Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex moodustab otstarbeka koosluse kulumiskindla põrandakatte vastupidavusest ja vaibale omasest libisemiskindlusest ning mürasummutusest. Tugev ja hügieeniline Flotex on täielikult veekindel ja samas ainuke tõeliselt pestav tekstiilist põrandakate. Flotex on soe, mugav, hügieeniline põrandakate, mis sobib igasuguseks äriotstarbeks.

 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex Colour Penang 382024
  Flotex Colour

  Flotex Colour

  Kollektsiooni Flotex Colour kolm kujundust moodustavad üheskoos värvuste rapsoodia. Parim haridus-, tervishoiu - ja hoolekandeasutustesse ning vabaaja-, kaubandus- ja muudesse äriruumidesse.

 • Flotex Linear Integrity2 350011 Checkerboard installation
  Flotex Linear

  Flotex Linear

  Flotex Linear esindab kõikehõlmavat valikut nii üheskoos kui ka eraldi toimivast viiest joonkujundusest – Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus ja Pinstripe.

  Viie sarja hulka kuuluvad nii leht kui ka pklaat, millest enamikku saab laotada erinevates kinnitusstiilides. Tavalisel paigaldusel võib Flotexi plaate paigaldada ka liimaine abil.

 • Flotex_Vision_College
  Flotex Vision

  Flotex Vision

  Flotex Vision on innustav valik üle 500-st digitaalselt prinditud kujundusest, mille hulgas on sobivaid igale maitsele ja nõudmisele kuni täpse värvitoonini. Flotex Vision pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – tõetruude kujutisteni. Looduse saab tuppa tuua kliburanna või ristikuvälja kujutamisega ja samuti saab põrandal luua vaimustavaid 3D kujutisi või ruumilisi trompe-l’oeil’ kujutisi.

 • Flotex Vision Wonderlab Flamingo 933202
  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime on loodud täiendama meie nõelviltsarja Showtime, et anda iseloomulik kordumatu välimus iseäranis puhkeasutustele, näiteks hotellidele, kinodele ja teatritele. Showtime Experience toob kasutaja ette neli põnevat põrandakujundust nelja põhisuunaga: Wonderlab, Metropolis, Ecosystems ja Heritage. Oma valikuvõimalusi saate lähemalt uurida allpool.

 • Flotex Sottsass Wool
  Flotex Sottsass

  Flotex Sottsass

  Silmapaistev nii esteetiliselt kui ka tehniliselt. Flotex Sottsassi kollektsioon on Forbo Flooringu ja eelmise sajandi lõpu kuulsa Memphis Designi eest vastutanud Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus.

 • Flotex planks Lava herringbone 145002_145007_145010_145014
  Flotexi plaatvaibad

  Flotexi plaatvaibad

  Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotexi vaibaplaate mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

 • Flotex Tweedy
  Flotex Tibor

  Flotex Tibor

  Teedrajav tekstiilidisainer Tibor Reich – Tibori looja – oli üks Briti sõjajärgse tekstiilitööstuse väljapaistvamaid kujusid. Uue põneva tootesarja Flotex loomisel ühendas Forbo jõud selle Briti disainilegendiga. Enamik kujundusi on tuletatud Tibori pöördelisest kollektsioonist Fotexur, mis toodi välja 1957. aastal. Eredais värvitoonides Forbo Flotexile trükituna jätavad Tibori uuenduslikud Fotexuri kujundused aegumatu mulje, ehkki pärinevad 70 aasta tagant.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Flotex Van Gogh

  Flotex Van Gogh

  Koostöös Kröller-Mülleri muuseumi ja Van Goghi muuseumiga lõime 5 põrandakujundust oma Flotexi digitaalses prinditehnikas. Nende kujunduste aluseks on elemendid van Goghi tuntud maalidelt. Maalidelt, mis on kahtlemata väärt ülalmainitud muuseumite külastamist.

 • Flotex Cityscape t351011 leaf embossed
  Flotex Cityscape plaadid

  Flotex Cityscape plaadid

  Flotex Cityscape'i reljeefsed jooned moodustavad huvitava ruumilise põrandakujunduse, mis muutub valguse käes, kui vaadata erineva nurga alt. See ainulaadne flokeeritud plaatide sari on inspireeritud linnamaastiku joontest ja ristumistest. Nailonkiududesse pressitud reljeefsed võrejad mustrid loovad katsudes meeldiva ja mugava põranda. Sari Cityscape hõlmab rafineeritud joonelist kujundust Integrity ja mitmevärvilist kujundust Complexity.

 • Flotex Starck Twilight Roomshot
  Flotex by Starck

  Flotex by Starck

  Philippe Starck lõi kollektsiooni, mis koosneb kolmest süsteemist nimega Vortex, Artist ja Twilight. Igaüks neist koosneb neljast eraldi osast, mida saab vabalt ümber paigutada, et luua projekti jaoks teie vajadustele ja eelistustele vastavad mustrid.

 • Flotex Classic planks mix herrringbone
  Flotex Classicu plaatvaibad

  Flotex Classicu plaatvaibad

  Flotex Classic Planks on uus tootesari, mis töötati välja üldist nõudlust arvestades. Selle sarja tooted kajastavad kolme tuttavat, ent kontrastset põrandakujundust, mida saab kasutada eri keskkondades. Sari Classic Planks pakub nüüdisaegset muljet koos uusima moodulformaadiga, mida saab kohandada ümbrusele, kus on oluline funktsionaalselt parim põrand. Avastage meie Classicu sarja kollektsioonid Savannah, Calgary ja Canyon.

