Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud plastpõrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on tugev ja hügieeniline põrandakate. Täielikult veekindlana on see samas ainuke tõeliselt pestav tekstiilist põrandakate. Uurige allpool kollektsioone või vaadake inspiratsiooni saamiseks Flotexi videot.

 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex flokeeritud vaibad
 • Flotex Colour 445022
  Flotexi paanid

  Flotexi paanid

  Flotexi paanidest põrandakate on ideaalne tekstiilpõrandakatte lahendus peaaegu iga kaubanduspinna või üldkasutatava ala jaoks. Pakume mitut Flotexi kaubamärki, mis on saadaval rullmaterjalina, seega leidub alati kujundus, mis vastab teie vajadustele. Flotexi paane saab suurepäraselt kombineerida meie Flotexi ääriste kollektsiooniga.

 • Flotex Colour tiles t546011_t546017
  Flotexi plaadid

  Flotexi plaadid

  Flotexi flokeeritud põrandakatteplaadid on kvaliteetsed tekstiilpõrandakatted suurusega 50 × 50 cm ja/või 50 × 25 cm. Kõiki neid Flotexi plaate on väga lihtne kombineerida muude põrandakattelahenduste ja -formaatidega. Niisiis on teil lõputult võimalusi omaenda moodulkujunduse loomiseks. Pakume plaadiformaadis kahte erinevat tootemarki: Flotex Linear ja Flotex Cityscape.

 • Flotex planks Wood herringbone 151001_151002_151004_151006
  Flotex plangud

  Flotex plangud

  Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotex plangud mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

 • Philippe Starck
  Rullmaterjali disainerisarjad

  Rullmaterjali disainerisarjad

  Forbo Flooring Systems teeb koostööd maailmakuulsate disaineritega, et luua uusi, ainulaadseid põrandakattelahendusi, mida saab kasutada mitmes keskkonnas. Ühendades meie enda disainerite loomingulisuse ja kogu maailmas tuntud disainerite asjatundlikkuse, pakub Forbo Flooring Systems pidevalt uusi erilisi põrandakujundusi.

 • Flotex custom flooring
  Tellitavad Flotexi põrandakatted

  Tellitavad Flotexi põrandakatted

  Forbo pakub ainulaadset Flotexi kollektsiooni, mis koosneb üle 500 digitaalselt trükitud fotograafialähedase kõrglahutusega kujundusest. Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, mis on kulumiskindel ja vastupidav nagu elastsed põrandakatted, ent samas mugav ja soe nagu vaipkate.

Teave Flotex

Parim võimalus, mitte hädavalik

Flotex on kõrgtehnoloogiline tekstiil, mis ühendab endas plastide ja tekstiilide maailma vastupidavuse näitajad üheks tooteks, täites kõik uuendusliku põrandakattelahenduse ootused.

Vastupidav ja mugav
Flotexi tugevus ja vastupidavus tuleneb 80 miljonist nailon-6,6 kiust ruutmeetri kohta, mis tänu läbitungimatule pehmele põhimikule tagab vaipadel kõndimise vaikuse ja mugavuse.

Vaikne, aga hügieeniline
Nailonkiud tagavad mitte ainult helisummutuse ja mugavuse, vaid need püüavad ka õhust allergeene ning peentolmu, mille saab vaevata nii kuivades kui ka niisketest tingimustes vaibalt eemaldada. Tänu oma ehitusele on Flotex kaitstud hallituse ja lõhnade eest ning säilitab samas oma välimuse, sest põrandakatte seisund taastub iga puhastuse järel.

Soe, aga pestav
Igapäevane lihtne tolmu imemine eemaldab tiheda nailoni pinnalt igasuguse nakkunud pori või tolmu. Tõsise määrdumise puhul saab kasutada ka väheste pesuainetega aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist. Flotexi originaalilme taastamiseks piisab vaid lihtsast puhastamistest. Rikkalik sari Flotexi värvitoone ja kujundusi püsivad sama säravad ning elavad, nagu need olid põranda paigaldamise päeval.

Ohutu, aga müra summutav
Flotex tagab väikese ruumisisese löögimüra (klass A), aga ka löögimüra hea summutuse (> 20 dB), mis tähendab vaikset ruumi ja vaikset hoonet. Flotex täidab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamiseks vajalikke HSE märg- ja kuivlibisemise takistusklassi nõudeid.

Hightechtextile

Bioonilised omadused

Bioonilise põrandakatte omadused

Biooniline tehnoloogia ühildab bioloogilised meetodid looduses leiduvate inimtekkeliste toodete ja protsesside süsteemidega. Selline elava loomastiku ja taimestiku tehnoloogia ülekandmine aitab välja töötada soodsaid ja ülimalt tõhusaid tooteid.

Parim mõlemast maailmast
Biooniliste tehnoloogiate tüüpiliseks arenduseks on vett ja mustust hülgavad pinnad, mida võib näha ka lootose lehtedel. Flotex ei ole tegelikult tekstiil ega plast, kuid kahe maailma parimate omaduste ühildamisega saavutatud eriline ehitus sobib kasutamiseks ärikeskkondade nõudlikes tingimustes.

Täppistrüki tehnoloogia
Ligi 80 miljonit ülipeent nailon-6,6 kiudu (karvik) on üheskoos tugevad nagu bambusehitus, kuid loovad soo pinnaga sarnase mugavuse. Flotexi valmistamisel kasutatud täpne trükitehnika jäljendab vähimate üksikasjadeni looduse rikkalikku värvigammat.


Tolmu ja allergeenide kogumine
Libisemiskindlus (samaväärne R13-ga) niisketes ja kuivades tingimustes meenutab sisaliku jalataldade omadusi. Nii nagu mesilane kogub ja levitab õite vahel lemmeldes oma jalgadega õietolmu, püüab Flotexi pind õhust peentolmu ja allergeene ning vabastab need täielikult lihtsa tavapärase puhastuse käigus. Seetõttu on Flotex biooniliste omadustega kõrgtehnoloogiline tekstiil, mis on müügil nii lehtede kui ka plaatidena.

Flotex on biooniliste omadustega tipptehnoloogiline tekstiil, mida on saada nii rullmaterjali kui ka plaatidena.

Flotex Bionic Flooring Performance

Keskkond

Kestlik põrand

Taastuv energia
Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete põrandakatete tootmisel taastuvat energiat ning hoiavad minimaalsena jäätmevoo, mis võetakse omakorda põrandakatetes taaskasutusse.

Veepõhine
Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest. Kõik Flotexi kujunduste valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist.

Ringlussevõtt
Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma põrandakatete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.

Äärmiselt vastupidav
Flotexi kasutamise suur eelis on põrandakatte ülim vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda.

Lihtne puhastamine ja hooldus
Flotexit saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Tavamäärdumise korral piisab puhastamiseks lihtsast majapidamisseebist, tindi-, õli- ja teisi raskemini eemaldatavaid plekke aitavad aga maha võtta muud pesuained. Kasutusest kõrvaldatud Flotexi saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Keskkond

Flotex määrdumisklass

Flotexi määrdumisklassifikatsioon

Sõltuvalt värvitoonist ja kujundusest võib Flotex varjata määrdumist vähemal või rohkemal määral. Erapooletute katsetusmeetodite abil oleme määratlenud Flotexi iga kujunduse üldise mustuse varjamise võime.

Nende katsetuste tulemusel on saadud määrdumisklassifikatsioon: suurepärane välimusklass, hea välimusklass ja mõõdukas välimusklass. Klass on näidatud iga toote viitenumbri kõrval.

Soiling classification

Tehnilised andmed