Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

surestep
wood decibel

PUR Pearli kaitseviimistlus tagab hea väljanägemise kogu garantiiajaks ja puhastusvajadus on vähendatud isegi suure käimiskoormuse tingimustes.

Nüüd võib mürasummutuse ja libastumiskindluse tagada vaid ühe sarjaga.

Toode

Surestep Wood Decibel

Kollektsioon

Ohutus. Kujundus. Usaldus

Meie Stepi kollektsioon on igati ainulaadne. See on erakordse libastumiskindlusega (kuni R12) ja rikkalike kujundusvõimalustega kestev põrandakate. PUR Pearli pind tagab pikaajalise ja silmapaistva välisilme ning sobivuse.

Kollektsioon on jagatud kolme sarja: Surestep (R10), Safestep (R11, R12) ja Wetroom

Surestep
Libastumiskindlus R10: kõik Surestepi tooted on rikastatud libastumisvastaste osakestega ja on kasutatavad igasugust tüüpi käimisaladel, kus libastumisoht võib suureneda. Tüüpilised kohad on suure käimiskoormusega alad, koridorid, kaldteed, eripiirkonnad, nagu kohvinurgad, pesu-, tualettruumid, käsitöötoad ja avalikud ruumid.

Safestep
Safestepi tooted sobivad aladele, kus põranda juhusliku, avariilise või pideva saastatuse tõttu võib tekkida suurenenud libisemisoht. Nendes kohtades ei ole töökeskkonna eripära tõttu lihtsalt võimalik pritsmeid vältida. Tüüpilised kohad on köögid, väikesed toiduainetööstused, lillepoed ja aianduskeskused.

Wetroom
Wetroomi põrandakattetooted on loodud kasutamiseks niisketes piirkondades, kus vesi on sageli põrandal ja inimesed kõnnivad paljajalu, või kus kõnnitakse nii paljajalu kui ka jalatsites. Tüüpilised kohad on duširuumid, veepargid/ujulad, riietus- ja vahetusruumid.

Step collections

Libastumiskindlus

Libastumiskindluse selgitus

Libastumiskindluse tagamiseks lisatakse tootesse osakesi, et vastata standardi EN 13845 nõuetele. Nimetatud standard täpsustab nõuded, mida tuleb täita, et tagada pidev libastumiskindlus erinevate kasutuskoormuste korral. Kõik Stepi põrandad on kooskõlas standardiga EN 13845.

Põrandate libastumiskindlust hinnatakse sageli R-skaala abil, mis tugineb standardil DIN 51130. Libastumiskindlust mõõdetakse õliga kaetud kaldteel erinevate nurkade all ja nende tulemusel määratakse erinevad libisemisklassid. Klassidega R10 kuni R12 Step Safety põrandakatete ulatuslik valik on mõeldud kasutamiseks aladel, kus käiakse jalatsitega.

Paljajalu kasutatavatel aladel rakendatakse standardit DIN 51097. Katsetusmeetod on sarnane standardiga DIN 51130, kuid seekord uhatakse toodet seebiveega, mis on paljajalu rakendustes palju olulisem katsetusmeetod. Stepi sari pakub samuti ainulaadseid lahendusi paljajalu kasutatavatele aladele, kus on nõutav kõige kõrgem libastumiskindluse klass. Iga rakenduse jaoks kõige õigema Stepi põrandakatte valimisel saab oluliselt vältida võimalikke libastumisest tulenevaid õnnetusi.

Slip resistance explained

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik tugi- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna oma väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saad tootega seotud dokumente alla laadida. Dokumentide allalaadimiskeskus

Siit saad kohe alla laadida ka tehnilise tabeli Safety vinyl TS

Eternal TS image

Säästlik ja vastupidav

Säästlik Safety Vinyl

Olelustsükli parendamisele keskendumisel arendame jätkuvalt kogu oma tootmise säästlikkust. Kollektsiooni Step Safety Vinyl tootmisel võetakse taastöötlusse kõik tootmisjäätmed. Aluskihi puhul oleme suurendanud taastöödeldava materjali osatähtsust 39%-lt 60%-ni. Taastöödeldava kõrvaltoote Step Crystals kasutamisel vajame tootmiseks vähem energiat. Lisandit Step Crystals kasutava toote enda puhul on tulemuseks selgem väljanägemine ja väiksem määrdumine, mis omakorda vähendab veekulu puhastuse ja kasutuse ajal.

Kõik muud Forbo säästvuse eelised jäävad alles:
• Parem siseõhu kvaliteedile; kooskõlas AgBB nõuetega, lenduvate orgaaniliste ühendite kogusisaldus 250 μg/m3
• Kooskõlas REACH-määruse kemikaalide nimekirjaga
• Toodetud 100% taastuvenergia abil
• Trükitud kujundustes kasutatakse veepõhiseid tinte
• Väike puhastus- ja hooldusvajadus, vähendatud vee ja pesuainete kasutus
• Forbo Spray meetod sobib kõikidele R10-toodetele, 100% biolagundatav, kloorivaba, pH-neutraalne
• 100% ringlussevõetav toode

Step Safety Vinyl

Paigaldus

Paigaldus

Project Vinyli põrandakatte paigaldus

Kvaliteetne paigaldus on ülimalt tähtis põrandakattematerjali muretu ja pika kasutusea tagamiseks.

Aluspõranda ettevalmistus
Vastupidava Forbo põrandakatte paigaldus algab aluspõrandast, mis peab olema kuiv, jäik ja sile. Forbo Europlan on täiuslik tasandussegu. Forbo Quickfit on kiire asendussüsteem aluspõranda rajamiseks, eriti olukordades, kus on nõutud mürasummutus.

Lisateavet Forbo Flooringu põrandakatete Project Vinyl paigalduse kohta leiate dokumendist.Dokumentide allalaadimiskeskus

Project vinyl installation.

Kus mida kasutada

Kus mida kasutada

Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete kohaselt. Kõik Stepi kollektsiooni tooted täidavad ja ületavad rangeid töötervishoiu ja -ohutuse ning Euroopa standardite nõudeid.

Surestep; üldalad ja suure libastumisriskiga pritsmealad
Safestep R11; juhusliku või alalise saastatuse tõttu suure libastusriskiga alad
Safestep R12; kergetööstuse alad
Surestep Laguna; märgruumide alad, valdavalt paljajalu, aga ka jalatsitega liikumiseks
Safestep Aqua; veekeskuste, duširuumide ja ujulate alad

Step wetroom

Brošüür

Brošüür

Loe veel Step kohta.
Kas soovid Stepi kohta rohkem lugeda? Palun laadige alla meie brošüür. Safety vinyl

Step brochure cover