Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotexi paanid

Flotexi paanidest põrandakate on ideaalne tekstiilpõrandakatte lahendus peaaegu iga kaubanduspinna või üldkasutatava ala jaoks. Pakume mitut Flotexi kaubamärki, mis on saadaval rullmaterjalina, seega leidub alati kujundus, mis vastab teie vajadustele. Flotexi paane saab suurepäraselt kombineerida meie Flotexi ääriste kollektsiooniga.

 • Flotexi paanid
 • Flotexi paanid
 • Flotexi paanid
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour

  Flotex Colour

  Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kujundusega: Metro, Calgary, Penang ja Canyon. See kollektsioon on tuntud oma värvitoonide laia valiku ja lõputute kombineerimisvõimaluste poolest. Kõik rullmaterjalina müüdavad tooteartiklid on saadaval ka plaatidena ja mõned värvitoonid on müügil lauaformaadis.

 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral sisaldab valikut kaheksast lillelisest kujundusest alates abstraktsetest ja graafilistest lillemotiividest kuni romantiliste rooside ja liblikate piltideni. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image sisaldab laia valikut fotodest, mis on kantud huvitavatele ja unikaalsetele põrandatele. Rohi, liiv, veetilgad, nööbid või tänavakaardid on vaid mõni võimalustest.

 • Flotex Vision Lines | Spectrum shadow 700001
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines sisaldab valikut kaheksast joonelisest kujundusest, igaüks oma iseloomuga, alates tagasihoidlikest ja rafineeritutest värviskeemidest kuni väga keerukate ja mitmevärviliste tekstuurideni.

 • Flotex Vision Pattern | 860002 Weave anthracite
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Patterni valiku kaval võrkude ja mustrite mäng loob ainulaadse tekstuuriga suunavabu kujundusi. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • Flotex Vision Shape | Wonderlab Mineral 220003
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape on kollektsioon loomulikest kujunditest ja motiividest, mis annab kauneid mustreid, sealhulgas nii moodsaid kui ka traditsioonilisi kujundusi. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • Flotex Vision Showtime 210001 Metropolis positive
  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime on loodud täiendama meie nõelviltsarja Showtime, et anda iseloomulik kordumatu välimus iseäranis puhkeasutustele, näiteks hotellidele, kinodele ja teatritele. Showtime Experience toob kasutaja ette neli põnevat põrandakujundust nelja põhisuunaga: Wonderlab, Metropolis, Ecosystems ja Heritage. Oma valikuvõimalusi saate lähemalt uurida allpool.

 • Flotex vision pattern
  Flotex Vision kõik

  Flotex Vision kõik

  Flotex Visioni, mis hõlmab üle 500 kujunduse, mille hulgast valida, ja muuhulgas on võimalik luua oma värvilahendus või tellida koguni täiskujundus, pakutakse teile paindliku ja alati ajakohase Digiteegi kaudu.

 • Flotex Borders 211046
  Flotex äärised

  Flotex äärised

  Flotex äärised on kõrgtehnoloogilised tekstiilpõrandakatte ribad, mis on saadaval ainult 11 või 22 cm laiusena. Neid saab kasutada koos rullmaterjalina müüdavate Flotexi flokeeritud põrandakatetega.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Van Goghist inspireeritud Flotex

  Van Goghist inspireeritud Flotex

  Meie disainerid on loonud 5 põrandakujundust, mida on inspireerinud kuulsa van Goghi maalid. See austusavaldus van Goghile on võimalikuks saanud Flotexi flokeeritud põrandakatte eriliste omaduste tõttu.

 • Flotex Naturals 010075 warm oak
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals pakub fotorealistlikke kujundusi looduslikest materjalidest, nagu puit, keraamika ja kork. Disainitehnoloogia loob hämmastavalt realistlikke põrandaid, ent lisandunud on parem akustika, libisemiskindlus ja väiksemad hoolduskulud.

  Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides. Iga kujunduse kõigi värvkombinatsioonide nägemiseks mine lehele Flotex Vision Digital Library

  *disainid on laos

Flotexi paanid

Teave Flotexi paanide kohta

Flotexi paane on lihtne ja kiire paigaldada ning seetõttu on need ideaalne lahendus suurte äri- või üldkasutatavate pindade jaoks. Flotexi paanid on saadaval 2 × 30-meetriste rullidena. Neid saab suurepäraselt kombineerida meie Flotexi ääriste kollektsiooniga.

