aitab vältida Eternali katete pealispinna määrdumist ning vähendab hoolduskulusid.

  Eternal 10012 & 12412

  Keskkond

  Luues paremat keskkonda

  • Meie üldkasutatavate vinüülpõrandate põhimik sisaldab umbes 50% ulatuses ümbertöödeldud materjale ja on 100% ftalaadivaba.

  • Toodame kogu oma vinüüli Euroopas ja see vastab kõige kõrgematele praegustele ja tulevastele REACHi kemikaalisisaldust puudutavatele standarditele.

  • 100% elektrist pärineb taastuvatest energiaallikatest ja meie vinüülitootmistehased on osa tõhusast keskkonnahaldussüsteemist ning vastavad sertifikaadile ISO 14001.

  • Kasutame oma vinüülkatetes nutikaid materjalikonstruktsioone ja vastupidavat viimistlust. Mikroreljeeftrükitehnoloogia vähendab vajadust kemikaalidega puhastamise järele ja pikendab põrandakatte kestvust.

  Creating better environments

  Tehnilised spetsifikatsioonid

  Eternal Technical Specifications

  Puhastus ja hooldus

  Puhastus ja hooldus

  Forbo FloorCare'i meetod
  Forbo projekti vinüülkatete kollektsiooni on tänu selle siledale ja vastupidavale PUR-kaitsekihile lihtne puhastada ja hooldada.

  Lisateavet hoolduse ja põrandahoolduse kohta leiate dokumendist Eternal hooldusjuhend

  Floorcare method

  Paigaldamine

  Paigaldamine

  Kvaliteetne paigaldus on teie Eternali põrandakatte probleemivaba ja pika kestvuse tagamiseks hädavajalik.

  Siit saate alla laadida [vinüüliprojekti paigaldusjuhendi]

  Project vinyl installation.