Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
colour plaadid

Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kogu pinda katva kujundusega: Metro, Calgary, Canyon ja Penang. Kõik need kujundused on saadaval rullmaterjali ja plaatidena ning mõned värvitoonid ka lauaformaadis. Sellelt lehelt leiate kogu teabe Flotex Colouri plaatide kohta, mille mõõt on 50 × 50 cm.

Toode

Flotex Colour plaadid

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehnilised andmed

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Teave Flotex Colour kohta

  Värviline maailm

  Valik tähendab võimalusi ja disaini valdkonnas algab valik värvitoonist. Värvus võib sõnadeta sõnumit edasi anda, see äratab emotsioone, loob seoseid ning suudab mõjutada meeleolu ja tunnet, mis keskkonnas tekib. Värv on isikupärane ning annab edasi meie tundeid ja väärtusi, see on meie valikuvabaduse põhiline osa. Seetõttu töötasid meie disainerid välja uue Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsiooni, mis tugineb täielikult värvitoonide lõpututele võimalustele. Avastage meie uued Flotex Colouri flokeeritud põrandakatted.

  Uus Flotex Colouri kollektsioon sisaldab nelja poolühevärvilise kujundusega sarja – Calgary, Metro, Penang ja Canyon – igaüks erineva stiili, kogu pinda katva kujunduse ja vaevumärgatavate trükinüanssidega. Kõik tooteartiklid on saadaval rullmaterjali ja plaatidena ning mõned värvitoonid ka lauaformaadis. See uus sari meie Flotexi põrandakatete kollektsioonis hõlmab palju erinevaid värvitoone, mida on lihtne kombineerida. Flotex Colouri plaadid ja lauad sobivad eriti hästi kordumatu moodulpõranda loomiseks. Sellelt lehelt leiate Flotex Colouri plaatide kollektsiooni. Kõik plaadid toodetakse mõõdus 50 × 50 cm.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud elastse põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte akustiliste omaduste, soojuse ning käimismugavusega. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik ja tihedalt flokeeritud pind nailon-6,6 kiududest, mis on kindlalt ankurdatud põhimikukihti.


  Flotex Colour tiles - t545022, t545024, t545028

  Brošüür

  Flotex Colour brochure