Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotexi plaadid

Flotexi flokeeritud põrandakatteplaadid on kvaliteetsed tekstiilpõrandakatted suurusega 50 × 50 cm ja/või 50 × 25 cm. Kõiki neid Flotexi plaate on väga lihtne kombineerida muude põrandakattelahenduste ja -formaatidega. Niisiis on teil lõputult võimalusi omaenda moodulkujunduse loomiseks. Pakume plaadiformaadis kahte erinevat tootemarki: Flotex Linear ja Flotex Cityscape.

 • Flotexi plaadid
 • Flotexi plaadid
 • Flotexi plaadid
 • Flotexi plaadid
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour plaadid

  Flotex Colour plaadid

  Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kogu pinda katva kujundusega: Metro, Calgary, Canyon ja Penang. Kõik need kujundused on saadaval rullmaterjali ja plaatidena ning mõned värvitoonid ka lauaformaadis. Sellelt lehelt leiate kogu teabe Flotex Colouri plaatide kohta, mille mõõt on 50 × 50 cm.

 • t551003 tabletop Flotex Complexity embossed
  Flotex Cityscape plaadid

  Flotex Cityscape plaadid

  Flotex Cityscape'i reljeefsed jooned moodustavad huvitava ruumilise põrandakujunduse, mis muutub valguse käes, kui vaadata erineva nurga alt. See ainulaadne flokeeritud plaatide sari on inspireeritud linnamaastiku joontest ja ristumistest. Nailonkiududesse pressitud reljeefsed võrejad mustrid loovad katsudes meeldiva ja mugava põranda. Sari Cityscape hõlmab rafineeritud joonelist kujundust Integrity ja mitmevärvilist kujundust Complexity.

 • Flotex Metro Lagoon to546920
  Flotexi värvilised reljeefsed plaadid

  Flotexi värvilised reljeefsed plaadid

  Meie kollektsioon Flotex Metro sisaldab mitmeid värvitoone, mis on saadaval reljeefse struktuuriga. Pakume klaasireljeefi ja orgaanilise reljeefiga struktuuri. Sellelt lehelt leiate teavet reljeefimise kohta ja saate vaadata kõiki saadaolevaid värvitoone, mille korral on kasutatud seda võtet.

 • Flotex Metro Grey - 546006_746006_246006
  Flotex AcousticPlusi plaadid

  Flotex AcousticPlusi plaadid

  Segavad helid on töökeskkonnas kaebuste hulgas teisel kohal. Paremad helisummutusomadused aitavad rohkem keskenduda. Kui vajate suuremat helisummutust, saame pakkuda oma Flotexi plaatidele erilist aluskihti, mis suurendab löögimüra vähenemist 3 dB võrra, kokku 22 dB-ni: Flotex AcousticPlusi.

 • 242005
  Flotex Cirrus & Stratus plaadid

  Flotex Cirrus & Stratus plaadid

  Kollektsioon Flotex Cirrus & Stratus koosneb kahest kokkusobivast eri värvitoonides kujundusest, et tagada täielik väljendusvabadus – looge kombinatsioone, esiletõste ja üleminekuid, mis rikastavad igasuguse stiiliga kujundust. Eraldi või koos kasutatuna sobib see modulaarne plaadikollektsioon hästi kontoritesse, haridusasutustesse ja ühiskondlikesse hoonetesse.

Teave Flotexi plaatide kohta

Flotex plaadid

Flotexi flokeeritud põrandakatte plaate on lihtne kombineerida teiste põrandakattetüüpide, muude struktuuride või koguni muude formaatidega. Pakume plaate kahe erineva tootemargina: Flotex Linear ja Flotex Cityscape. Plaadid on ideaalne lahendus, kui soovite luua erinevate kujunduste ja värvitoonidega kordumatu põrandakatte. Moodulpõrandad on tänapäeval tõeliselt populaarsed. Oma Flotexi plaadisarjaga soovime anda teile võimaluse luua moodulpõrand kvaliteetsest tekstiilist.

Miks valida Flotexi plaadid?

Tugev ja mugav
● Purunematud nailon-6,6 kiud loovad tugeva ja vastupidava tipptehnoloogilise tekstiilkatte alade jaoks, kus on palju käijaid ning kasutatakse ka ratastega vahendeid.
● Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 mln/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
● Flotexi plaadid on äärmiselt stabiilsete mõõtmetega ja lihtsad paigaldada.

Hügieeniline ja pestav
● Oma ehituse tõttu toimib Flotex antiallergilise tipptehnoloogilise tekstiilina.
● Flotexi kiud koguvad tolmu endasse ja välja saab selle tavaliste puhastusseadmete abil.
● Flotexi puhastamiseks sobib lihtne tolmuimemine, auruga puhastamine või sügavpuhastus veega. Flotexi pind kuivab kiiresti. Selle toimimine ja algne välimus taastuvad alati.

Ohutu ja vaikne
● Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ning bakteriostaatilistele omadustele.
● Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, sest hoiab ära komistamis- ja libisemisohu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
● Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab 19 dB löögimüra).

Flotex Cityscape embossed tiles

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Fotod ja videod

Flotexi pildid ja videod

Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

Tehnilised andmed

Paigaldamine ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions