Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotexi plaatvaibad

Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotexi vaibaplaate mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

 • Flotexi plaatvaibad
 • Flotexi plaatvaibad
 • Flotexi plaatvaibad
 • Flotexi plaatvaibad
 • Flotexi plaatvaibad
 • Flotexi plaatvaibad
 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrassi plaadid koondavad endas püsivad kasutusomadused, elegantsi ja stiili. Tänu loodusliku ja soojana mõjuvale kujundusele sobib Seagrass hästi kodusust nõudvasse keskkonda, näiteks vanurite hooldekodusse või hooldusasutustesse.

  Flotex Seagrassi abil saate luua vapustava põrandakujunduse, olenemata sellest, kas valite paigaldusviisiks kalasaba-, tellise- või punutisemustri. Elegantselt ühevärviline või stiilselt kahes või enamas värvitoonis.

 • 133007 Flotex Box cross tabletop
  Flotex Box cross

  Flotex Box cross

  Flotex Box Crossi plaatidega võite ruumi täiesti teiseks muuta. Iga Box Crossi plaat on kordumatu. Selle mustris muutuvad ristid sujuvalt kastideks, hajudes kogu plaadi pikkuses üksteise sisse, ristisuunas aga mängib diagonaalne tekstuur, mis plaadid visuaalselt kokku sulandab.

  Box Crossi plaate võib paigaldada kas täiesti või pooljuhusliku paigutusega.

 • 139003 Flotex Concrete tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Flotex Concrete'i plaadid annavad põrandale betooni välimuse, mis on põrandakatte puhul seninägematu. Ülimalt detailirikas, soe ja katsudes meeldiv, vastupidavuselt aga võrreldav päris betooniga.

  Eksperimenteerige Concrete'i nelja värvitooniga ja looge elegantseid ajatu välimusega kombinatsioone.

 • 151002 Flotex Wood tabletop
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Puidumuster tekstiilkattega põrandal? Selle välimus, tunne ja kasutusomadused panevad teid hämmastuma. Jalge all mõnusalt soe, ei kulu ega lase kosta kontsaklõbinal. Ideaalne põrandakate kontoris, hotellitubades ja vanurite hooldekodus.

  See on muudab mõtteviisi. Saate tõelise puitpõranda välimuse koos mugava tekstiilpõrandakatte eelistega. Flotex Woodi puhul on võimalikud kõik paigaldusmustrid. Kasutage oma kuajutlusvõimet!

 • 145011 Flotex Lava tabletop
  Flotex Lava

  Flotex Lava

  Flotex Lava plaatide juures on kõige olulisem tekstuur ja värvitoon. Nende abil saate määratleda ruume, tõsta esile piirkondi ja avastada kõikvõimalikke loova kujunduse kombinatsioone.

  Flotex Lava pakub teile suurt põrandakatete valikut 18 värvitoonis, alates õrnadest varjunditest ja lõpetades erksate kirevate toonidega.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Flotex Triadi plaadid on põneva graafilise kujundusega ning pakuvad teile loomingulist vabadust kombineerida ja sobitada, ühendades hõlpsalt värvitoone ja paigaldusviise, et põrandat oma tahtmist mööda kohandada.

  See näeb suurepärane välja tellise-, kalasaba- või punutisemustrisse seatuna ja on saadaval mitmesugustes põnevates värvitoonides, esiletõstuvõimalustega ja ainulaadse reljeefse versioonina, millega saate lisada põrandale tekstuuri, muutes selle katsumisel kombitavamaks.

 • Flotex Penang - p982020
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang annab igale moodsale keskkonnale vaimustava väljanägemises. Puitlaudisele vihjav kujundus tagab üsna neutraalse põrandakujunduse.

  Flotex Penang on müügil lehtede ja plaatidena.

 • Flotex Metro - Grey
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro on mitmekesine kujundus, mis hõlmab laia ja moodsat värvitoonide panka. Vaoshoitud muster tekitab kindla vormita tekstuuri, luues Flotexile omase originaalmulje.

  Kollektsioon sobib kontori- või kaubanduskeskkonda, kuid toimib igas asukohas, kus soovitakse peent tekstiili muljet. Flotex Metro on müügil lehtede ja plaatidena.

