Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
seagrass

Flotex Seagrassi plaadid koondavad endas püsivad kasutusomadused, elegantsi ja stiili. Tänu loodusliku ja soojana mõjuvale kujundusele sobib Seagrass hästi kodusust nõudvasse keskkonda, näiteks vanurite hooldekodusse või hooldusasutustesse.

Flotex Seagrassi abil saate luua vapustava põrandakujunduse, olenemata sellest, kas valite paigaldusviisiks kalasaba-, tellise- või punutisemustri. Elegantselt ühevärviline või stiilselt kahes või enamas värvitoonis.

Toode

Flotex Seagrass

  Lähemalt Flotexi plaatvaipadest

  Flotexi plaatvaibad: elegantsed ja stiilsed

  Flotex ei ole läbi ja lõhki tekstiilmaterjal ega ka elastne põrandakate. Tänu erilaadsele tihedalt asetsevatest kiududest ülesehitusele on selles parimal moel ühendatud mugavus ja vastupidavus.
  Flotex pakub põrandakatteid ruumidesse, kus on esikohal ohutus, puhtus ja heaolu.


  Kuna moodullahendused on muutumas aina populaarsemaks, oleme välja töötanud uue Flotexi plaatvaipade sarja, kuhu kuulub kuus erilaadse kujundusega varianti (plaatide mõõdud 100 × 25 cm). Igale maitsele vastavate moodsa välimusega plaatide abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

  Paigaldamine ja kasutamine
  Mitmekülgsed Flotexi plaatvaibad sobivad ühtviisi hästi nii moodsa või klassikalise ilmega kontoriruumide kui ka näiteks lennujaama ootesaalide, konverentsikeskuste, restoranide ja hotellide põrandapinna kujundamiseks.

  Puidu- või meriheinamustriga plaadid, mis jätavad looduslähedase ja sooja üldmulje, sobivad suurepäraselt ka eluruumidesse, näiteks vanadekodudesse ja hooldusasutustesse.

  Elegantne ja stiilne
  Flotexi plaatvaibad pakuvad ühe variandi raames lõputult värvide kombineerimise võimalusi. Moodustades plaatidest erinevaid mustreid, näiteks siksak- või kalasabamuster, on tulemuseks meelierutavad ja särtsakad pinnad. Flotexi plaatvaipade mustrikordused on harvad, tänu millele tekib põnev ja kaunis üldmulje ka siis, kui kasutatakse ainult ühte värvi.

  Flotex planks Lava

  Flotexi plaatvaipade eelised

  Flotexi plaatvaibad: vastupidavad ja mugavad

  Flotexi põrandakatted, mis on peale lehtede ja ruudukujuliste plaatide nüüd saadaval ka uude sarja kuuluvate piklike plaatidena (plaatide mõõdud 100 × 25 cm), võimaldavad siseruumides luua ja kujundada elegantseid põrandapindu.

  Mugav ja vaikne
  • Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
  • Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab >20 dB löögimüra).
  • Flotex on mugav ja sellel on mõnus kõndida.
  • Tänu laiale valikule saab kujundada meeldiva põrandapinna igasse ruumi.

  Ohutu ja vastupidav
  • Nailon-6,6 kiust Flotex on purunemiskindel tekstiil.
  • Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, kuna ennetab komistamis- ja libisemisohtu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
  • Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ja kuival pinnal.

  Hügieeniline ja pestav
  • Nailon-6,6 kiud püüavad kinni peentolmu, mis eraldub tavapärasel puhastamisel kergesti.
  • Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ja bakteriostaatilistele omadustele.
  • Flotexi puhul piisab igapäevasest tolmuimejaga või nakkunud mustuse korral auru ja veega puhastamisest, mis taastab alati põrandakatte esialgse väljanägemise.

  Flotex Planks construction

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehniline kirjeldus

  Tehniline kirjeldus

  Laadige alla Flotexi plaatvaipade tehniliste näitajate kirjeldus Flotex planks

  Technical Specifications

  Paigalduse ja hoolduse

  Paigalduse ja hoolduse

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt Allalaadimine

  Flotex cleaning & maintenance instructions