Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex wood

Puidumuster tekstiilkattega põrandal? Selle välimus, tunne ja kasutusomadused panevad teid hämmastuma. Jalge all mõnusalt soe, ei kulu ega lase kosta kontsaklõbinal. Ideaalne põrandakate kontoris, hotellitubades ja vanurite hooldekodus.

See on muudab mõtteviisi. Saate tõelise puitpõranda välimuse koos mugava tekstiilpõrandakatte eelistega. Flotex Woodi puhul on võimalikud kõik paigaldusmustrid. Kasutage oma kuajutlusvõimet!

Toode

Flotex Wood

  Lähemalt Flotex plangud

  Flotex plangud: elegantsed ja stiilsed

  Flotex ei ole läbi ja lõhki tekstiilmaterjal ega ka elastne põrandakate. Tänu erilaadsele tihedalt asetsevatest kiududest ülesehitusele on selles parimal moel ühendatud mugavus ja vastupidavus.
  Flotex pakub põrandakatteid ruumidesse, kus on esikohal ohutus, puhtus ja heaolu.


  Kuna moodullahendused on muutumas aina populaarsemaks, oleme välja töötanud uue Flotex plangud sarja, kuhu kuulub kuus erilaadse kujundusega varianti (plaatide mõõdud 100 × 25 cm). Igale maitsele vastavate moodsa välimusega plaatide abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

  Paigaldamine ja kasutamine
  Mitmekülgsed Flotex plangud sobivad ühtviisi hästi nii moodsa või klassikalise ilmega kontoriruumide kui ka näiteks lennujaama ootesaalide, konverentsikeskuste, restoranide ja hotellide põrandapinna kujundamiseks.

  Puidu- või meriheinamustriga plaadid, mis jätavad looduslähedase ja sooja üldmulje, sobivad suurepäraselt ka eluruumidesse, näiteks vanadekodudesse ja hooldusasutustesse.

  Elegantne ja stiilne
  Flotex plangud pakuvad ühe variandi raames lõputult värvide kombineerimise võimalusi. Moodustades plaatidest erinevaid mustreid, näiteks siksak- või kalasabamuster, on tulemuseks meelierutavad ja särtsakad pinnad. Flotex plangud mustrikordused on harvad, tänu millele tekib põnev ja kaunis üldmulje ka siis, kui kasutatakse ainult ühte värvi.

  Flotex planks Lava

  Flotex plangud eelised

  Flotex plangud: vastupidavad ja mugavad

  Flotexi põrandakatted, mis on peale lehtede ja ruudukujuliste plaatide nüüd saadaval ka uude sarja kuuluvate piklike plaatidena (plaatide mõõdud 100 × 25 cm), võimaldavad siseruumides luua ja kujundada elegantseid põrandapindu.

  Mugav ja vaikne
  • Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
  • Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab >20 dB löögimüra).
  • Flotex on mugav ja sellel on mõnus kõndida.
  • Tänu laiale valikule saab kujundada meeldiva põrandapinna igasse ruumi.

  Ohutu ja vastupidav
  • Nailon-6,6 kiust Flotex on purunemiskindel tekstiil.
  • Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, kuna ennetab komistamis- ja libisemisohtu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
  • Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ja kuival pinnal.

  Hügieeniline ja pestav
  • Nailon-6,6 kiud püüavad kinni peentolmu, mis eraldub tavapärasel puhastamisel kergesti.
  • Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ja bakteriostaatilistele omadustele.
  • Flotexi puhul piisab igapäevasest tolmuimejaga või nakkunud mustuse korral auru ja veega puhastamisest, mis taastab alati põrandakatte esialgse väljanägemise.

  Flotex Planks construction

  NCS & LRV

  LRV ja NCS-i koodid

  LRV ja NCS-i koodid

  Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

  LRV and NCS values

  Brošüür

  Flotex plangud brošüür

  Flotex planks Converge

  Tehniline ja puhastusteave

  Tehniline ja puhastusteave

  Laadige alla Flotexi plangud tehniliste näitajate kirjeldus Flotex planks

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt Allalaadimine

  Technical Specifications

  Pildid

  Flotex Wood pildid