Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
lineari paanid

Flokeeritud põrandakate Flotex Linear paneb vaatamiseks välja viis stiilset joonelist kujundust, mida saab kasutada mitmesuguste paigaldustüüpide korral. Flotexi Lineari kollektsiooni sarjade värvitoonid on omavahel kooskõlas ja neid saab omavahel põnevate põrandakujunduste loomiseks kombineerida.

Toode

Flotex Lineari paanid

  Teave Flotex Lineari kohta

  Stiilsed joonelised kujundused

  Flotex Linear pakub laia valikut nii klassikalisi kui ka moodsaid triibulisi põrandakujundusi, mis on saadaval nii rullmaterjali kui ka plaatidena. Neid võib kasutada eraldi ja ka omavahel segamini. Viis kujundust – Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus ja Pinstripe – annavad võimaluse erinevate põnevate kombinatsioonide loomiseks.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud plastpõrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik ja tihedalt flokeeritud pind nailon-6,6 kiududest, mis on kindlalt ankurdatud põhimikukihti.

  Mõõtmetelt äärmiselt stabiilne
  Flotex on mõõtmetelt ülimalt stabiilne ja tekstiilpõrandakatte välimusega, ent sama otstarbekas ja vastupidav ning hõlbus puhastada nagu mis tahes elastne põrandakate. Flotex on müügil rullmaterjali ja plaatidena.

  Vastupidav ja mugav
  Avastage Flotexi vastupidavus, mis tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, kogedes samal ajal vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostaksite vaid vaipadega. See on saavutatud tänu läbitungimatule pehmele põhimikule ja karusriide suurele tihedusele.

  Vaikne, kuid hügieeniline
  Nailonkiud tagavad mitte ainult helisummutuse ja mugavuse, vaid püüavad ühtlasi õhust allergeene ning peentolmu, mille saab vaevata nii kuivalt kui ka märjalt puhastades põrandakattelt eemaldada. Tänu oma ehitusele säilitab Flotex erakordselt hästi oma välimuse, sest põrandakate omandab iga puhastuse järel uueväärse seisukorra.

  Soe, aga pestav
  Igapäevane lihtne tolmuimemine eemaldab tihedalt nailonpinnalt igasuguse sinna kinni jäänud pori ja tolmu. Tõsise määrdumise puhul saab kasutada ka aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist. Selleks läheb vaja minimaalselt tavalisi pesuaineid. Flotexi algse ilme taastamiseks piisab vaid lihtsast puhastamistest. Flotexi värvitoonide ja kujunduste lai valik püsib sama särav ning elav nagu põranda paigaldamise päeval.

  Ohutu ja heli neelav
  Flotex tagab väikese ruumisisese löögimüra (klass A), aga ka löögimüra hea summutuse (> 20 dB), mis tähendab vaikset ruumi ja vaikset hoonet. Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ning kuival pinnal.

  Flotex Linear flocked flooring

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

  Tehnilised andmed

  Flotex Technical Specifications

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions