Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
äärised

Flotex äärised on kõrgtehnoloogilised tekstiilpõrandakatte ribad, mis on saadaval ainult 11 või 22 cm laiusena. Neid saab kasutada koos rullmaterjalina müüdavate Flotexi flokeeritud põrandakatetega.

Toode

Flotex äärised

  Teave Flotexi ääriste kohta

  Flotexi äärised

  Flotexi äärised on kõrgtehnoloogilised tekstiilpõrandakatte ribad, mis on saadaval ainult 11 või 22 cm laiusena. Neid saab kasutada koos rullmaterjalina müüdavate Flotexi flokeeritud põrandakatetega. Pakume laia värvitoonide valikut, et anda teile võimalus segada ja sobitada nii palju, kui te vähegi soovite.

  Näiteks saate kasutada Flotexi ääriseid, et eraldada kaks erinevat lehtmaterjali värvitooni või viimistleda ruumi üks serv põhipõrandast erineva värvitooniga.

  Flotex Colour floor - s211100, s482027

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

  Tehnilised andmed

  Flotex Technical Specifications