Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex colour plaatvaibad

Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kogu pinda katva kujundusega: Metro, Calgary, Canyon ja Penang. Kõik need kujundused on saadaval rullmaterjali ja plaatidena ning mõned värvitoonid ka lauaformaadis. Sellelt lehelt leiate kogu teabe Flotex Colouri laudade kohta, mille mõõt on 100 × 25 cm.

Toode

Flotex Colour plaatvaibad

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehniline kirjeldus

  Technical Specifications

  Paigalduse ja hoolduse

  Paigalduse ja hoolduse

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt Allalaadimine

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Teave Flotex Colouri kohta

  Värviline maailm

  Valik tähendab võimalusi ja disaini valdkonnas algab valik värvitoonist. Värvus võib sõnadeta sõnumit edasi anda, see äratab emotsioone, loob seoseid ning suudab mõjutada meeleolu ja tunnet, mis keskkonnas tekib. Värv on isikupärane ning annab edasi meie tundeid ja väärtusi, see on meie valikuvabaduse põhiline osa. Seetõttu töötasid meie disainerid välja uue Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsiooni, mis tugineb täielikult värvitoonide lõpututele võimalustele. Avastage meie uued Flotex Colouri flokeeritud põrandakatted.


  Kollektsioon Flotex Colour sisaldab nelja poolühevärvilise kujundusega sarja – Calgary, Metro, Penang ja Canyon – igaüks erineva stiili, kogu pinda katva kujunduse ja vaevumärgatavate trükinüanssidega. Kõik Flotex Colouri kollektsiooni kuuluvad tooted on saadaval rullmaterjalina ja plaadiformaadis. Sellel leheküljel näidatakse lauaformaadis Flotex Colouri plaate, mida valmistatakse 100 × 25 cm mõõdus. Lauad on ideaalne lahendus erinevate värvitoonide ja põrandakatte struktuuride kombineerimiseks, kõik selleks, et luua oma kordumatu moodulpõrand.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud elastse põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte akustiliste omaduste, soojuse ning käimismugavusega.

  Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik ja tihedalt flokeeritud pind nailon-6,6 kiududest, mis on kindlalt ankurdatud põhimikukihti.

  Mõõtmetelt äärmiselt stabiilne
  Flotex on mõõtmetelt äärmiselt stabiilne ja tekstiilpõrandakatte välimusega, ent sama vastupidav ning lihtne puhastada kui mis tahes elastne põrandakate. Flotex on müügil rullmaterjali ja plaatidena.

  Vastupidav ja mugav
  Avastage Flotexi vastupidavus, mis tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, kogedes samal ajal vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostaksite vaid vaipadega. See on saavutatud tänu läbitungimatule pehmele põhimikule ja karusriide suurele tihedusele.

  Vaikne, kuid hügieeniline
  Nailonkiud tagavad mitte ainult helisummutuse ja mugavuse, vaid püüavad ühtlasi õhust allergeene ning peentolmu, mille saab vaevata nii kuivalt kui ka märjalt puhastades põrandakattelt eemaldada. Tänu oma ehitusele säilitab Flotex erakordselt hästi oma välimuse, sest põrandakate omandab iga puhastuse järel uueväärse seisukorra.

  Soe, aga pestav
  Igapäevane lihtne tolmuimemine eemaldab tihedalt nailonpinnalt igasuguse sinna kinni jäänud pori ja tolmu. Tõsise määrdumise puhul saab kasutada ka aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist. Selleks läheb vaja minimaalselt tavalisi pesuaineid. Flotexi algse ilme taastamiseks piisab vaid lihtsast puhastamistest. Flotexi värvitoonide ja kujunduste lai valik püsib sama särav ning elav nagu põranda paigaldamise päeval.

  Ohutu ja heli neelav
  Flotex tagab väikese ruumisisese löögimüra (klass A), aga ka löögimüra hea summutuse (> 20 dB), mis tähendab vaikset ruumi ja vaikset hoonet. Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ning kuival pinnal.

  Flotex Colour planks - p982004, p982007, p982017, p982031

  Allergy UK

  Allergy approved flooring

  Allergy UK has conducted a survey to ask people how they think about their workplace in relation to the presence of allergens. They concluded that close to 27% of working people could be allergic to their workplace.

  Flotex has a unique construction that captures allergens and fine dust from the air and is easy to clean. It is even a better textile solution for allergens than hypoallergenic carpet floors. Vacuuming a Flotex flooring removes double the allergens compared to conventional carpet floors. This is one of the reasons why Forbo's Flotex flocked flooring is the only textile floor covering to be awarded the prestigious Allergy UK Seal of Approval™.

  Allergy UK logo

  Environment

  A sustainable floor

  Green electricity
  Forbo’s manufacturing operations for Flotex in Great Britain and France secure a high quality floor covering, produced with green electricity and minimum waste streams that are all recycled in the floor.

  Water based
  Flotex is created with nylon 6.6 fibres. All dies and inks that are used to create the Flotex designs are water based. No additional chemical processes take place other than high temperature steam treatment to secure the colours.

  Recycled content
  Flotex makes use of waste streams of other Forbo production locations to be transformed into the backing of the floor coverings. Recycled content in Flotex is up to 67% of the backing content.

  Extremely durable
  A big advantage for using Flotex is the extreme performance of the floor covering, with a product life time that surpasses that of ordinary textiles by a factor 6.

  Simple cleaning & maintenance
  Flotex can be cleaned by using water and a simple detergent. For most staining, simple household soap is enough to clean the product, while other detergent clean away ink, oil and more severe stains. After use Flotex can be recycled back into the production process.

  Flotex the sustainable floor

  Installation & floorcare

  Flotex Installation & floorcare

  The unique construction of Flotex allows to release soling like no other textile flooring. The smooth straight fibres of Flotex do not trap particles of soil, allowing them to be removed without difficulty during cleaning. Here you can find different documents regarding installation and cleaning & maintenance of Flotex flocked floorings.

  Download here the Flotex cleaning & maintenance instructions
  Download here the Flotex installation instructions

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Brochure

  Flotex Brochure

  Specifications

  Technical Specifications

  Photo & video

  Flotex pictures and videos

  Watch our Flotex Colour planks references and learn more about Flotex and the way to install it.