Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
sottsass

Pöördeline nii esteetiliselt kui ka tehniliselt. Flokeeritud põrandakate Flotex Sottsass on Forbo Flooringu ja eelmise sajandi lõpu kuulsa Memphise disainitrendi rajanud Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus. Sottsassi kujundused toovad teie ette ainulaadsed orgaanilised vormid ja korrapäratud, näiliselt juhuslikud mustrid.

Toode

Flotex Sottsass

  Teave Flotex Sottsass

  Pöördelised kujundused

  Flotex Sottsassi kollektsiooni on loonud Ettore Sottsass ja Christopher Redfern Itaalia disainistuudiost Sottsass Associati ning see kujutab endast radikaalset suunda dünaamilise disaini ning teedrajava ja uuendusliku tootetehnoloogia kombineerimisel.

  Kollektsioon hõlmab nelja kujundust: Terrazzo, Wool, Bacteria ja Kasuri. Nelja kujunduse vormid on ebakorrapärased, näiliselt juhuslikud ja orgaanilised, toode mängib optiliselt. See on eriti tähtis nendel põrandakatetel, kus perspektiivi dünaamilisusel on eriline mõju.

  Flotex Sottsass on saadaval laias värvilahenduste valikus ja hõlmab väga kontrastseid kuumade moevärvide kombinatsioone, näiteks Schiapparelli roosa, elektrisinine ja neoonroheline mustal taustal.

  Sottsass Bacteria

  Sottsass ja Flotex

  Loominguline koostöö

  Sottsassi kollektsioon esindab dünaamilise kujunduse ning teedrajava ja uuendusliku tootetehnoloogia ühitamise radikaalset suunda. Flotexi flokeeritud põrandakatete suundkollektsioon, pöördeline nii esteetiliselt kui ka tehniliselt.

  Flotex Sottsass on Forbo Flooringu ja Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus. Lahkunud Ettore Sottsass ning tema partner ja stuudiojuht Christopher Redfern on koos loonud neli kujundust, mis moodustavad selle Flotexi kollektsiooni. Nende valmistamiseks kasutatakse spetsiaalselt välja töötatud digitaaltrüki tehnoloogiat, mis tõstab kvaliteetsete kujutiste tekstiilile kandmise uuele tasemele.

  Selline erakordne põrandakate nagu Flotex pakub suurepärase võimaluse taolistele loomingulistele disaineritele nagu need, kes tegutsevad Sottsass Associatis. Tänu trükkimise lihtsusele on võimalik peaaegu igasugune kujundus. See andis Ettore Sottsassile ja Christopher Redfernile vabaduse kasutada oma loomingulisust ning lasta kunstil enda eest kõneleda.

  Flotex Sottsass wool

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Brošüür

  Lugege lähemalt Flotexi rullmaterjali disainerisarjade kohta

  Kas vajate lisateavet meie rullmaterjali disainerisarjade kohta? Palun vaadake erinevaid brošüüre.

  Flotex Sottsass brochure

  Sottsass

  Tehnilised andmed

  Flotex Technical Specifications

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada mulje erinevatest rullmaterjali disainerisarjadest meie Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsioonis. Pakume teile ka mõningaid videoid Flotexi kohta üldiselt ja Flotexi paigaldamisjuhiseid.