Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
colour

Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kujundusega: Metro, Calgary, Penang ja Canyon. See kollektsioon on tuntud oma värvitoonide laia valiku ja lõputute kombineerimisvõimaluste poolest. Kõik rullmaterjalina müüdavad tooteartiklid on saadaval ka plaatidena ja mõned värvitoonid on müügil lauaformaadis.

Toode

Flotex Colour

  Teave Flotex Colour

  Värviline maailm

  Valik tähendab võimalusi ja disaini valdkonnas algab valik värvitoonist. Värvus võib sõnadeta sõnumit edasi anda, see äratab emotsioone, loob seoseid ning suudab mõjutada meeleolu ja tunnet, mis keskkonnas tekib. Värv on isikupärane ning annab edasi meie tundeid ja väärtusi, see on meie valikuvabaduse põhiline osa. Seetõttu töötasid meie disainerid välja uue Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsiooni, mis tugineb täielikult värvitoonide lõpututele võimalustele. Avastage meie uued Flotex Colouri flokeeritud põrandakatted.

  Uus Flotex Colouri kollektsioon sisaldab nelja poolühevärvilise kujundusega sarja – Calgary, Metro, Penang ja Canyon – igaüks erineva stiili, kogu pinda katva kujunduse ja vaevumärgatavate trükinüanssidega. Kõik tooteartiklid on saadaval rullmaterjali ja plaatidena ning mõned värvitoonid ka lauaformaadis. Sellelt leheküljelt leiate kõik Flotex Colouri rullmaterjalina müüdavad tooted.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud elastse põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte akustiliste omaduste, soojuse ning käimismugavusega.

  Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik ja tihedalt flokeeritud pind nailon-6,6 kiududest, mis on kindlalt ankurdatud põhimikukihti.

  Mõõtmetelt äärmiselt stabiilne
  Flotex on mõõtmetelt äärmiselt stabiilne ja tekstiilpõrandakatte välimusega, ent sama vastupidav ning lihtne puhastada kui mis tahes elastne põrandakate. Flotex on müügil rullmaterjali ja plaatidena.

  Vastupidav ja mugav
  Avastage Flotexi vastupidavus, mis tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, kogedes samal ajal vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostaksite vaid vaipadega. See on saavutatud tänu läbitungimatule pehmele põhimikule ja karusriide suurele tihedusele.

  Vaikne, kuid hügieeniline
  Nailonkiud tagavad mitte ainult helisummutuse ja mugavuse, vaid püüavad ühtlasi õhust allergeene ning peentolmu, mille saab vaevata nii kuivalt kui ka märjalt puhastades põrandakattelt eemaldada. Tänu oma ehitusele säilitab Flotex erakordselt hästi oma välimuse, sest põrandakate omandab iga puhastuse järel uueväärse seisukorra.

  Soe, aga pestav
  Igapäevane lihtne tolmuimemine eemaldab tihedalt nailonpinnalt igasuguse sinna kinni jäänud pori ja tolmu. Tõsise määrdumise puhul saab kasutada ka aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist. Selleks läheb vaja minimaalselt tavalisi pesuaineid. Flotexi algse ilme taastamiseks piisab vaid lihtsast puhastamistest. Flotexi värvitoonide ja kujunduste lai valik püsib sama särav ning elav nagu põranda paigaldamise päeval.

  Ohutu ja heli neelav
  Flotex tagab väikese ruumisisese löögimüra (klass A), aga ka löögimüra hea summutuse (> 20 dB), mis tähendab vaikset ruumi ja vaikset hoonet. Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ning kuival pinnal.

  Flotex Colour sheet - s246017, s246019

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

  Keskkond

  Kestlik põrand

  Taastuv energia
  Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete põrandakatete tootmisel taastuvat energiat ning hoiavad minimaalsena jäätmevoo, mis võetakse omakorda põrandakatetes taaskasutusse.

  Veepõhine
  Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest. Kõik Flotexi kujunduste valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist.

  Ringlussevõtt
  Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma põrandakatete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.

  Äärmiselt vastupidav
  Flotexi kasutamise suur eelis on põrandakatte ülim vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda.

  Lihtne puhastamine ja hooldus
  Flotexit saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Tavamäärdumise korral piisab puhastamiseks lihtsast majapidamisseebist, tindi-, õli- ja teisi raskemini eemaldatavaid plekke aitavad aga maha võtta muud pesuained. Kasutusest kõrvaldatud Flotexi saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

  Flotex the sustainable floor

  Tehnilised andmed

  Flotex Technical Specifications

  Brošüür

  Flotex Colour brochure

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions