Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotexi paanid

Flotexi paanidest põrandakate on ideaalne tekstiilpõrandakatte lahendus peaaegu iga kaubanduspinna või üldkasutatava ala jaoks. Pakume mitut Flotexi kaubamärki, mis on saadaval rullmaterjalina, seega leidub alati kujundus, mis vastab teie vajadustele. Flotexi paane saab suurepäraselt kombineerida meie Flotexi ääriste kollektsiooniga.

 • Flotexi paanid
 • Flotexi paanid
 • Flotexi paanid
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour

  Flotex Colour

  Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kujundusega: Metro, Calgary, Penang ja Canyon. See kollektsioon on tuntud oma värvitoonide laia valiku ja lõputute kombineerimisvõimaluste poolest. Kõik rullmaterjalina müüdavad tooteartiklid on saadaval ka plaatidena ja mõned värvitoonid on müügil lauaformaadis.

 • Flotex Borders 211046
  Flotex äärised

  Flotex äärised

  Flotex äärised on kõrgtehnoloogilised tekstiilpõrandakatte ribad, mis on saadaval ainult 11 või 22 cm laiusena. Neid saab kasutada koos rullmaterjalina müüdavate Flotexi flokeeritud põrandakatetega.

 • Flotex Naturals 010075 warm oak
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals pakub fotorealistlikke kujundusi looduslikest materjalidest, nagu puit, keraamika ja kork. Disainitehnoloogia loob hämmastavalt realistlikke põrandaid, ent lisandunud on parem akustika, libisemiskindlus ja väiksemad hoolduskulud.

  Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides. Iga kujunduse kõigi värvkombinatsioonide nägemiseks mine lehele Flotex Vision Digital Library

  *disainid on laos

Flotexi paanid

Teave Flotexi paanide kohta

Flotexi paane on lihtne ja kiire paigaldada ning seetõttu on need ideaalne lahendus suurte äri- või üldkasutatavate pindade jaoks. Flotexi paanid on saadaval 2 × 30-meetriste rullidena. Neid saab suurepäraselt kombineerida meie Flotexi ääriste kollektsiooniga.

Flotex on meie flokeeritud tekstiilpõrandakatete kaubamärk, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi ja ainulaadse ehituse poolest. Tänu oma ainulaadsele ehitusele on Flotex maailma kõige hügieenilisem tekstiilpõrandakate. Seda saab kasutada paljudes erinevates keskkondades ja igas keskkonnas on sellel mitu eelist.

Pestav ja kiiresti kuivav
Flotexi põrandakatted on veekindlad ja neid saab pesta paljude erinevate puhastusvahenditega. Selle põrandakattelahenduse korral on võimalik isegi mehaaniline märgpuhastus. Et Flotex haarab endasse õhus leiduvad allergeenid ja peene tolmu, siis on tähtis, et põranda puhastamiseks oleks hea ning lihtne meetod. Hea on see, et tolm ja allergeenid vabanevad puhastamise käigus hõlpsalt Flotexi kiudude küljest nii kuiv- kui ka märgpuhastuse korral. Kui valite märgpuhastuse, kuivavad Flotexi põrandakatted väga lühikese aja jooksul.

Hügieeniline
Oma ainulaadse ehituse tõttu on Flotex maailma kõige hügieenilisem tekstiilpõrandakate. Võrreldes vaipadega on Flotexis kasutusel kiud, mis seisavad otse, vaiba struktuur on aga palju keerulisem. Mõlemad põrandakatted koguvad endasse õhus leiduvaid allergeene ja peent tolmu, kuid Flotexi põrandakattelt eemaldab tolmuimeja kaks korda rohkem allergeene kui tavapäraselt vaipkattega põrandalt. See on üks põhjustest, miks Forbo flokeeritud põrandakate Flotex on ainus tekstiilpõrandakate, mis on saanud Briti allergialiidu maineka heakskiidumärgise Allergy UK Seal of Approval™.

Heli summutamine
Mõnes keskkonnas on tähtis, et ruumid oleksid vaiksed. Koolid ja kontorid on tüüpilised näited kohtadest, kus müra ei hinnata. Flotexi põrandakatetes sisalduvad kiud pakuvad niisugust vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostatakse üksnes vaibaga.

Libisemiskindel
Flotexi põrandakatted on libisemiskindlad nii kuivades kui ka märgades tingimustes. See on suur eelis näiteks siis, kui põranda puhastamise ajal inimesed sellel kõnnivad.

Vastupidav
Avastage Flotexi vastupidavus ja tugevus, mis tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, kogedes samal ajal vaikust ja mugavust, mida tavaliselt seostaksite vaid vaipadega. See on saavutatud tänu läbitungimatule pehmele põhimikule ja karusriide suurele tihedusele.

Flotex Colour (2019) - 290004, 290021

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Fotod ja videod

Flotexi pildid ja videod

Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

Kollektsioonid

Flotexi paanide kollektsioonid

Rullmaterjalina on saadaval mitu kollektsiooni ja kõigil on tipptehnoloogilise tekstiilpõrandakatte eelised. Tutvustame lühidalt rullmaterjalina saadava Flotexi kaubamärke.

Flotex Colour
Flotex Colour on igakülgne flokeeritud põrandakatete sari, mis tuuakse tarbija ette nelja õrna kujundusega: Metro, Calgary, Penang ja Canyon. See kollektsioon on tuntud oma värvitoonide laia valiku ja lõputute kombineerimisvõimaluste poolest. Kõik rullmaterjalina müüdavad tooteartiklid on saadaval ka plaatidena ja mõned värvitoonid on müügil lauaformaadis.

Flotex Vision
Flotex Vision hõlmab mitut alamkaubamärki, millel kõigil on oma ainulaadne kujundus. Kogu Flotex Visioni toodete kollektsioon pakub üle 500 digitaalselt trükitud põrandakujunduse. Flotexi flokeeritud põrandakatte kiudude suur tihedus võimaldab kasutada realistlikke kujundusi kõrgtasemel, fotograafialähedase eraldusega. Seetõttu saab meie Flotexi põrandakatetele trükkida peaaegu igasugust kujundust.

Flotexi äärised
Flotexi äärised aitavad teil luua erinevate värvide ja/või struktuuride abil kordumatu põrandakujunduse. See rullmaterjali kollektsioon on saadaval ainult 11 cm ja 22 cm laiusena, mis sobib ideaalselt, kui soovite ääriseid, loomingulisi detaile või eraldusjooni erinevate värvilahenduste või kujunduste vahele.

Paigaldamine ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehnilised andmed

Flotex Technical Specifications