Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kombineerimine ja inspiratsioon

Philippe Starck lõi kollektsiooni, mis koosneb kolmest süsteemist nimega Vortex, Artist ja Twilight. Igaüks neist koosneb neljast eraldi osast, mida saab vabalt ümber paigutada, et luua projekti jaoks teie vajadustele ja eelistustele vastavad mustrid.


Kombineerige eri mustreid ja värvitoone

Sarjas Flotex by Starck on kolm süsteemi ehk allkaubamärki. Kõik need kolm on jagatud neljaks eraldi osaks. Saate neid osi omavahel kombineerida, et luua oma põrandakattele täiuslik muster. Lisaks on saadaval lai valik värvitoone, nii et saate sobitada sarja Flotex by Starck põranda hõlpsalt oma ruumi(de) muude elementidega.

Tänu rohketele värvivariantidele ja kolme süsteemi eri kombinatsioonidele saab kollektsiooni Flotex by Starck ülihästi kohandada iga asukoha ja projekti jaoks.

Kui soovite lisateavet kõigi nende allkaubamärkide – Vortex, Artist ja Twilight – kohta, siis vaadake meie sarja Flotex by Starck lehekülge.

Combinations Fortex by Starck range
Combinations different number of sheets

Ideid erineva arvu paanide kasutamiseks

Süsteemide paindlikkus pakub peaaegu lõputult kombineerimisvõimalusi. Mõned näidisvariandid on esitatud vasakpoolsel pildil.

Ideid viie paani kasutamiseks (laius 10 meetrit)
Kujundussüsteemi täismuster on kümne meetri laiune, kui ühendate viis paani vasakult paremale järgmises järjekorras: alguses üldmuster, seejärel vasakpoolne sujuva üleminekuga muster ja keskmine muster, siis parempoolne sujuva üleminekuga muster ja lõpuks jälle üldmuster.

Võite ka vaadata ideid kolme paani (kuue meetri laiune) ja kahe paani (nelja meetri laiune) kasutamiseks. Need näited on mõeldud selleks, et anda teile inspiratsiooni. Valida võib ka mitmesuguseid muid variante. Kõige tähtsamad on teie vajadused ja eelistused!

Ideid Flotex by Starck
Näited Vortexi, Artisti ja Twilighti jaoks

Combinations sub brands

Kui hakata lähemalt vaatlema meie sarja Flotex by Starck allkaubamärke, on üsna raske näidata teile kõiki värvitoonide, mustrite ja muude võimaluste kombinatsioone. Võime vaid anda teile mõned ideed meie kollektsiooni Flotex by Starck eri toodete kombineerimiseks. Vaadake mõningaid näiteid ülaltoodud pildilt.

Kas teile meeldib neutraalne põrandakate, kus on kasutusel üks värvitoon? Võib-olla sobib teie jaoks kõige paremini kollektsioon Vortex või Artist AB. Ent kui teile meeldib, kui kõrvuti paiknevad eri värvitooniga paanid, pakume valimiseks laia värvitoonide valikut. Kõik oleneb ruumi laiusest ja teie eelistustest.

Kuidas tellida?

Et tagada värvitoonide täielik kokkusobivus, tuleb Flotexi paanid paigaldada sama suunaga. Veenduge, et paanide tagaküljele märgitud nooled näitaksid samas suunas.

Kujundusvabaduse tõttu on oluline tellimisel märkida, milliseid mustriosi soovite kombineerida.

Süsteemi kombinatsioonide paigaldamiseks ühte ruumi tuleb kõik elemendid tellida kohe alguses korraga, et tagada kõigi mustri värvitoonide täielik kokkulangevus.

Flotex by Starck Wrong direction