Kollektsioon

Bioonilise põrandakatte omadused

Biooniline tehnoloogia ühildab bioloogilised meetodid looduses leiduvate inimtekkeliste toodete ja protsesside süsteemidega. Selline elava loomastiku ja taimestiku tehnoloogia ülekandmine aitab välja töötada soodsaid ja ülimalt tõhusaid tooteid. Biooniliste tehnoloogiate tüüpiliseks arenduseks on vett ja mustust hülgavad pinnad, mida võib näha ka lootose lehtedel. Flotex ei ole tegelikult tekstiil ega plast, kuid kahe maailma parimate omaduste ühildamisega saavutatud eriline ehitus sobib kasutamiseks ärikeskkondade nõudlikes tingimustes.

Ligi 80 miljonit ülipeent nailon-6,6 kiudu (karvik) on üheskoos tugevad nagu bambusehitus, kuid loovad soo pinnaga sarnase mugavuse. Flotexi valmistamisel kasutatud täpne trükitehnika jäljendab vähimate üksikasjadeni looduse rikkalikku värvigammat. Libisemiskindlus (samaväärne R13-ga) niisketes ja kuivades tingimustes meenutab sisaliku jalataldade omadusi. Nii nagu mesilane kogub ja levitab õite vahel lemmeldes oma jalgadega õietolmu, püüab Flotexi pind õhust peentolmu ja allergeene ning vabastab need täielikult lihtsa tavapärase puhastuse käigus. Seetõttu on Flotex biooniliste omadustega kõrgtehnoloogiline tekstiil, mis on müügil nii lehtede kui ka plaatidena.

Bionic Flooring Performance - Bee

Miks valida Flotex?

Parim võimalus, mitte hädavalik

Flotex on kõrgtehnoloogiline tekstiil, mis ühendab endas plastide ja tekstiilide maailma vastupidavuse näitajad üheks tooteks, täites kõik uuendusliku põrandakattelahenduse ootused.

Vastupidav ja mugav
Flotexi tugevus ja vastupidavus tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, mis tänu läbitungimatule pehmele põhimikule tagab vaipadel kõndimise vaikuse ja mugavuse.

Vaikne, aga hügieeniline
Nailonkiud tagavad mitte ainult helisummutuse ja mugavuse, vaid need püüavad ka õhust allergeene ning peentolmu, mille saab vaevata nii kuivades kui ka niisketest tingimustes vaibalt eemaldada. Tänu oma ehitusele on Flotex kaitstud hallituse ja lõhnade eest ning säilitab samas oma välimuse, sest põrandakatte seisund taastub iga puhastuse järel.

Soe, aga pestav
Igapäevane lihtne tolmu imemine eemaldab tiheda nailoni pinnalt igasuguse nakkunud pori või tolmu. Tõsise määrdumise puhul saab kasutada ka väheste pesuainetega aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist. Flotexi originaalilme taastamiseks piisab vaid lihtsast puhastamistest. Rikkalik sari Flotexi värvitoone ja kujundusi püsivad sama säravad ning elavad, nagu need olid põranda paigaldamise päeval.

Ohutu, aga müra summutav
Flotex tagab väikese ruumisisese löögimüra (klass A), aga ka löögimüra hea summutuse (> 20 dB), mis tähendab vaikset ruumi ja vaikset hoonet. Flotex täidab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamiseks vajalikke HSE märg- ja kuivlibisemise takistusklassi nõudeid.

Hightechtextile

Keskkond

Kestlik põrand

Taastuv energia
Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete põrandakatete tootmisel taastuvat energiat ning hoiavad minimaalsena jäätmevoo, mis võetakse omakorda põrandakatetes taaskasutusse.

Veepõhine
Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest. Kõik Flotexi kujunduste valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist.

Ringlussevõtt
Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma põrandakatete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.

Äärmiselt vastupidav
Flotexi kasutamise suur eelis on põrandakatte ülim vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda.

Lihtne puhastamine ja hooldus
Flotexit saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Tavamäärdumise korral piisab puhastamiseks lihtsast majapidamisseebist, tindi-, õli- ja teisi raskemini eemaldatavaid plekke aitavad aga maha võtta muud pesuained. Kasutusest kõrvaldatud Flotexi saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Keskkond

Flotex määrdumisklass

Flotex määrdumisklass

Olukorras, kus sissepääsusüsteemi kujundus on liikumiskoormuse jaoks ebapiisav või on hoonesse kantava mustuse jaoks sobimatu, võivad pori ning mustus jõuda ruumide põrandakatetele.

Pori varjamine
Sõltuvalt värvitoonist ja kujundusest võib Flotex varjata määrdumist vähemal või rohkemal määral. Erapooletute katsetusmeetodite abil oleme määratlenud iga Flotexi toote pori varjamise võime. Katsetuste tulemusel saadud määrdumise klass on näidatud iga toote viitenumbri kõrval.

Soiling classification

Tehnilised andmed

Tech specs Linoleum