Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
cityscape plaadid

Flotex Cityscape'i reljeefsed jooned moodustavad huvitava ruumilise põrandakujunduse, mis muutub valguse käes, kui vaadata erineva nurga alt. See ainulaadne flokeeritud plaatide sari on inspireeritud linnamaastiku joontest ja ristumistest. Nailonkiududesse pressitud reljeefsed võrejad mustrid loovad katsudes meeldiva ja mugava põranda. Sari Cityscape hõlmab rafineeritud joonelist kujundust Integrity ja mitmevärvilist kujundust Complexity.

Toode

Flotex Cityscape plaadid

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehnilised andmed

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Teave Flotex Cityscape'i kohta

  Flotex Cityscape'i reljeefsed plaadid

  Flotex Cityscape'i reljeefsed jooned moodustavad huvitava ruumilise põrandakujunduse, mis muutub valguse käes, kui vaadata erineva nurga alt. Võret meenutavad reljeefsed mustrid loovad põneva puudutama meelitava välimuse ja mulje, säilitades samas klass 33 kohase toimivuse.

  See ainulaadne reljeefne flokeeritud plaat koosneb tihedast pinnast, mille moodustavad purunematud nailoni 6.6 kiud. Neid on modifitseeritud punktkuumutuse ja täpseks reljeefpressimiseks kasutatud plaadi survega. See loob Flotexi plaatide pinnale maastikku meenutava mustri, hoides alal kõik Flotexi toodete kordumatud omadused.

  Miks valida Flotex Cityscape'i plaadid?

  Tugev ja mugav
  ● Purunematud nailoni 6.6 kiud loovad tugeva ja vastupidava tipptehnoloogilise tekstiili alade jaoks, kus on palju käijaid ja kasutatakse ka ratastega vahendeid.
  ● Tihedalt asetsevad kiud (kuni 70 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
  ● Flotexi plaadid on äärmiselt stabiilsete mõõtmetega ja lihtsad paigaldada.

  Hügieeniline ja pestav
  ● Oma ehituse tõttu toimib Flotex antiallergeense tipptehnoloogilise tekstiilina.
  ● Flotexi kiud võtavad tolmu endasse ja välja saab selle tavaliste puhastusseadmete abil.
  ● Flotexi puhastamiseks sobib lihtne tolmuimemine, auruga puhastamine või sügavpuhastus veega. Flotexi pind kuivab kiiresti. Selle toimimine ja algne välimus taastuvad alati.

  Ohutu ja vaikne
  • Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ning bakteriostaatilistele omadustele.
  • Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, sest hoiab ära komistamis- ja libisemisohu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
  • Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab 19 dB löögimüra).

  Flotex Cityscape embossed tiles

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.