Flotex on meie flokeeritud tekstiilpõrandakatete kaubamärk, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi ja ainulaadse ehituse poolest. Tänu oma ainulaadsele ehitusele on Flotex maailma kõige hügieenilisem tekstiilpõrandakate. Seda saab kasutada paljudes erinevates keskkondades ja igas keskkonnas on sellel mitu eelist.

Pestav ja kiiresti kuivav
Flotexi põrandakatted on veekindlad ja neid saab pesta paljude erinevate puhastusvahenditega. Selle põrandakattelahenduse korral on võimalik isegi mehaaniline märgpuhastus. Et Flotex haarab endasse õhus leiduvad allergeenid ja peene tolmu, siis on tähtis, et põranda puhastamiseks oleks hea ning lihtne meetod. Hea on see, et tolm ja allergeenid vabanevad puhastamise käigus hõlpsalt Flotexi kiudude küljest nii kuiv- kui ka märgpuhastuse korral. Kui valite märgpuhastuse, kuivavad Flotexi põrandakatted väga lühikese aja jooksul.

Hügieeniline
Oma ainulaadse ehituse tõttu on Flotex maailma kõige hügieenilisem tekstiilpõrandakate. Võrreldes vaipadega on Flotexis kasutusel kiud, mis seisavad otse, vaiba struktuur on aga palju keerulisem. Mõlemad põrandakatted koguvad endasse õhus leiduvaid allergeene ja peent tolmu, kuid Flotexi põrandakattelt eemaldab tolmuimeja kaks korda rohkem allergeene kui tavapäraselt vaipkattega põrandalt. See on üks põhjustest, miks Forbo flokeeritud põrandakate Flotex on ainus tekstiilpõrandakate, mis on saanud Briti allergialiidu maineka heakskiidumärgise Allergy UK Seal of Approval™.

Heli summutamine
Mõnes keskkonnas on tähtis, et ruumid oleksid vaiksed. Koolid ja kontorid on tüüpilised näited kohtadest, kus müra ei hinnata. Flotexi põrandakatetes sisalduvad kiud pakuvad niisugust vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostatakse üksnes vaibaga.

Libisemiskindel
Flotexi põrandakatted on libisemiskindlad nii kuivades kui ka märgades tingimustes. See on suur eelis näiteks siis, kui põranda puhastamise ajal inimesed sellel kõnnivad.

Vastupidav
Avastage Flotexi vastupidavus ja tugevus, mis tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, kogedes samal ajal vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostaksite vaid vaipadega. See on saavutatud tänu läbitungimatule pehmele põhimikule ja karusriide suurele tihedusele.

Flotex Colour (2019) - 290004, 290021

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Fotod ja videod

Flotexi pildid ja videod

Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

Kollektsioonid

Flotexi paanide kollektsioonid

Rullmaterjalina on saadaval mitu kollektsiooni ja kõigil on tipptehnoloogilise tekstiilpõrandakatte eelised. Tutvustame lühidalt rullmaterjalina saadava Flotexi kaubamärke.

Flotex Colour
Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kujundusega: Metro, Calgary, Penang ja Canyon. See kollektsioon on tuntud oma värvitoonide laia valiku ja lõputute kombineerimisvõimaluste poolest. Kõik rullmaterjalina müüdavad tooteartiklid on saadaval ka plaatidena ja mõned värvitoonid on müügil lauaformaadis.

Flotex Vision
Flotex Vision hõlmab mitut alamkaubamärki, millel kõigil on oma ainulaadne kujundus. Kogu Flotex Visioni toodete kollektsioon pakub üle 500 digitaalselt trükitud põrandakujunduse. Flotexi flokeeritud põrandakatte kiudude suur tihedus võimaldab kasutada realistlikke kujundusi kõrgtasemel, fotograafialähedase eraldusega. Seetõttu saab meie Flotexi põrandakatetele trükkida peaaegu igasugust kujundust.

Flotexi äärised
Flotexi äärised aitavad teil luua erinevate värvide ja/või struktuuride abil kordumatu põrandakujunduse. See rullmaterjali kollektsioon on saadaval ainult 11 cm ja 22 cm laiusena, mis sobib ideaalselt, kui soovite ääriseid, loomingulisi detaile või eraldusjooni erinevate värvilahenduste või kujunduste vahele.

Paigaldamine ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehnilised andmed

Flotex Technical Specifications