 • Flotex Calgary - p990010
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Flotex Calgary pakub valikut pehmetest ja looduslikest värvitoonidest, mida saab lihtsalt kombineerida muude Flotexi või plasti sarjadega. Flotex Calgary on sobib täiuslikult kasutusaladele, kus nõutakse vaikset ümbrust.

 • Flotex Savannah 911005
  Flotex Savannah

  Flotex Savannah

  Flotex Savannah on peenejooneline, loodusest inspireeritud tekstuuri ja omanäolise heintaimedest mõjutatud joonemustriga. Kõigi paigaldusviiside korral on võimalik kombineerida kuut värvitooni ja saavutada ülimalt eripärane tulemus.

Lähemalt Flotexi plaatvaipadest

Flotexi plaatvaibad: elegantsed ja stiilsed

Flotex ei ole läbi ja lõhki tekstiilmaterjal ega ka elastne põrandakate. Tänu erilaadsele tihedalt asetsevatest kiududest ülesehitusele on selles parimal moel ühendatud mugavus ja vastupidavus.
Flotex pakub põrandakatteid ruumidesse, kus on esikohal ohutus, puhtus ja heaolu.


Kuna moodullahendused on muutumas aina populaarsemaks, oleme välja töötanud uue Flotexi plaatvaipade sarja, kuhu kuulub kuus erilaadse kujundusega varianti (plaatide mõõdud 100 × 25 cm). Igale maitsele vastavate moodsa välimusega plaatide abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

Paigaldamine ja kasutamine
Mitmekülgsed Flotexi plaatvaibad sobivad ühtviisi hästi nii moodsa või klassikalise ilmega kontoriruumide kui ka näiteks lennujaama ootesaalide, konverentsikeskuste, restoranide ja hotellide põrandapinna kujundamiseks.

Puidu- või meriheinamustriga plaadid, mis jätavad looduslähedase ja sooja üldmulje, sobivad suurepäraselt ka eluruumidesse, näiteks vanadekodudesse ja hooldusasutustesse.

Elegantne ja stiilne
Flotexi plaatvaibad pakuvad ühe variandi raames lõputult värvide kombineerimise võimalusi. Moodustades plaatidest erinevaid mustreid, näiteks siksak- või kalasabamuster, on tulemuseks meelierutavad ja särtsakad pinnad. Flotexi plaatvaipade mustrikordused on harvad, tänu millele tekib põnev ja kaunis üldmulje ka siis, kui kasutatakse ainult ühte värvi.

Flotex planks Lava

Flotexi plaatvaipade eelised

Flotexi plaatvaibad: vastupidavad ja mugavad

Flotexi põrandakatted, mis on peale lehtede ja ruudukujuliste plaatide nüüd saadaval ka uude sarja kuuluvate piklike plaatidena (plaatide mõõdud 100 × 25 cm), võimaldavad siseruumides luua ja kujundada elegantseid põrandapindu.

Mugav ja vaikne
• Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
• Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab >20 dB löögimüra).
• Flotex on mugav ja sellel on mõnus kõndida.
• Tänu laiale valikule saab kujundada meeldiva põrandapinna igasse ruumi.

Ohutu ja vastupidav
• Nailon-6,6 kiust Flotex on purunemiskindel tekstiil.
• Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, kuna ennetab komistamis- ja libisemisohtu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
• Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ja kuival pinnal.

Hügieeniline ja pestav
• Nailon-6,6 kiud püüavad kinni peentolmu, mis eraldub tavapärasel puhastamisel kergesti.
• Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ja bakteriostaatilistele omadustele.
• Flotexi puhul piisab igapäevasest tolmuimejaga või nakkunud mustuse korral auru ja veega puhastamisest, mis taastab alati põrandakatte esialgse väljanägemise.

Flotex Planks construction

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Tehniline kirjeldus

Tehniline kirjeldus

Laadige alla Flotexi plaatvaipade tehniliste näitajate kirjeldus Flotex planks

Technical Specifications

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt Allalaadimine

Flotex cleaning & maintenance instructions