Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotexi
värvilised reljeefsed plaadid

Meie kollektsioon Flotex Metro sisaldab mitmeid värvitoone, mis on saadaval reljeefse struktuuriga. Pakume klaasireljeefi ja orgaanilise reljeefiga struktuuri. Sellelt lehelt leiate teavet reljeefimise kohta ja saate vaadata kõiki saadaolevaid värvitoone, mille korral on kasutatud seda võtet.

Toode

Flotexi värvilised reljeefsed plaadid

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehnilised andmed

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Teave Flotex Colouri kohta

  Värviline maailm

  Valik tähendab võimalusi ja disaini valdkonnas algab valik värvitoonist. Värvus võib sõnadeta sõnumit edasi anda, see äratab emotsioone, loob seoseid ning suudab mõjutada meeleolu ja tunnet, mis keskkonnas tekib. Värv on isikupärane ning annab edasi meie tundeid ja väärtusi, see on meie valikuvabaduse põhiline osa. Seetõttu töötasid meie disainerid välja uue Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsiooni, mis tugineb täielikult värvitoonide lõpututele võimalustele. Avastage meie uued Flotex Colouri flokeeritud põrandakatted.


  Kollektsioon Flotex Colour sisaldab nelja poolühevärvilise kujundusega sarja – Calgary, Metro, Penang ja Canyon – igaüks erineva stiili, kogu pinda katva kujunduse ja vaevumärgatavate trükinüanssidega. Kõik nimetused on saadaval rullmaterjali ja plaatidena, mõned värvitoonid ka lauaformaadis.

  Kas soovite, et põrandal oleks pilkupüüdvaid alasid? Mõelge võimalusele kasutada reljeefiga plaate. Nii saate mängida põrandakujundusega ning paigaldada ülejäänutest erinevaid alasid või üksikuid plaate. Kõiki sellel lehel olevaid tootenimetusi saab valida orgaanilise või klaasireljeefiga. Kõigil reljeefsetel Flotexi kollektsiooni toodetel on samad toimivusomadused nagu ükskõik millisel muul Flotexi tootel.

  Klaasireljeef
  Klaasist innustust saanud juhuslik geomeetriline muster, mille abil saab lisada paigaldisele rabava aktsendi.

  Orgaaniline reljeef
  See on universaalne muster, mis loob vaevumärgatava efekti ja annab plaatidele suuna, mõjumata liiga ametlikult.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud elastse põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte akustiliste omaduste, soojuse ning käimismugavusega.

  Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik ja tihedalt flokeeritud pind nailon-6,6 kiududest, mis on kindlalt ankurdatud põhimikukihti.

  Tugev ja mugav
  ● Purunematud nailon-6,6 kiud loovad tugeva ja vastupidava tipptehnoloogilise tekstiilkatte alade jaoks, kus on palju käijaid ning kasutatakse ka ratastega vahendeid.
  ● Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 mln/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
  ● Flotexi plaadid on äärmiselt stabiilsete mõõtmetega ja lihtsad paigaldada.

  Hügieeniline ja pestav
  ● Oma ehituse tõttu toimib Flotex antiallergilise tipptehnoloogilise tekstiilina.
  ● Flotexi kiud koguvad tolmu endasse ja välja saab selle tavaliste puhastusseadmete abil.
  ● Flotexi puhastamiseks sobib lihtne tolmuimemine, auruga puhastamine või sügavpuhastus veega. Flotexi pind kuivab kiiresti. Selle toimimine ja algne välimus taastuvad alati.

  Ohutu ja vaikne
  ● Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ning bakteriostaatilistele omadustele.
  ● Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, sest hoiab ära komistamis- ja libisemisohu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
  ● Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab 19 dB löögimüra).

  Flotex Colour floor - 546005 organic embossed

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.